Spinování vody: jednoduchá ozdravná technika

voda zenaExistuje spousta zaručených receptů na cokoli, určitě to už sami znáte, ale ne vše, co se k nám dostane musí být nutně nafouknutá bublina. Je-li daný recept jednoduchý, nic nestojí a funguje, není co řešit. To je případ právě tzv. spinování vody, která se mimo jiné uvádí i jako podpůrný prostředek při léčbě rakoviny. Sama jsem tuto techniku jako pokus chuti vody vyzkoušela a musím přiznat, že výsledek mě ohromil. Během pár sekund každá mnou testovaná voda změnila svou chuť, což je pro mě jediný okamžitě hmatatelný důkaz fungování spinování a věřím, že jich má ještě celou řadu. Jestli se vám to nepozdává, vyzkoušejte, nemáte co ztratit, jen získat.

Jistý David L. Kaas, Američan, byl před 3 lety těžce nemocný. Selhání ledvin (jednu mu vzali), mozkové aneurisma, těžká nadváha (180 kg), a mnohé další komplikace . Dnes je zdravý a má normální váhu. Říká, že během jeho nemoci mu sdělil Bůh/Stvořitel způsob, jak se má vyléčit a že tuto metodu má šířit dál.

Nejprve stručně popíšu podstatu, což se fyzikům teoretikům samozřejmě bude jevit jako nedostačující, ale nevadí, hlavně že to funguje.

Tedy: lidské tělo obsahuje 70-80% z vody. Takže je důležité, jak se ta voda v těle chová. Molekula vody v lidském těle má kolem sebe elektron, jehož kruhová dráha je ve 180° polokruhu směrem na jih. Ale veškeré tekutiny, které konzumujeme, byly prohnány kovovým potrubím, což způsobilo, že elektrony jejich molekul se točí k severu. (Tato opačná rotace je vlastní třeba  hmyzu a kočkám.) Pijeme-li tuto na molekulární úrovni nesprávně ovlivněnou vodu (a to pijeme všichni), znamená to, že „negujeme“ svůj sedmiletý cyklus obnovy buněk, což způsobuje naše rychlé opotřebování a nemoci.

Začneme-li veškeré tekutiny, které pijeme, „spinovat na jih“, znamená to, že dáme svému tělesnému systému přesně to, co potřebuje, aby buněčná obnova probíhala správně. Za nějaký čas se zbavíme všech nemocí včetně nejtěžších, bude nám stačit méně jíst, méně spát a budeme vypadat mnohem mladší.

David Kaas říká, že když začal spinovat své pití, zbavil se postupně a zanedlouho svých nemocí i své těžké nadváhy, bez diety a cvičení. Začaly mu opět růst vlasy a dostaly opět barvu. Je zdravý a aktivní a stejně tak jeho přátelé, kteří dali na jeho radu. Napsal knihu Farmer Physics a natočil několik videí, (viz dole pod článkem), kde sděluje podstatu metody. Pokud se ho chcete na něco zeptat, můžete mu napsat do komentářů na youtube.

spinovani1Jak „spinovat vodu k jihu“? Velmi jednoduchým gestem drženým po dobu 30 sekund. Vidíte ho na obrázku a a je vysvětleno na videu pod článkem. Je prý jedno, která ruka má jakou pozici.

Ochutnejte a budete překvapeni, jak je spinovaná voda dobrá a „hladce“ se pije.  Výborné výsledky prý má spinování vína – nemám vyzkoušeno. Můžete prý spinovat i potraviny – zejména s vysokým obsahem vody. Maminky, spinujte veškeré pití pro své děti!

Já už dva dny spinuji veškeré pití i polévky a výsledky se mi zdají pozoruhodné. Všechno pití se zdá velmi chutné a hladké, zlepšilo se mi trávení, pociťuji daleko menší únavu při práci a mimořádně dobře spím. Dosud asi moje tělo muselo vynakládat dost námahy jenom na to, aby „obrátilo“ veškerou vodu na molekulárně správně rotující. Pokud to bude nadále fungovat tak, jak se ukazuje a jak tvrdí David Kaas, pak je to opravdu revoluce v léčbě.

Zde naleznete video o metodě s českými titulky. Další videa najdete zde, zde a zde.

Sláva spinované vodě – recenze

vodaProtože už skoro týden piji jenom spinovanou vodu a nápoje (taky jím spinovanou polévku, okurkový salát, jogurt …), musím se podělit o její převratné účinky na mé tělo i duši.

Hned po první sklenici se dostavil příliv energie, který mě od té doby již neopustil.

Moje zdraví bylo i předtím normálně v pohodě, žiju celkem zdravě, největší neřestí je vysedávání u počítače, ale celkem je to kompenzováno pohybovou aktivitou. Chodím k homeopatce, která mě podle potřeby „dolaďuje“. Stěžuji si jí jenom na to, že se mi zdá, že mám málo energie, nebo že mi někde uniká a nevím kde. Svádím to na pracovní zatížení až přetížení. Beru nějaké „superpotraviny“ na posílení. Ale pořád mám pocit, že mi něco někde zbytečně uniká.

Po vypití první sklenice spinované vody se začalo jevit, že problém byl asi ve vodě. Jak je to logické, a nikdy mě to nenapadlo? Člověk do sebe denně dostane dva litry vody, a to je v současné době energeticky „zmatená“ tekutina, která v sobě nese různé nepříznivé informace, viz filmy VodaPaměť vody. Takže to člověka nutně musí ovlivnit. Myslím, že na všech úrovních, jak na fyzické, tak na duševní a duchovní.

Od doby, co piju spinovanou vodu, mám mnohem více energie po celý den, kafe nepotřebuju povzbuzení, ale jen pro chuť. Večer přijdu domů a můžu normálně fungovat, mám chuť jít sportovat a tak. Zlepšilo se trávení. Noční spánek je po dlouhé době nepřerušovaný, nebo jen jednou. Cítím i duševní pohodu, zmizely dotěrné myšlenky a úzkosti. Dokonce, s prominutím, stolice se stala ideální.

Někdy si kyvadlem měřím, zda jsou pro mě vhodné některé potravinové doplňky, ale nikdy mě nenapadlo změřit si, nakolik je vhodná voda/tekutina, kterou piju. A kyvadlo mi ukazuje, že voda z vodovodu nebo balená je pro mě vhodná na 40%! čili vlastně mi škodí, odebírá více energie než mi přináší! (Můj žebříček: do 50% škodí či málo vhodné, 50% – 80% živící potravina, 80-100% – léčící potravina). Spinovaná voda je pro mě vhodná na 100%, čili je to pro mě lék!

Mnozí čtenáři, kteří to zkusili, vyjadřují podobné nadšení, přečtěte si pod původním článkem jejich komentáře.

Domnívám se, že síla této metody není jenom v gestu, které způsobí průtok elektrické energie mezi dlaněmí. To gesto není žádné kouzlo, proudění mezi dlaněmi je fyzikálně měřitelná záležitost. Důležitým faktorem je, že po dobu 30 sekund soustředíte svou myšlenku na „vyladění“ té vody na vaši frekvenci, nebo na její spinování, nebo uhlazení, srovnání… Voda přijme jak vaši elektrickou energii, tak myšlenku. Ona stačí i samotná myšlenka, jak někteří píšete, ale gesto rukou jí pomůže.

Já si přidávám ještě mantru Brahmarpanam, kterou používají před každým jídlem jogíni. Je to malý rituál, kterým se změní podstata jejich jídla – ať byly do něj při přípravě vloženy jakékoli myšlenky, třeba i negativní, neutralizují se a jídlo se stane prospěšným, živícím, léčícím. 3x mantra je přesně 30 sekund.

Prostě, celé to spočívá v oné chvilce klidu, přítomnosti, soustředění. Ostatní jsou pomocné techniky, ale pro většinu lidí potřebné.

Takže spinování vody mohu všem vřele doporučit.

Další recenze si můžete přečíst například zde.
DODATEK – Odpovědi na vaše dotazy:

 • Ptáte se na zvířátka a kytky: pan Kaas říká, že pro psy je spinovaná voda vhodná, ale pro kočky (a hmyz) ne, ty mají opačnou točivost (mám to i v původním článku).
 • Pokud se týče rostlin, o tom na těch 3 videích nic není, snad se o tom píše v knize, kterou ale nemám. Zatím zkouším zalívat spinovanou vodou 2 kytky. 
 • Která ruka dělá co? Pan Kaas říká, že nezáleží na tom, která ruka dělá které gesto, a zda je ukazováček nahoře nebo dole. Je to vidět i na videích. Já to dělám na obě strany, jak se mi zrovna zachce.
 • Mantra před jídlem: Můžete jen v duchu poděkovat, spočinout v láskyplné myšlence.

 

Přeji nám hodně zdraví.

Michaela

zdroj: www.moje-pravdy.cz , www,orgo-net.blogspot.com
Michaela Weissová
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.

11 komentářů
 1. Tak jsme vodu prespinovali a dali ji vypít slepicim a všechny se proměnili v kolibriky. Úžasné, teď jdu proměnit našeho osla v jednorožce.

 2. Ahoj Míšo,
  jestli tomu správně rozumím, tak se to týká pouze vody z kohoutku (či kterékoliv protékající nějakým potrubím)? Když budu pít vodu např. přímo ze studánky (naberu hrníčkem), tak je voda „ok“?
  Děkuji za názor. Jana

 3. Prosím: píšete, že si máme rozkliknout video jak spinovat vodu, ale když kliknu na obrázek, tak žádné video „neběží“, znamená to, že stačí 30 sek podržet správně obě ruce kolem nádoby s vodou (jak je na obrázku a pak je voda spinovaná? Děkuji moc za odpověď. (Kdo si myslí, že mám „pomalé vedení,“ ať nereaguje.

 4. Neverím, čo všetko príde na internete. Pamäť vody je potvrdená myšlienka. Lenže trvá asi 10 na -14-tu sekund, čiže, 0,0000000000001s, takže, kým človek vodu pije (ak by sme aj pripustili „spinovanie“ vody), kým si ju dáte, je absolútne chaoticky „pomiešaná“. Možno stačí vyjsť von, alebo si občas pustiť dobrý film.

 5. Milá Mio, děkuji za článek o spinované vodě. Přiznám se, že jsem nadšenec, který vše zkusí, ale samozřejmě jsem zpočátku článek četla s mírně zdviženým obočím a lehkým skepticismem – typu – no jistě, tohle určitě bude fungovat. Nejlepší je vlastní zkušenost. A ono to funguje. Ráno jsem si udělala vodu s citronem, zaspinovala a vypila. Podotýkám, že jsem vždy mívala problém vodu s citronem pít – nedělala mi dobře na žaludek, provázel mě pocit ,,kamenů v žaludku“ . Dnes bez problémů. Voda do mě zaplula a necítila jsem nic. Budu pokračovat dál a uvidím po týdnu, jak se budu cítit. Problematika ozdravné vody mě zaujala a dnes jsem si objednala i knížku od Victora Schaubergera – Tajuplná a léčivá síla vody. Jsem moc zvědavá a natěšená. Ještě jednou díky 🙂 A přeji krásný slunečný den!

 6. Já jsem před chvíli našel úplně jinou stránku, kde se spinování dělalo zcela jiným způsobem. Je to víc dynamická metoda a záleží na šikovnosti. Ale do pěti minut se to vždycky povede. Spinované vody je sice málo, ale ta úleva!

  1. Já teda spinuju podle návodu v tomto článku, a výsledky jsou pro mě dost hmatatelné. Tak asi záleží na člověku a přístupu. Podstatné je to zkusit :-). Hodně zdaru všem

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude publikována.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..