Kateřina Karaimi Motyčková

OLYMPUS DIGITAL CAMERADnes vám představím nádhernou bytost – ženu, jejíž aktivity sleduji už nějaký čas a je krása se na ni dívat při vyprávění, která jsou vždy velmi spontánní, plná lásky, sdílení a otevřenosti. Velmi si jí vážím a napjatě sleduji, kdy se na internetu objeví další nové povídaní s ní, které jsem ještě neviděla. Je pro mě spirituální bojovnicí a rebelkou, za níž zůstávají hmatatelné stopy lásky a pomoci po celém světě, kam jezdí na nejrůznější semináře a workshopy. Z videí na vás dýchne pocit, který se nedá vyjádřit tisící slovy, tak přijměte, prosím, mé pozvání a nechte se vtáhnout do půvabu, který z Karaimi přímo sálá.

 

ℒℴνℯ ❤ Mia

 

Autor: Mia Weissová, foto:google.com, slunecnyzivot.cz

Michaela Weissová
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami, zásadotvornou stravu a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci. Díky.

1 Komentář
  1. Sestra k té paní chodila asi půl roku a pak přišla s tím, po jednom rituálu , že má v noci strach, pak se to dostalo do té fáze, že slyšela chodit někoho po pokoji, samozřejmě to bylo intenzivní – na prášky… Díky Bohu se z toho dostala, už tam nechodí. Když napsala paní Motyčkové dopis, kde popsala své problémy, bylo jí odpovězeno slečnou, která vyřizuje za pí Motyčkovou korespondenci, že má přijmout sama sebe, tečka. Její kamarádka, která tam chodila rok, to štěstí neměla. Zrovna jsme se bavili o tom ,že je na tom špatně, mluví roztřeseným hlasem, stále opakuje, já hořím musím to sama překonat…Za chvíli zvoní telefon a sestra pak řekla, že kamarádku odvezli rodiče na psychiatrii…Tak jenom doufáme, že se z toho dostane..Nechci říkat, že všechny semináře jsou špatné a člověk se nemá kam rozvíjet, jen, že když se to stane, tak málokdo pomůže…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude publikována.