Alice Kirš a David Kirš

aliKrásná žena, plná tvořivé energie, žijící svůj sen – inspirující mnoho dalších žen – Alice Kirš.

Žena, která dala dohromady projekt Ženy ženám, který naplňuje svou podstatou svůj název. Osm žen, každá je expertkou v jiné oblasti a všechny pomáhají jiným ženám stávat se šťastnějšími, láskyplnějšími, uvolněnějšími, sexuálnějšími, intuitivnějšími a vědomějšími.

Bravo!

Podívejte se na www.zenyzenam.cz a zjistěte více.

 

 

davidManžel Alice, David Kirš je zase úspěšným podnikatelem, který radí a pomáhá tak mnoha lidem, podnikatelům a firmám rozjet – restartovat svůj business prostřednictvím zajímavých informací o fungování internetového a emailového marketingu a nových přístupů v myšlení. Proslulá se stala jeho Email Academy, díky které dokázal za 18 měsíců vydělat přes 19 miliónů korun. V těchto dnech David spustil opět pro zájemce několik video tréninků zdarma – můžete se podívat a nechat se inspirovat pro vlastní cestu k úspěchu.

Více na www.emailacademy.cz

 

Nechme se inspirovat lidmi, kterým se daří a nebojme se změn myšlení, můžeme jen získat.

ℒℴνℯ ❤ Mia

Autor: Mia Weissová, foto: Google.com, slunecnyzivot.cz

Michaela Weissová
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.