Recept na přírodní spalovač tuku

kren-a-zazvorChcete-li zhubnout a kromě cvičení a zdravého stravování podpořit rychlý úbytek i něčím navíc, nabízím vám zde recept na skvělý spalovač tuku, který si zvládnete vyrobit doma za pár chvil, za pár korun, zcela přírodní a hlavně velmi účinný.

Tato směs vám pomůže eliminovat tuk a vodu v těle a spolu s kardio tréninkem se stane opravdu efektivní zbraní na spálení tuku v oblasti břicha.

Kombinace ingrediencí zrychlí funkce vašeho mozku, takže se vám zlepší paměť, sluch a zrak. Hlavní složkou je čerstvý křen, bohatý na vitamín C, draslík, vitamin B1, B2 a B6, železo, hořčík a fosfor.

Křen čistí a urychluje látkovou výměnu, snižuje únavu a zároveň přispívá k rozvoji dobrých bakterií v žaludku.

kren

Ingredience:

 • 125 g nastrouhaného křenu
 • šťáva ze 4 citronů
 • 3 lžíce medu nebo melasy
 • 2 lžičky mleté skořice
 • 1 kousek nastrouhaného zázvoru (2 cm)

Postup:

Smíchejte křen a zázvor v mixéru.

Vymačkejte citronovou šťávu a přidejte ji do mixéru. Mixujte po dobu 2-3 minut.

Pak přidejte med nebo melasu a skořici a znovu promíchejte, dokud nevznikne konzistence sirupu.

Nalijte ho do uzavíratelných sklenic.

Podle toho, jaké sladidlo přidáte, se bude barva sirupu měnit.

kren-a-zazvor1Užívání:

Užívejte 1 polévkovou lžíci dvakrát denně před jídlem nebo před kardio tréninkem. Kůra trvá tři týdny a pak následuje týden pauza. Budete-li chtít, můžete kůru zopakovat.

Tip: Můžete si přidat sirup i do vlahého čaje nebo citrónové šťávy.

Vyzkoušejte, nebudete litovat, výsledky jsou úžasné!

Další zajímavé tipy naleznete v sekci Hubnutí.

 

Michaela Weissová
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami, zásadotvornou stravu a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci. Díky.

43 komentářů
 1. Obdobný nápoj- zázvor, citron, med, v poměru 1:1:1 a také trochou skořice, užívám delší dobu na posílení imunity a pročištění krevního řečiště. Co se týká hubnutí, každý si musí uvědomit, že v tom hraje roli spousta aspektů, zejména špatné stravovací návyky a nedostatek odpovídajícího pohybu. Žádný lék není samospásný, bez odpovídajícího pohybu a adekvátní stravy to prostě nejde. Nadarmo se neříká, že nejdůležitější je změna v hlavě.

 2. Kolegyne z byvale prace to uzivala a zhubla i teda diky uprave stravy 10 kg… nejdrive jsem se ji smala jak to muze byt, ale ted jsem si musela recept vyhledat a jdu to taky zkusit 😉

 3. Mne by nejvíce zajímalo, má-li tento přípravek nějaký účinek. Jeden centimetr za den to asi nebude, ale alespoň nějaký kladný účinek bych uvítal. Má s tím někdo dobrou zkušenost ?

  1. Ano skutečně to funguje.
   Docela určitě při zažitém stravovacim režimu pěti jídel denně kdy je zařazena zelenina a ovoce.Nepřejídám se, nevyznávám tučná jídla, ale nevyhýbám se jim. Jím všechno v menších porcích ale asi častěji než pětkrát denně.Zkrátka nedovoluji tělu mít hlad.Když pociťujete hlad, je to špatně.Tělo nespaluje,tudíž nehubne

  2. Důvěryhodná odpověď na moji otázku se neobjevila (nepočítám odpověď Zdeňky, která je nekonkrétní a nicneříkající), proto si musím odpovědět sám: po jednom měsíci poctivého užívání této „bryndy“ podle návodu, se obvod mého pasu snížil ze 105 na 103. Tedy o 2 cm za měsíc! Nikoliv o proklamovaný 1 cm za den! Váhu jsem snížil o 2 kg – je ale pravděpodobné, že je to důsledek zvýšené pohybové aktivity v poslední době.
   Sumasumárum – zázrak se jako obvykle nekoná a opět se nejedná o účinný recept na snížení zbytečného špeku. Bohužel.

  3. Milý Pavle,

   žádný recept není samospásný, ale jen součástí celé mozaiky úkonů, vedoucích k úspěchu. To, že vám recept nepřinesl vámi očekávaný efekt může mít mnoho vysvětlení. Rozhodnete-li se pro hubnutí, musíte se hlavně zaměřit na správné rozložení své stravy během dne, stejně jako fyzické aktivity a odbourat co nejvíce stresujících situací, které také mohou vést k nadbytečným kilogramům nebo stagnaci hubnutí.
   Chcete-li opravdu zhubnout, nechte si vypracovat podrobný jídelníček dle vaší konstituce a výsledky budou snadno měřitelné.

   Tento recept je pouhým střípkem v celém snažení, jako podpora.

   Hodně štěstí,

   Michaela