Antonín Baudyš

tondaVelmi příjemný muž mnoha profesí a spirituálních umů. Cítím jeho inspirativní přístup k životu, sobě samému i okolí a nechávám se jím probouzet. 

Podle vystudovaní je filozof. Dříve řeholník, pak chvíli učitel němčiny. Posledních šestnáct let se zabývá mystickou astrologií a z ní vyplývajícími horoskopy.

Jeho cesta je poseta mnohými krásnými poklady v podobě ženy Kristíny – terapeutky, tří dětí a také poselstvími od Jeshui, která prostřednictvím channelingu od Pamely Kribbe šíří se svou ženou na přednáškách. Z jejich společné práce vznikl i skvělý nápad na sdílení partnerských témat a přístupu k nim, který zhmotnili do Partnerského semináře, kde otevřeně hovoří o mužsko-ženském světě, zrcadlení a každodenních situacích.

Vítám s nadšením každou zmínku od Antonína, ať už prostřednictvím přednášky, příspěvků na FB nebo z jeho blogu, protože vím, že mě vždy obohatí tím, co ke mě náleží a ve formě, které rozumím. Jeho jemná mužnost a vibrace nenechávají nikoho na pochybách, že má co do činění s nevšedním, emočně inteligentním mužem.

Zde přikládám odkaz na Antonínův blog, kam pravidelně vkládá články na různá témata: http://baudysjr.blog.respekt.ihned.cz/

A zde ještě videa, která mě pohladila, probudila i vzdělala a s láskou doporučuji ke shlédnutí.

ℒℴνℯ ❤ Mia

 

Autor: Mia Weissová, foto:google.com, slunecnyzivot.cz

Článek (či jeho části) je možné sdílet v nezměněné podobě pokud bude připojeno jméno autora, aktivní odkaz na slunecnyzivot.cz a celá této poznámka. Díky! Mia

Michaela Weissová
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami, zásadotvornou stravu a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci. Díky.

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude publikována.