Fotky lidí před a po měsíční praxi meditace

Myslíte si, že meditace nemůže mít na váš život, prožívání a potažmo vzhled žádný výrazný efekt? Tato série fotografií, které pořídil Peter Seidler, vás přesvědčí o opaku. V sérii nazvané „Před a po“, se fotograf Seidler zaměřil na vizuální průzkum fyziologických vlastností meditační praxe a její účinky na člověka. Jaké jsou tedy pozoruhodné změny po měsíčním období intenzivního meditování?

Každý účastník projektu byl požádán, aby se jednoduše posadil a nechal se portrétně vyfotit v první den meditace a poté po měsíci každodenní praxe meditace. Fotograf použil neutrální konzistentní pozadí a každého člověka požádal, aby se zaměřil na to, co od své meditační praxe očekává. Na konci programu vyfotil každého před stejným pozadím a požádal ho, aby se zaměřil na to, co mu toto období opravdu přineslo. Výsledkem je série těchto fotografií. Z výsledků vyplývá, že každá osoba prošla důležitou transformační zkušeností, která se jim otiskla do tváře. Posuďte sami…

Více o meditacích a praktických návodech na ně naleznete v sekci Meditace.

Zdroj Haffington post
Michaela Weissová
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude publikována.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.