Role vašich emocí, mysli a duše ve zdravém životě

Nejdůležitější pocit na světě je být sám se sebou v míru. Naše tělo je jen obrazem toho, jak se cítíme uvnitř. Pocity vždy ovlivňují naše tělo a to zase ovlivňuje naše pocity. Jsou jedním. Když skrýváme své pocity, trpí naše tělo vředy, bolestmi hlavy, rakovinou a dalšími onemocněními. To, že jíme nebo budeme jíst zdravě neznamená, že neonemocníme. Tím si pouze chystáme zdravé pole, ale to, co do něj sázíme – naše pocity, určuje to, co sklízíme – tedy kvalitu našeho celkového života a zdraví.

Nové vědecké studie předkládají jasné důkazy o tom, že naše pocity jsou mocnější než cokoli, co si dokážeme představit. Doslova mohou vytvořit naši realitu. Jde o obor epigenetické medicíny a na toto téma napsal skvělou knihu „The Genie in Your Genes“ („Gin ve vašich genech“) Dr. Dawson Church.

Naše buňky jsou malí vojáčci, kteří čekají na instrukce a jsou ochotni jít do boje a zemřít pro nás. Každý z nich. Stačí jim jen říct. A zde musíme být opatrní. Naše buňky totiž nerozumí sarkasmu. Berou to tak, že vše co řekneme, myslíme doslova. Například, pokud neustále říkáte: „Cítím se hrozně, radši bych nebyla.“, hádejte co se stane. Začnete mít střevní problémy a vaše buňky začnou stárnout a odumírat.

Pokud máte zlomené srdce, začne vaše srdce slábnout. Mnoho lidí doslova zemřelo na zlomené srdce. Pokud se cítíte nechtění, vaše tělo z vás nechtěné začne dělat. Pokud se cítíte skvěle a jste se svým životem spokojení, vaše tělo se začne zázračně uzdravovat. Tento proces je okamžitý!

Se změnou myšlenek přichází změna doslova všeho! Myšlenky jsou ti nejmocnější léčitelé či zabijáci v našich životech.

Každá myšlenka, každý okamžik, každé konání má silný dopad na buňky v našem těle. Pozitivní myšlenky s vysokou energetickou vibrací mohou vaše tělo zbavit nemoci. Negativní, stresující myšlenky s nízkou energetickou vibrací vám mohou způsobit nemoc. Dávejte si pozor na to, co říkáte a posloucháte. Slova mají moc. Většina lidí mluví způsobem, který zvyšuje stres v těle a oslabuje imunitní systém a životní sílu (vůli žít). Slova mohou změnit způsob našeho myšlení a cítění.

Vypněte televizi a ZPRÁVY! Jde o opravdovou toxicitu, která do vás skrze vaše oči a mozek vstupuje. Vystavování se negativním, znepokojivým obrazům, zvukům a myšlenkám způsobuje oslabení těla. Zbavte se VŠEHO ve vašem životě, co je pro vás toxické – negativní lidi, myšlenky, destruktivní životní styl, záležitosti z minulosti, otázky svědomí – udělejte si pořádný jarní úklid na duši! Vzdalte se ode všeho, co vás stresuje nebo nepodporuje vaši pohodu.

Není to o tom být netečný, nezajímat se nebo nepomáhat, naopak, pomáhání vám přinese spoustu skvělých pocitů. Začněte však u sebe, ve svém okolí, to přináší skutečnou změnu. Ne sedět u bedny a lamentovat, co se to zas děje na druhé straně zeměkoule, co nemůžete ovlivnit – to způsobuje stres a obranným mechanismem je pak netečnost, otupělost.

Německý doktor Dr. Coldewell vyléčil mnohem více lidí z rakoviny než kdokoli jiný v německé historii (přes 35 000 pacientů většinou se smrtelnou rakovinou), bez drog či operací. Víte jak? Technikou redukování stresu a nápravou lidských myšlenek.

K přeměně myšlenek skvěle pomáhá meditace, kde se postupně od začátku naučíte myšlenky nejprve pozorovat a postupně oddělovat, vybírat si z nich ty, kterým dáte pozornost, opouštět ty, které vám škodí a sebepoznávat se ze svého vnitřního Domova.

Některé velmi účinné meditační techniky najdete v sekci Meditace.

Ke zklidnění myšlenek a odbourávání stresu také velmi pomáhá například jóga. Věnuji se jí přes 10 let profesionálně a mám bohaté zkušenosti s lidmi, jejichž veškeré problémy způsobené nadmírou stresu, se začaly pomalu transformovat, neboť byly uviděny z jiné perspektivy – perspektivy vnitřního klidného světa, kde leží všechny odpovědi na otázky a kam nás jóga přirozeně vtahuje. Z toho bodu bychom měli řešit celý svůj svět, v klidu, bez emocí, s čistou hlavu, ve středu sebe sama, v naší pravdě. Tipy na jógová cvičení, jejichž bohatost pro tělo i mysl můžete začít objevovat už dnes doma, najdete v sekci Jóga.

Ve své knize „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy“ zase nabízím podrobný plán Kontroly a zvládání stresu, ruku v ruce s plánem Optimalizace spánku, které vám pomohou se přirozenou cestou dostat do rovnováhy vašeho života, spolu s dalšími velmi užitečnými a funkčními radami a kroky, postupující také psychosomatickým světem.

Natočila jsem video o důležitosti zbavení se negací, které je živým vysíláním.

Buďte zdrávi!

Michaela Weissová
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude publikována.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.