Chcete udělat radost svým blízkým něčím

opravdu hodnotným, užitečným a život měnícím?

 

Mám pro vás skvělý tip na dárek!

Nabízím vám možnost zakoupení dárkového poukazu v hodnotě 1.000 Kč na několik mých zvýhodněných služeb a produktů, které s láskou předávám dál.

První možností je využití poukazu na výživovou konzultaci se mnou, kde můžeme s obdarovaným probrat nejen jeho stravování, ale také přírodní léčbu, životní styl, optimalizaci stresu nebo pohnutky duše.

Konzultace trvá 1,5 hodiny a probíhá telefonicky, přes Skype nebo osobně v Praze.

 

Jak to, že jsou zvýhodněné? 

Běžně konzultuji s klienty za 1.250 Kč za hodinu, ale vzhledem k tomu, že dárkový poukaz je pro někoho vámi milovaného k výjimečné příležitosti, rozhodla jsem se i já připojit se k blaho-přejícím a 250 Kč z ceny dárku platím já!

Obdarovaný tak nebude muset nic doplácet a dostane stejnou kvalitu služby jako ostatní. Po konzultaci ještě běžně posílám email s doporučenými radami a osobním plánem dle společné dohody.

 

Na co dalšího se dá poukaz použít?

Poukaz může být využit také na soukromou dvouhodinovou jógovou terapii, kde se podívám na pohybové návyky a předám nejvhodnější cviky k harmonizaci těla a odstranění bolestí zad, spolu s dalšími osobními informacemi. 

Poukaz může obdarovaný použít také na dvouhodinové sezení s meditační praxí, kde předám nejvhodnější mentální a meditační techniky pro práci s myslí a stresem, šité na míru dané osobnosti, povaze, životnímu stylu a potřebám.

Poukaz může být použit také jako předplatné na 5 vstupů na mé 90 minutové lekce jógy ve skupince, které aktuálně vedu v Čerčanech u Benešova a které jsou zaměřené hlavně na odstraňování bolesti z těla, uvolnění stresu a fascie. Běžně prodávám předplatné jen na 10 vstupů.

Poukaz může obdarovaný také použít na nákup uzdravujícího eBooku „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy“, o kterém se více dozví a eBook zdarma s testy na přemnožené kvasinky si stáhne ZDE. K nákupu eBooku na poukaz ještě přidávám dvacetiminutový Spype nebo telefonní hovor, kde osobně probereme konkrétní dotazy.

 

 

Podrobnosti k poukazům

Poukazy jsou platné 6 měsíců od data zakoupení a jsou přenosné.

Jsou profesionálně vytištěné na 300g sametově hladkém papíře, s mým věnováním a posílám je v obálce poštou. Nemusíte nic tisknout a poukaz vypadá luxusně.

Pokud máte zájem o jejich koupi, kontaktujte mne prosím na emailu mia.weissova@seznam.cz a vše spolu dohodneme.

 

Těším se na viděnou s vašimi blízkými.

Michaela

Více o mě se dozvíte ZDE.

 

Buďte vítáni

Jsem Michaela Weissová, ochránkyně lesů, lektorka jógy, holistická koučka, autorka knihy "Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy" a těší mě, že jste sem přišli načerpat inspiraci. 🙂

Nabídka Slunečného života
Připojte se s námi k ochraně lesů
Sledujte Slunečný život
Jak přírodně na kvasinky