Katarina Lone Mytná

katariKrásná charismatická žena ze Slovenska, která se stala známou i v Čechách i díky videu Igora Chauna z léta 2012 a jejich povídání o živé stravě, dětech, intuici a spiritualitě. 

Katarina pořádá přednášky a semináře, ze kterých většina je věnována ženám a jejich duchovnímu a zdravotnímu rozvoji.

Je také Bohem nadanou výtvarnicí, která do svých obrazů vtiskává energii ze Zdroje přesně tak, jak jí chodí. Pohledem na její nádherné obrazy se člověk otvírá, harmonizuje a léčí i na těch nejjemnějších úrovních svého bytí.

Katarina je velmi otevřený, vřelý a přátelský člověk, který nikoho o ničem nepřesvědčuje a předává jen to, co skutečně prožila. S láskou sleduji její vývoj a oceňuji její jemný přístup ke svému tělu, duši a stravě, kdy se jako vitariánka nebojí dát si čínu, když na ní má chuť a užít si jí! A o tom je celé duchovno – radovat se a užívat všeho, co tu pro nás je!

Velmi mě baví a inspirují všechny Katarininy přednášky, které s veškerým respektem sleduji a dnes bych je ráda nabídla ke shlédnutí i vám. 

ℒℴνℯ ❤ Mia

 

Autor: Mia Weissová, foto: google.com, slunecnyzivot.cz

Článek (či jeho části) je možné sdílet v nezměněné podobě pokud bude připojeno jméno autora, aktivní odkaz na slunecnyzivot.cz a celá této poznámka. Díky! Mia

Michaela Weissová
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami, zásadotvornou stravu a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci. Díky.

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude publikována.