O stromech, slunci a vodě

strom1Cyklus komponovaných večerů na různá témata s názvem Duše K z divadla Kampa, kterým vtipně provází Jaroslav Dušek jistě nemusím představovat, protože běží již několik let a to i prostřednictvím ČT24. Těch témat je bezpočet, stejně tak jako zajímavých hostů a informací. Milá setkání milých lidí vám s láskou doporučuji, dnes na téma Stromy, Slunce, Voda.

ℒℴνℯ ❤ Mia

autor: Mia Weissová, foto:google.com, slunecnyzivot.cz

Michaela Weissová
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami, zásadotvornou stravu a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci. Díky.

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude publikována.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>