Dechberoucí video ženy tančící s tygřími žraloky pro jejich záchranu!

zraloci tanecNásilí páchané na australských žralocích velmi zredukovalo jejich počet a tento fakt se stal impulsem pro úžasného podvodního kameramana Shawna Heinrichse a jeho tým, aby natočili působivé video s názvem „Slza mořské panny“, kde lidská žena tančí s ohromnými tygřími žraloky pod vodní hladinou. Cílem je dostat do vědomí diváků aktuální hrozivou situaci žraloků, velryb a dalších mořských živočichů a ukázat krásu podvodního světa, který pomalu odchází.

Výsledkem je toto dech beroucí video, kde ochránkyně životního prostředí a celosvětově uznávaná tančící „mořská panna“ Hannah Fraser, se společně s týmem potopila bez jakékoli ochrany přímo do hejna žraloků tygřích a prohlásila, že tato krásná zvířata mají být uctívána, nikoli obávána.

 
 


Tigress Shark – Woman Dances with Tiger Sharks
from Blue Sphere Media on Vimeo.

 


 
❤ Michaela Mia ☮

Autor a překlad: Michaela Mia Weissová, zdroj: bluespheremedia.com, foto: Shawn Heinrichs, www.slunecnyzivot.cz

Článek (či jeho části) je možné sdílet v nezměněné podobě, pokud bude připojeno jméno autora, zdroje, aktivní odkaz na www.slunecnyzivot.cz a celá tato poznámka. Díky!

Michaela Weissová
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude publikována.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.