Chcete udělat radost svým blízkým něčím

opravdu hodnotným, užitečným a život měnícím?

 

Mám pro vás skvělý tip na dárek!

Nabízím vám možnost zakoupení dárkového poukazu v hodnotě 1.000 Kč na několik mých zvýhodněných služeb a produktů, které s láskou předávám dál.

První možností je využití poukazu na výživovou konzultaci se mnou, kde můžeme s obdarovaným probrat nejen jeho stravování, ale také přírodní léčbu, životní styl, optimalizaci stresu nebo pohnutky duše.

Konzultace trvá 60 minut a probíhá osobně v Praze, přes telefon nebo Skype.

 

Jak to, že jsou zvýhodněné? 

Běžně konzultuji s klienty za 1.250 Kč za hodinu, ale vzhledem k tomu, že dárkový poukaz je pro někoho vámi milovaného k výjimečné příležitosti, rozhodla jsem se i já připojit k blaho přejícím a 250 Kč z ceny dárku platím já!

Obdarovaný tak nebude muset nic doplácet a dostane stejnou kvalitu služby jako ostatní. Po konzultaci ještě běžně posílám email s doporučenými radami a osobním plánem dle společné dohody.

 

Na co dalšího se dá poukaz použít?

Poukaz může být využit také na soukromou lekci jógy nebo úvod do meditační praxe (místo 90 minut bude délka trvání 100 minut), stejně jako předplatné na 5 vstupů na mé 90 minutové lekce jógy ve skupince, které aktuálně vedu v Čerčanech u Benešova a které jsou zaměřené hlavně na odstraňování bolesti z těla, uvolnění stresu a fascie. Běžně prodávám předplatné jen na 10 vstupů.

 

Poukaz může obdarovaný také použít na nákup uzdravujícího eBooku „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy“, o kterém se více dozví a eBook zdarma s testy na přemnožené kvasinky si stáhne ZDE. Cenu dorovnám navýšením času emailingové konzultace o 20 minut, ve které se budu věnovat jeho individuálním otázkám k tématu uzdravení, zaslaných na info@slunecnyzivot.cz. 

 

 

Podrobnosti k poukazům

Poukazy jsou platné 6 měsíců od data zakoupení a jsou přenosné.

Jsou profesionálně vytištěné na 300g sametově hladkém papíře, s mým věnováním a posílám je v obálce poštou. Nemusíte nic tisknout a poukaz vypadá luxusně.

Pokud máte zájem o jejich koupi, kontaktujte mne prosím na emailu mia.weissova@seznam.cz a vše spolu dohodneme.

 

Těším se na viděnou s vašimi blízkými, neboť osobní kontakt je v celém procesu to nejmilejší.

Michaela

Více o mě se dozvíte ZDE.

 

Buďte vítáni

Jsem Michaela Weissová, ochránkyně lesů, lektorka jógy, holistická koučka, autorka knihy "Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy" a těší mě, že jste sem přišli načerpat inspiraci. 🙂

Sledujte Slunečný život
Připojte se s námi k ochraně lesů
Jak přírodně na kandidu