Zabalení do potravinové fólie – skvělý způsob, jak detoxikovat tělo a zhubnout

wrappingMožná vám to bude znít legračně, ale zabalení těla do potravinové fólie, tzv. wrapping, je již léta známý a osvědčený kosmetický postup, jak účinně detoxikovat tělo a zhubnout v obalených partiích, kde dochází k tzv. skleníkovému efektu.

Tato metoda posiluje krevní oběh a funkci potních žláz, zlepšuje kvalitu pokožky, odstraňuje toxiny a škodlivé usazeniny z těla pryč a napomáhá hubnutí.

 

Existuje mnoho způsobů obalování se do potravinové fólie a každý z nich je užitečné svým vlastním způsobem. V tomto článku se dozvíte o dvou způsobech, které jsou vhodné pro podporu hubnutí, detoxikaci a odstranění celulitidy.

 

Wrapping s medem

medPostup na medový zábal:

Smíchejte 2 polévkové lžíce tekutého medu v misce se žloutkem a několika kapkami esenciálního jojobového oleje z citrónu, grapu nebo pomeranče.

Až se směs hezky propojí, aplikujte ji na problémové partie jako jsou paže, stehna, břicho a podobně a pevně obmotejte fólií. V létě stačí toto zabalení, v chladnějších dnech dejte ještě přes fólii teplé oblečení, aby se partie dobře prohřály nebo si lehněte a přikryjte se teplou přikrývkou. Ležte zhruba hodinu a relaxujte. Pak odstraňte krycí fólii a umyjte med.

Tento postup můžete opakovat libovolně často.

 

Wrapping s jílem

Nejúčinnější způsob pro spalování tuků a proti celulitidě je wrapping s jílem. K tomu je nejvhodnější použít modrý kambrický jíl, který jednoduše seženete přes internet. Doporučuje se hlavně proto, ze obsahuje velké množství stopových prvků, které mají pozitivní vliv na pokožku.

Postup:

Malé množství modrého jílu smíchejte s teplou vodou, až dostanete hustotu kaši, kterou rovnoměrně nanesete na problematické oblasti a opět velmi pevně zabalíte do fólie. Opět, je-li potřeba, i do teplého oblečení. Nechte působit zhruba hodinu.

Pro největší efekt se doporučuje udělat nějaké fyzické cvičení, ale ani úklid není špatný.

Pro nejlepší výsledky je vhodné kúru opakovat alespoň dvakrát v týdnu. Uvidíte pak velmi brzo skvělé výsledky.

 

Tyto zábaly fungují nejen na tuk a celulitidu, ale i na strie v jejich počátečním stádiu. Během těchto postupů bude vaše pokožka absorbovat mnoho užitečných mikroelementů, které jí dělají měkčí, hladší, zářivější a pružnější.

Před zahájením wrappingu se doporučuje provést tělový peeling, aby se dosáhlo lepšího účinku.

Chcete-li si opravdu dopřát rychlý úbytek v krátkém čase, tak spolu s lehkou stravou s převahou čerstvých potravin a pročišťujícími šťávami, si můžete při každé návštěvě tělocvičny nebo jiné fyzické aktivitě zabalit do fólie problematické partie a hubnout rychleji. Doporučuji cvičit minimálně třikrát týdně. V takovém případě můžete shodit 1 – 3 kg za týden, v závislosti na vašem životním stylu a celkové váze.
Upozornění: Pokud trpíte srdečním onemocněním, kardiovaskulárním onemocněním, hypertenzí nebo rozšířenými žílami, není pro vás wrapping do potravinové fólie doporučován.

 

Michaela

goodmorningcenter
Michaela Weissová
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami, zásadotvornou stravu a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci. Díky.

26 komentářů
  1. Kolikrát týdně to mám aplikovat na tu hodinu ten medový zábal? Čím častěji tím více nebo jak?? Dejuji Michaela

  2. Dobry den pani Weissova, jak se zminujete, ze se ma provest zabal a pote si muzeme dat nejake fyzicke cviceni. Provadi se cviceni v prubehu zalahu (cvicim doma), nebo az po zabalu?
    Dekuji

  3. používám skořicový zábal pod folii, není vhodné pro alergiky na skořici, krásně prohřeje, působí jako detox pokožky a současně jak už bylo uvedeno ubere vodu a tím tvaruje