Odstranění zubního kazu bez lékaře

Toothbrush with tiny flowersSpousta z nás trpí v důsledku překyselení organismu nejrůznějšími zubními problémy, z nichž nejčastější je zubní kaz. Jestliže je to i váš případ, můžete se pokusit zub si sami zregenerovat a vyzkoušet tak sílu přírody, místo invazivního vrtání a celoživotní společnosti nezdravé plomby v těle. Naše těla se totiž neustále obnovují a i když to není běžně známo, je možno přírodně a přirozeně regenerovat i zuby.

 

Obnovit si zuby je bezpochyby lepší, než nechat si je zaplombovat, protože většina dnešních plomb obsahuje buď rtuť (známý toxin, který poškozuje mozek a nervový systém), nebo estrogen (bílé plomby uvolňují estrogen a přispívají k hormonálním problémům). Navíc je regenerace zubů snadná.

Potřebujete pouze dvě věci: kořen kostivalu a skořápky z organických vajec.
Skořápky se používají proto, že obsahují 27 minerálů a spoustu vápníku, takže je to ideální stavební materiál k regeneraci zubů. Složení vaječných skořápek se vlastně velmi podobá složení zubů a kostí. Kořen kostivalu se užívá proto, že urychluje růst kostí, zubů a tkání. To napovídá i český název „kostival“, slovensky “kostihoj”.

Když si chcete regenerovat zuby, měli byste sníst jednu skořápku organického vejce denně. Nejlepší způsob, jak ji zkonzumovat, je rozmixovat skořápku na jemné částice s čerstvým ovocem třeba ve smoothie. Ideální je nápoj z banánu, protože banán udrží částečky skořápky v suspenzi a neklesnou na dno sklenice. Vejce rozbijte a před mixováním povařte skořápku 5 minut ve vodě, aby se zničily případné patogeny.

Pakliže nemáte mixér, můžete suché skořápky zabalit do ubrousku, několikrát přejet válečkem tam a zpět, až se skořápky rozdrtí na prach (čím jemnější, tím lepší), poté je nasypete do malého šálku, zakápněte trochou citrónu a lžičkou ještě dobře promícháte. Hmota začne pěnit, což je známka probíhající chemické reakce potřebné ke správnému zpracování skořápky tělem. Při konzumaci skořápek vždy přidáváme citrón. To je starý a osvědčený recept mé prababičky, která ho předávala dál jako pomoc při svědění kůže v těhotenství z nedostatku vápníku. Sama jsem ho v těhotenství pravidelně praktikovala a musím říci, že výsledky se dostavily téměř okamžitě.

Nejlepší doba pro konzumaci skořápek je večer, neboť vápník tělo nejlépe zpracovává ve večerních hodinách.

Tímto tedy doplníte ve svém těle minerály a vápník. Dále je třeba používat na své zuby a dásně kořen kostivalu.

kostivalKostival lékařský je 60-100 cm vysoká vytrvalá bylina. Lodyha je přímá, ve vrchních partiích je větvená. Listy jsou umístěny střídavě, mají vejčitě kopinatý až kopinatý tvar, jsou chlupaté. Z rubové strany listů je velmi výrazná žilnatina. Okvětní lístky mají barvu v odstínech načervenalé, fialové, modrofialové a červenofialové. Kvete od května do července. Více v článku Jedlé rostliny – podrobný přehled.

 

Kořen může být čerstvý nebo sušený, pokud je sušený, mírně ho po 10 minut povařte, aby se rehydratoval. Pak rozmixujte asi palec kořene s pár lžícemi vody, aby vznikla tekutina. Tu převalujte v ústech a srkejte mezi zuby asi po domu 20 minut. Pak vyplivněte.

Pokud budete používat kořen kostivalu tímto způsobem jednou denně, pravděpodobně během pár týdnů uvidíte výsledky. Mnohé kazy se tímto způsobem mohou úplně uzdravit za 1 – 2 měsíce pravidelného denního ošetřování. A nejlepší na tom je, že když se zuby uzdraví, nemusíte si nechat dát na zbytek svého života do úst toxické kovy nebo látky narušující hormonální rovnováhu.

Důležitá poznámka: kořen kostivalu může klást vyšší nároky na játra, takže kdo má problémy s játry, měl by se mu vyhnout a konzumovat jen skořápky. Až se vaše zuby zregenerují, měli byste kostival přestat užívat, abyste to nepřehnali.

Hodně zdraví!

Orgonet.cz
Michaela Weissová
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami, zásadotvornou stravu a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci. Díky.

33 komentářů
 1. souhlasím..fluor zuby ničí a nejen ztuby ale i naše zdraví …cesta je zásaditá strava..zmírnění kyselin v těle..

 2. Dobrý den,

  chápu dobře, že se sušený kořen kostivalu se povaří mírně po 10 minut (jaké množství? – lžička? dvě?) a když je čerstvý, tak se přibližně palec kořene rozmixuje s pár lžícemi vody… ?

  Prosím o vylepšení popisu postupu

 3. Pro vzdělaného pana zubaře!
  Moje maminka si nikdy nečistila zuby, odcházela v 82 a chyběly jí dvě stoličky. Tak kde je teorie čištění plaku na zubech, preventivní prohlídky, fluorid………….

 4. riadne som sa pobavil pri citani komentov, hlavne tych „odbornych“, ked sa totiz zverejni,ze lekar nie je vsemocny, okamzite sa citi v ohrozeni 🙂

  Nezabudajte, ze lekar vas ma zaujem v tom lepsom pripade maximalne liecit, nikdy nie vyliecit!

  A ako mi v jednej nahodnej diskusii povedal raz jeden lekar, „musite zit tak,aby ste sa k lekarovi podla moznosti nikdy nedostali“, ja dodavam, tento lekar ma 100% pravdu…

 5. Super článek jdu vyzkoušet. Pomalu jsem přestávala věřit doktorům a po posledním AHA! momentu už na ně kašlu úplně. V 17 jsem si narazila pár žeber – po několika týdnech až měsících přestaly bolet, ale! Začaly mě pobolívat záda, ztrácela jsem dech (klidně po cestě do práce), začalo mi lupat v kloubech na rukách, v ramenou, jakoby v klíčních kostech. Všichni doktoři mi tvrdili, že je to normální, že mám od mala křivou páteř a rychle jsem vyrostla a že to tak prostě je, a s věkem se to bude stupňovat – mám cvičit a posilovat svaly. Ok posilovala jsem a starala se o záda, ale vždy přišel nejaký problém. Naposledy jsem byla na testech (ve 24 letech) na artritidu, protože jsem nebyla schopna položit lokty na stůl jak mě bolely klouby. Před tím jsem několikrát byla i u ortopeda a nikdo nic. Seznámila jsem se s perfektním fyzioterapeutem a nechala se dlouho přemlouvat za ním zajít „pracovně“ – když nemám potíže, tak co bych ho zdržovala od závažnějších pacientů. Nakonec jsem byla já tím dost akutním pacientem – po hodině mučení a pár slz, jsem odcházela domu dost zničená. Ale mělo to úspěch – hlavním problémem byly 4 bloklé žebra o kterých nikdo nevěděl. Prostě 8 let jsem žila s bloklými žebry – přestalo lupání v ramenou,v kloubech při kroužení pažemi,přestaly bolesti loktů, jsou to 4 měsíce a ještě mi nedošel ani jednou dech jak jsem byla zvyklá…. Úžasná zkušenost! Kopanec do hlavy abych konečně začla svému tělu pořádně důvěřovat a hledat příčiny všech neduhů! Některé kazy mám zaplombované, ale mám další dva, které budu chtít vyléčit. Na jednom pracuju pul roku jen se solí a mírne se zmensil. Uvidíme co udělá kostival a skořápky 🙂 Ale hlavně musím zjistit proč se vůbec objevily 🙂

 6. Zuby osmičky se mi v průběhu života doslova rozpadají, paradoxně i přesto mám plný počet zubů.. teda kořenů ale jde o to že jsem si nenechal vyrvat ještě ani jeden.. Mé tělo mě nepřestává fascinovat svým genialním řešením všech možných problémů. Třeba jednu dobu jsem pil příliš jablečného octa, jednou večer mi najednou z ničeho nic jak když otočím vypínačem se udělalo strašně zle, myslel jsem že umírám.. Po hledání jsem zjistil že ocet odvápňuje, mno a můj odhad na to co se mi stalo byl jasný, já blb si nejspíš ohrozil PH krve a to co tělo udělalo bych nikdy nevěřil. Normálně nejspíš vyhlásilo poplach a uchýlilo se kextrémnímu řešení, a rozpustilo mi kus osmičky způsobem že kus zubu změklo jak křída a udrolilo se mi do úst, ani mě nenapadlo to plivat a do pár minut jsem se zase cítěl normálně a valil pro vápník. Mé tělo jsem dohnal do kritické situace, kdy mi hrozilo snížení PH krve, což je celkem rychlé potom, a tak se rozhodlo že použije zdroj vápníku který nejméně potřebuji a z toho si vzalo nezbytné množství. Ono někomu se to může zdát nemožné, někomu šílené ale mě se to zdá celkem rozumné, když se snažím pochopit své vlastní tělo já než abych jako většina předal své zdraví do rukou cizího někoho a pak se divil že chcípám… nejsem blbec.. o své zdraví se starám a zodpovídám já, v žádném případě ze mě nebude klient farmaceutického loby to radši klient krchova, na mě zkrátka doktůrci nevydělají. Teda vydělají, je to přece mafie, která si vždy své prachy vymůže, musím platit každý měsíc daň za život (zdravotní) přesto že jsem se 10let nedotkl kliky ordince, přesto že striktně odmítám aby mi kdokoli pomohl a už vůbec doktor.. a jsem si vědom všech těch vašich důsledků a vůbec mi to nijak nevadí, ano budu potřebovat doktora a co potom .. CO ? Co asi zdechnu 😀 asi taková tragédie jako narození. Ale i to zdravotní brzo utnu jelikož jej platím jen a čistě kvůli klidu rodičů, protože v našem státě stačí jeden člen rodiny dostat se do dluhů a je rázem vykradená celá rodina. ( To není můj výplod, takový je zákon ) Doslova má exekutor absolutní pravomoce, může vstoupit a odnášet věci naprosto kdekoli a komukoli. Až rodiče natáhnou brka, tak pozbytek života, nehodlám nic mít, nehodlám nic krom pomoci druhým, potřebným dělat, a zdravotnímu se leda vysměju. Už od začátku jsem říkal, když nic nemám co mi vezmou ? Byla podpásovka když jsem s hrůzou zjistil že je běžnou praxí v našem státě že exekuční mafii pomáhá ozbrojená policie ve vykrádání bytů za bílého dne..Místo aby ctili a chránili ústavu a zaručená práva, pomáhají mafii… už vám dochází můj laxní přístup k životu i smrti ? Zkrátka není o co stát.. Přitom ale, jsem naprosto vyrovnaný žádné depky občas mě to co si lidé dovolují nasere vytočí, to zesebe dostanu.. Zkrátka jediné co mě drží v životě je myšlenka na to že pořád je tady dost těch kterým mohu pomoci, a samozřejmě mám i cíl 😀 asi se budete smát, ale já se za to nestydím, chci změnit svět a taky ho změním. Není zač 😀

  1. Vážený pane souhlasím s Vámi do puntíku, snad přijde doba, kdy se naše společnost vzpamatuje, nebo by možná pomohlo, a tím nechci samozřejmě nic přivolávat, nějaká potopa, aby tu zbylo jen velmi málo lidí a ti museli začít od začátku …….

  2. Po přečtení vašeho komentáře se cítím, jako bych dostal facku. Absolutně souhlasím s vaším pohledem a přístupu k životu (a smrti). Přijde mi to až absurdně vtipné. Každopádně jsem ale rád, že si to už konečně začíná uvědomovat více lidí, z nichž někteří jsou dokonce ochotni s tím něco udělat. 😀

 7. Díky bohu, že mám v puse cca 6 plomb a korunek, dva čepy a tři kompletně rekonstruované zuby, doufám, že mě to brzo zabije (protože v 21. století se určitě a na 100% používá rtuť) a nebudu muset sledovat jak lidi věří takovýmuhle nesmyslu.
  By mě zajímalo, jak ty vaše skořápky fungujou na osmičky – moudráky, který rostou zkažený a křivě a způsobují nemalé potíže v celé puse.

 8. Opět mohu pouze podotknout že arogance a hloupost přestudovaných hlupáků mnohdy předponou mudr, je neuvěřitelný nápor na zdravý rozum, už nemám sílu ani chuť rozepisovat celý společenský problém, už jsem pochopil že kdo má uši zacpané a oči zavřené, je marno cokoli říkat. Všem ostatním jedno providlo, NEPŘEDÁVEJTE ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ZDRAVÍ DOKTORŮM, NEZAKRÝVEJTE KONTROLKY TABLETKY OD DOKTORA, VŽDY HLEDEJTE PŘÍČINU NEMOCI, ANO VEMTE SI NĚCO PROTI BOLESTI ALE HLEDEJTE TO PROČ PROBLÉM NASTAL, CO DĚLÁTE ŠPATNĚ, VNÍMEJTE SE A POCHOPTE SE. vyzkoušejte všechno možné co najdete a jako poslední možnost, ve stavu bezradnosti a bezmoci volte jako poslední možnost doktora. Protože doktor nemůže vědět lépe než vy co potřebujete a co děláte špatně ! Obzvlášť dneska se začínají doktoři klepat o svůj lukrativní byznys s utrpením a nemocemi.. obzvlášť zpozorujete li napovídající že na vás zkouší tabletky nebo zkrátka prodává nějaké léky z vlastního profitu, okamžitě k němu přestaňte chodit neboť mu nejde o vaše zdraví ale o vaše prachy, které si dělí s farmaceutickou firmou a když jich prodá dost, tak jej pošlou za odměnu třeba k moři na dovolenou.. Za vaše peníze na váš úkor.

  1. Ano, je to přesně tak jak jste napsal. je mi smutno z toho co se děje s lidmi a jakými zaprodanci se takzvaní lékaři stali

  1. Pokud máte paradentozum sežeňte si malé brambůrky (ještě nevyrostlé) a žvýkejte je. Za pár týdnů budete mít pokoj.

  2. SLÁVEK NAPSAL: 20.9.2015 (16:33) Pokud máte paradentozum sežeňte si malé brambůrky (ještě nevyrostlé) a žvýkejte je. Za pár týdnů budete mít pokoj.

   Opravdu? A kolikrát denně a kolik toho žvýkat? Děkuji

 9. dobrý den,
  prosím, rád bych věděl zdroj informace o bílé plombě, která by měla uvolňovat estrogen?

 10. Vazeny Pani Doktori,velmi by ma zaujimalo,preco tu hovorite o ludoch,ktory sa nevenuju dennej hygiene zubov,to je z lekarskeho hladiska predsa jasne,ze neudrziavane zuby sa budu kazit,ze im pomaly hniju atd…co mi poviete o zuboch,o ktore sa pravidelne staram,ci cistenim a spravnou technikou,pouzivanim dentalnej nite a medzi zubnych kefiek a este aj ustnej vody…teraz mi mozno poviete,ze tie kazy mam z prehnanej starostlivosi?ano aj taka je moznost.Zubari,kym z as nevyzmykaju aj posledny cent a uz si sami nepoviete,ze dost!ytrhnite mi preplombovany zub,vam budu vrtat a liecit kanaliky az do zapalov a samozrejme naslednych problemov a s inymi organmi!ustavicne som mala problemy s C6-C7,pichanie,bolesti sa mi tahali do ruk(c-krcne stavce),tusila som,ze je to zo zubov,kedze ma vzdy po masazi zacali boliet intenzivnejsie,lekar sa mi doslova vysmial,ze je to nezmysel a nadalej cistil o dusu a tahal prachy a pchal do mna nejake liecive vlozky az sa moj organizmus vzburil a musela som ist na resekciu za dalsich 80eur a tam hirurg zistil,ze mam intoleranciu na tu vlozku a skoro prepichnutu dutinu,pisem laicky,lebo nie som moc znala,ale len sa snazim sprostredkovat slova zubara.300 eur v keli a som nakoniec ostala bez zubu!Zubara som vymenila.A este k tym bolestiam chrbtice,po vytrhnuti zubu mudrosti nemam uz bolesti!Ako ma clovek vnimat taketo tahanie penazi?Uznavam,ze studujete,ale aj vy ste len ludia a mozete sa mylit,a na vasom mieste by som sa nad vysmechom voci alternativnej pomoci pri lieceni zamyslela,lebo aj Vy Pani Doktori!ste tiez len z prirody!

  1. Vážená paní, z lékařského hlediska je mnoho věcí nemožných a vypadají jako bludy. Z logického hlediska a z hlediska přírodního, žádný živočich jménem zubnař se na planetě přirozeně nevyskytuje, tudíž k životu žádný zubař není třeba, tak jako zubní kartáček a pasta a všechny ty nesmysly. Zdravý organismus, je dost dokanalým strojem který samozřejmě počítá s tím že zuby se nečistí, a tak je na to připraven, když jíte kyselé, tak organismus kyselost v ústech neutralizuje slinami, v ústech jsou takové bakterie z imunitního systému které brání v usazování škodlivých bakterii, tzn. že pokud je člověk v pořádku, i bez čištění zubů nemůže vzniknout kaz. Ten vzniká až když tělo není schopno, buď neutralizovat kyseliny to je zvenčí, nebo ze vnitř imunita zabrání zánětu. Ovšem je li oraganismus neustále zatěžován, škodlivým jídlem, překyselením, stressem atd. nemůžeme se divit že se to projeví takovou banalitou jako je kaz, nebo větší problém v těle organismus řeší né banálním, ale genialním způsobem což asi těžko kdo pochopí ale nádor je genialní řešení organismu před jeho smrtí, vytvoří nádor, jinač by jste umřeli rovnou.. pak ale není schopno tento nádor ukočírovat a nádor vás pak zabije.. ovšem, tělo počítá s tím že napravíte situaci ze které nádor vznikl tak aby imunitní systém dostal dostatek sil k tomu zvrátit a zastavit růst nádoru. Jen pokud nic neuděláte a snažíte se zbavit rakoviny podle lékařů tak se to nedaří neboť problém neřešíte, řešíte příčinu…

 11. Dobrý den,
  podobným způsobem fungují i jiné odvětví zdravotnictví. Než by se hledaly preventivní přístupy, tak se raději používá něco co všechny stojí hodně peněz a tvoří ekonomický tok peněz. Má vůbec nějaký zubař zájem na mém levném a přírodním uzdravení, když žije z toho kolik má pacientů. Mám dokonce obavy z použití techniky: časově omezená trvalost plomby, aby byl člověk nucený co pár lety všechny plomby obnovovat – viz řízené zastarávání výrobků. Navíc mé platby nejdou ani přes mou zdravotní pojišťovnu, což je nějaká divná anomálie a vždy v řádu minimálně 500,- až 1000,- Kč za návštěvu… 😀 Prostě je to dobrý bussiness…

  1. Ale v zubním lékařství je preventivní program celkem jasný a propracovaný. ČISTĚTE SI ZUBY! Nevím proč to tolik lidí ignoruje a nezajímá se o správnou techniku čištění která je základem. Přitom preventivních programů a informací je hromada. Ale vy raději budete jíst skořápky a tvrdit, že zubaři žijí z vašeho utrpení. Přitom se zamyslete, jestli by vám osobně bylo příjemné dívat se do zkažené páchnoucí pusy někomu, kdo několik dní (týdnů) neviděl kartáček a snažit se mu pomoci i když o to očividně nestojí!

  2. Preventivní program čistěte si zuby počítá s tím, že bude dost pacientů a teda zdrojů peněz. Nabídněte mi poněkud lepší techniku. Z hlediska znalosti chemického vzorce zubní skloviny a zubní dřeně bych očekával ze strany zubaře nabídku vytvoření ochranné vrstvy zubu: pro vaše info -používá se tato techniKa nanesení vrstvy hmoty krijící hrany v tupém úhlu tedy nejvíc náchylném. Prevence vás nezajímá, přišly byste o živnost… 😀

  3. Navíc se musím zastat autorky článku protože správně chápe že není správné se podřizovat diktátu současné západní medicíny orientující we výhradně na zisk. Tomu odpovídá i to co vás n.a. lékařské fakultě učí….

  4. Pane Vaculíku:
   1. Docela by mě zajímal chemický vzorec složení zubní dřeně 🙂
   2. Ať jsem se váš nástin „techniky čeho???“ snažil rozluštit ze všech možných úhlů (i toho tupého) tak vůbec netuším co jste tím chtěl říct, zkuste to prosím objasnit.
   3. Je jedna věc se kterou v tomto článku souhlasím – zub je schopen se „regenerovat“ a bránit se. Představa o nanesení jakési ochranné vrstvy je sice hezká, ale poněkud zbytečná. Když jste tak znalý chemie, zkuste si zjistit něco o vzniku zubního kazu. Ve stručnosti vám to nastíním zde: Zubní kaz jako takvý vzniká nejčastěji na místech, kde dochází k retenci zubního plaku. Zubní plak obsahuje bakterie, zbytky jídla a další nepodstatné složky. Bakterie nacházející se v tomto plaku se živí cukry a metabolizují je na kyseliny. pH v okolí zubu tedy klesá. Vyrovnání nízkého pH se děje několika mechanismy z nichž z hlediska problematiky vzniku zubního kazu je nejdůležitější, že ze zubní skloviny začnou „vystupovat“ ionty aby vytvořily s kyselinami soli a vodu. Docházi tedy k demineralizaci zubní skloviny… o tom jak „kaz postupuje dále“ do dentinu a pulpy apod. tu nemá cenu se bavit, protože to důležité co by z toho mělo vyplývat je: POKUD NENÍ PLAK, NENÍ ZUBNÍ KAZ. A protože se plak tvoří neustále dokola, je holt zapotřebí nebýt líný a KARÁČKEM si zuby pravidělně ČISTIT.
   4. Opět k tématu: blahobyt zubařů na úkor utrpení obyvatelstva – preventivní program spočívá jednak ve správném čištění zubů a jednak v pravidelných návštěvách zubaře… Pokud zubař stihne za určitý časový úsek (záměrně neuvádím přesný čas aby nedošlo k dalším rozbrojům) zkontrolovat X pacientů, kteří přišli na preventivní prohlídku s dobrým stavem chrupu, zaplatí pacient relativně nízkou částku (nebo třeba nic, pokud má zubař smlouvu s pojišťovnou) Tato částka od několika pacientů za tento určený časový úsek pak třeba bude odpovídat částce, kterou zubař obrží, stráví-li komplikovanou opravou jednoho zubu stejnou nebo delší dobu. Rozdíl bude „jen“ v tom, že tuto částku zaplatí jeden pacient, zubař bude mít za sebou (i když se vám to nezdá) nesnadnou práci a ještě si pacient stěžuje, že za odvedenou práci a použitý materiál musí zaplatit…

 12. Vzhledem k tomu,kolika lidem je zatěžko čistit a k omezené nabídce kostivalu a skořápek,nám spravování zubů ještě asi chvíli vydrží :-)))

 13. Moc Vám děkujeme za tento článek, který snad žádný z návštěvníku nebude považovat za nic jiného než za vtip (ještě k tomu né moc dobrý). Víte, ono se může stát, že tomu nějaký málo vzdělaný člověk uvěří, a tím jej nepřímo poškodíte na zdraví. Nevím kde jste narazila na zdroje, ze kterých v článku vycházíte? Kostival je velmi dobrý na zevní užití. Jeho listy a stonek ovšem obsahují aklaloidy, které jsou při vnitřním užití karcinogenní..! A zubní sklovina (nikoliv zubovina) je opravdu schopna regenerace, ale pouze pokud je zachována její matrix (minerální mřížka (tetrafluor)- hydroxyapatitu). Této tzv. remineralizace mnohem účinněji docílíte pomocí přípravků s vysokým obsahem fluoru (např. výrobek Elmex geleé, GC Mi-paste), nežli vápníkem ze skořápek, který na zub nemá žádný efekt. Možná by jste měla raději propagovat jógu, na kterou máte vzdělání. Mimochodem, nyní se nad ním baví 3000 zubních lékařů na odborné diskuzi stomatologů v rámci Facebooku.

  Sluce v duši..!

  Jan

  1. Vážený pane evidentně doktore, nyní se smějete, protože Vaše zubařská lobby drží lidi ve strachu o své zuby a zdraví, ale to již brzy skončí. Lidé si uvědomí, že jim příroda a jejich vlastní tělo může pomoci a s pomocí organických vajec a kostivalu Vaše práce již nebude dále potřeba. Plácáte bílé plomby jen proto, abyste si mohli od nás brát peníze a přitom víte, že uvolňují obrovské množství estrogenu. Můj soused si nechal udělat dvě bílé plomby; po čase se u něj objevily změny nálad v intevalu jednoho měsíce, poté neutuchající touha nakupovat oblečení a blištivé cetky až mu z toho nakonec narostly prsa. A ještě se z nás snažíte pomocí rtuti v plombách udělat teploměry? Příjde den zúčtování, jen počkejte. Má poklona

  2. Vážený pane Kubíček, je báječné, že zubařům slibujete konec jejich dní, ale na druhou stranu… pokud to takhle skutečně funguje, přijdou o práci spíše plastičtí chirurgové a k zubařům si ženy budou chodit pro větší poprsí 😉
   Pokud máte se zubaři nějaké nepříjemné zkušenosti, nikdo vás nenutí abyste tam chodil, jezte si třeba celé slepice i s vejci a čekejte jak to dopadne, ale snažně vás prosím, neplácejte tady nesmysly o nějaké zubařské lobby apod.
   Děkuji

   Marek

  3. 😀 Už jsem si pořídil farmu na slepice a plantáž na kostival 😀

  4. Hodne fluoru?!Tak si tedy prectete neco o fluoru……ja pouzivam na zbytek zubu jen pasty prirodni bez fluoru..fluor nici ,ne zachranuje

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude publikována.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>