Chcete udělat radost svým blízkým něčím

opravdu hodnotným a užitečným?

 

Mám pro vás skvělý tip na dárek!

Nabízím vám možnost zakoupení dárkového poukazu v hodnotě 1.000 Kč na několik mých zvýhodněných služeb a produktů, které s láskou předávám dál.

 

Na co využít poukaz?

 • Na celostní výživovou konzultaci, na které s obdarovaným probereme jeho životní styl a případné zdravotní obtíže a najdeme pro něj tu nejlepší šetrnou přírodní léčbu. Konzultace trvá 1,5 hodiny a probíhá telefonicky nebo přes Skype.
 • Na soukromou dvouhodinovou jógovou terapii, kde se podívám na pohybové návyky a předám nejvhodnější cviky k odstranění bolesti z těla a jeho harmonizaci, spolu s dalšími osobními informacemi. 
 • Na dvouhodinové sezení s meditační praxí, kde předám nejvhodnější mentální a meditační techniky pro práci s myslí a stresem, šité na míru dané osobnosti, povaze, životnímu stylu a potřebám.
 • Na předplatné 5 vstupů na mé 100 minutové lekce jógy ve skupince, které aktuálně vedu v Čerčanech u Benešova a které jsou zaměřené hlavně na odstraňování bolesti z těla, uvolnění stresu a fascie. Běžně prodávám předplatné jen na 10 vstupů.
 • Na online kurz Jemné rehabilitační jógy (klikněte pro více informací), která pomůže zbavit bolestí těla, zharmonizovat záněty, rozpohybovat lymfu, posílit psychiku, uvolnit napětí, přírodně uzdravit, zpružnit a omladit tělo i mysl a mnoho dalšího. 
 • Po vytestování možné přítomnosti přemnožených kvasinek a plísní v těle v rámci 3 testů ZDARMA, na nákup uzdravujícího eBookuJak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy(klikněte pro více informací), ke kterému přidávám ještě 30 minutovou Skype nebo telefonní konzultaci, kde osobně probereme konkrétní zdravotní otázky.

 

Proč jsou zvýhodněné? 

Běžně konzultuji s klienty za 1.250 Kč za hodinu, ale vzhledem k tomu, že dárkový poukaz je pro někoho Vámi milovaného k výjimečné příležitosti, rozhodla jsem se i já připojit se k blaho-přejícím a 250 Kč z ceny dárku platím já jako můj dárek.

Obdarovaný tak nebude muset nic doplácet a dostane stejnou kvalitu služby jako ostatní klienti.

 

Podrobnosti k poukazům

Poukazy jsou v případě jógy a konzultací platné 6 měsíců od data zakoupení a jsou přenosné.

Jsou profesionálně vytištěné na 300g sametově hladkém papíře, s mým věnováním a posílám je v obálce poštou. Nemusíte nic tisknout a poukaz vypadá luxusně.

Pokud máte zájem o jejich koupi, kontaktujte mne prosím prostřednictvím kontaktního formuláře níže.

Těším se na viděnou s vašimi blízkými a děkuji Vám.

Michaela

 

  Vaše jméno: *

  Váš email: *

  Zpráva:

  Opište kód z obrázku: captcha

   

   

  Pro všechny bolavé lidi
  Nabídka Slunečného života
  NEMÁTE DÁREK? TAK KUPTE STROM.
  NÁRAMKY PRO STROMY