Čaj na štíhlou linii, zářivou pleť a méně celulitidy

celulitidaNení to ledajaký čaj, je to čaj ze skvělého lněného semínka, které je bohaté na vitamíny, minerály, mastné kyseliny a vlákninu a navíc normalizuje práci střev.

Čistí tělo od toxinů, snižuje chuť k jídlu a také snižuje množství cukru v krvi. Jeho síla je v mastných kyselinách, které aktivují práci mazových žláz v těle, které pomáhají rozpustit přebytečný tuk v těle.

Čaj ze lněného semínka doporučuje mnoho odborníků na výživu. Je také velmi doporučován pacientům s gastritidou, žaludečními vředy a hemoroidy.

Ingredience:

 • 3 lžíce lněného semínka
 • 1 litr vody

Postup:

Zalijte lněné semínko 1 litrem vroucí vody a nechte směs stát přes noc, nejlépe v termosce. Pokud nemáte termosku, použijte hrnec s víkem. Ráno vodu slijte a hned si dejte trochu vzniklého šlemu i se semínky, která dobře rozkousejte.

Užívání:

lenPopíjejte zhruba 150 ml 3-4 krát denně, půl hodiny před jídlem. Nenechávejte si nic na druhý den, neboť směs musí být každý den čerstvá. Konzumujte tento čaj po dobu 10 dnů a pak si dejte pauzu na dobu 10 dnů a znovu opakujte celý proces.

Tento čaj vede přirozeně ke zdravému hubnutí a regulaci jakýchkoliv nesrovnalostí ve vašem těle.

Poznámka: I když je tento recept zcela neškodný, tak pokud máte určité zdravotní problémy, které vylučují konzumaci lněného semínka, tak se před konzumací poraďte se svým lékařem. To platí obecně u všech přírodních léčiv.

Více tipů na přirozené hubnutí naleznete v sekci Hubnutí.

 

Hodně zdraví.

Michaela

homehealthyrecipes
Michaela Weissová
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami, zásadotvornou stravu a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci. Díky.

26 komentářů
 1. zajímavé, ale asi bych se s odpuštěním pozvracela – a nejen po ránu. Nemáte něco méně drastického ?

  1. Dobrý den Terezo,

   když semínko zalijete 1l vody, nasákne část do sebe a vytvoří šlem, takže celý litr vody vám nezbude. Drže se uvedeného návodu – zhruba 150 ml 3-4x denně nebo zalévejte méně než litrem.

   Michaela

 2. Opravdu to má vliv na celulitidu ? Po jak dlouhé době je vidět zhruba rozdíl ? Nějak se mi tomu nechce věřit 🙂 děkuju

  1. Dobrý den.

   Čaj funguje jako podpora v komplexním boji s celulitidou, pohyb a úpravu stravy nevyjímaje. Lněné semínko má velmi mnoho blahodárných účinků, včetně podpory elasticity kůže a odstraňování celulitidy.

   Michaela

 3. Dobrý den,
  Nemuzu si dat ta semínka a šlem například do jogurtu? Ja to tak slizke nezvladnu sníst. 😀