Alice Kirš a David Kirš

aliKrásná žena, plná tvořivé energie, žijící svůj sen – inspirující mnoho dalších žen – Alice Kirš.

Žena, která dala dohromady projekt Ženy ženám, který naplňuje svou podstatou svůj název. Osm žen, každá je expertkou v jiné oblasti a všechny pomáhají jiným ženám stávat se šťastnějšími, láskyplnějšími, uvolněnějšími, sexuálnějšími, intuitivnějšími a vědomějšími.

Bravo!

Podívejte se na www.zenyzenam.cz a zjistěte více.

 

 

davidManžel Alice, David Kirš je zase úspěšným podnikatelem, který radí a pomáhá tak mnoha lidem, podnikatelům a firmám rozjet – restartovat svůj business prostřednictvím zajímavých informací o fungování internetového a emailového marketingu a nových přístupů v myšlení. Proslulá se stala jeho Email Academy, díky které dokázal za 18 měsíců vydělat přes 19 miliónů korun. V těchto dnech David spustil opět pro zájemce několik video tréninků zdarma – můžete se podívat a nechat se inspirovat pro vlastní cestu k úspěchu.

Více na www.emailacademy.cz

 

Nechme se inspirovat lidmi, kterým se daří a nebojme se změn myšlení, můžeme jen získat.

ℒℴνℯ ❤ Mia

Autor: Mia Weissová, foto: Google.com, slunecnyzivot.cz

Michaela Weissová
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude publikována.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.