Jak se zbavit písku a ledvinových kamenů přirozeně za 6 dní

olivovy olejTrpíte-li bolestmi ledvin způsobených pískem nebo kameny, nabízím vám zde jednoduchý recept, který je přirozeným způsobem, jak se kamenů i písků navždy zbavit a to za pouhých šest dní! Existuje mnoho svědectví o vysoké účinnosti této metody.

 

 

Na léčivou receptu budete potřebovat:

 • 100 ml extra panenského olivového oleje
 • 100 ml citronové šťávy
 • 100 ml piva

Postup:

Smíchejte všechny ingredience v láhvi a vypijte každé ráno na lačný žaludek 50 ml tohoto nápoje. Po třech až čtyřech dnech budete mít vyřešen problém s pískem v ledvinách a po šesti dnech zmizí i ledvinový kámen.

Určitě není na škodu tento recept vyzkoušet, neboť všechny ingredience jsou čistě přírodní a nemají žádné vedlejší účinky.

Mé doporučení je dát pozor na velikosti ledvinového kamene a v případě, že je kámen větší než 15 milimetrů, tuto metodu vynechat a svěřit se do péče lékařům.

Hodně zdraví.

 

Michaela

healthylifetricks
Michaela Weissová
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami, zásadotvornou stravu a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci. Díky.

4 komentáře
 1. Bohužel nefunguje. Určitě se tímto postupem nelze zbavit ledvinových kamenů za 6 dní. Možná spíš písku.

 2. Dobrý den,dnes si lektvar připravím..děkuji za radu a doufám že se i povede vypudit ledvinový kámen,mám jej v ledvinové cestě bloklý asi už 4 měsíce o vel.9mm,ty koliky jsou hrůza 🙁 opakovaně mám písek a kameny už asi 15let..Jiřka 🙂

 3. může to být i nealko pivo? a máte to opravdu vyzkoušené? Ptám se vážně! Děkuji za reakci. K.N.

  1. Dobrý den,
   nikdy jsem se naštěstí nemusela ani písku ani kamenů zbavovat, takže jsem recept nezkoušela. Našla jsem ho na stránkách uvedených ve zdroji, tak se tam podívejte.
   M.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude publikována.