Toužíte po zdravém těle plném energie a síly, ale stále se točíte v kruhu opakujících se zánětů, infekcí a zdánlivě nesourodých bolestí?

 

 

 

Mnoho let jsem trpěla, stejně jako 80% populace, hned několika problémy popsanými v tabulce a netušila, že jsou způsobeny přemnoženými kvasinkami a plísněmi v organizmu.

Pokud se i Vy potýkáte s některými z těchto problémů a žádný doktor, ani lék z lékárny Vám dlouhodobě nepomáhá, stejně tak jako nepomáhaly mě, mám pro Vás konečně vysvobození.

15 let se zabývám přírodním léčením, účinky potravin a bylin na tělo a jeho rovnováhu a prostudovala jsem bezpočet světových knih.

Na internetu najdete na téma léčby přemnožených kvasinek a plísní v těle celou řadu doporučení, které jsem i já kdysi následovala, ale to jediné, co mi opravdu trvale pomohlo, byl až komplexně a logicky sestavený systém po sobě jdoucích kroků, který funguje jako jediný dlouhodobě. 

Díky němu jsem se opravdu uzdravila zevnitř, ne jen krátkodobě zamaskovala stále se opakující příznaky.

Po projití celou léčbou mi zmizelo otřesné akné, uzdravila se mi střeva, zmizela má nesnášenlivost lepku, jsem méně nemocná, mám více energie, lépe spím a spaluji, netrpím nezdravými výtoky, stěhovavými bolestmi po těle, výkyvy nálad, ani bílým povlakem na jazyku. 

Pokud se teď ptáte: „Tak co mám teda dělat, abych se už konečně taky uzdravil/a?“, odpověď je jasná a máte jí na dosah ruky.

V mé elektronické knize „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy – holistický systém pozitivní proměny života“ najdete dopodrobna popsané všechny kroky, které Vás bezpečně dovedou do zdraví a pohody. 

Je přehledným, logickým, fungujícím, trvalým, 100% přírodním a originální řešením VŠECH zdravotních problémů spojených s přemnoženými kvasinkami, nerovnováhou střevního mikrobiomu a přítomností plísní v těle. 

Tento systém Vás uzdraví nejen z kvasinkových infekcí a plísní v těle, ale také z dalšího bolavého diskomfortu civilizačních onemocnění, neboť uzdravuje trávení, posiluje imunitu, metabolismus a přirozené ozdravné procesy těla. Funguje také jako prevence.

 

CHCI TEĎ NASTOUPIT TUTO LÉČBU ZA 777 KČ / 31 EURO

Vyplňte a odešlete prosím tento formulář a já se s Vámi co nejdříve spojím.

  Vaše jméno: *

  Váš email: *

  Zpráva:

  Opište kód z obrázku: captcha

   

   

  O eBooku „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy“ napsala Mgr. Eva Hájková, MBA, specialistka v preventivní, funkční medicíně a výživě a spoluzakladatelka Institutu funkční medicíny s MUDr. Janem Vojáčkem

  Ebook „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy“ od Míši Weissové, je praktickým průvodcem všem, kteří hledají jinou cestu terapie kandidózy, než je nabízena klasickou medicínou. Komplexní praktické postupy jsou založeny nejen na osobních zkušenostech autorky, která kandidózou trpěla několik let a úspěšně se ji zbavila, ale také na zkušenostech s lidmi, kteří se na ni obracejí a v neposlední řadě také na dlouholetém studování odborné literatury a dalších zdrojů. Kombinací všech těchto zkušeností Míša sestavila průvodce, který se na kandidózu dívá komplexně a řeší nejen klinické symptomy, ale také další zátěže (toxické, psychické, environmentální a další), které na tuto infekci mají zásadní vliv. Kniha je psaná velmi srozumitelným jazykem, takže této problematice porozumí i laik. Pokud máte otevřenou mysl, srdce a hledáte jiné přístupy k této problematice, pak je tato kniha právě pro vás. 🙂

  Další recenze najdete v komentářích dole na stránce…

   

  Nejste si jisti, zda za Vašimi zdravotními problémy stojí přemnožené kvasinky?

  Pokud cítíte, že je vaše tělo:

  unavené

  alergické

  často nemocné

  se stěhovavými bolestmi kloubů, páteře, hlavy a břicha

  Vaše mysl je:

  nesoustředěná

  podrážděná

  nepamatující si

  a zároveň trpíte některými z příznaků uvedených v tabulce nahoře a přesto váháte, zda-li je kniha určená právě Vám, stáhněte si 3 TESTY ZDRAVÍ ZDARMA a odpovězte si na všechny otázky.

  Tak nejlépe zjistíte, jestli pro Vás bude léčba přínosná či nikoliv. Nic neriskujete.

  Stačí kliknout SEM.

  Pokud z testů zjistíte, že za Vašimi zdravotními problémy nestojí přemnožené kvasinky, můžete se ke mě objednat na osobní konzultaci, kterou můžeme provést i přes Skype nebo telefon a já pro Vás najdu vhodné přírodní řešení k uzdravení. Pro více informací klikněte na KONZULTACE.

   

  Chcete se už opravdu uzdravit? Mám pro Vás řešení!

  Funkční systém „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy“ Vám pomůže:

  účinnými nástroji konečně vystoupit z kolotoče bolest – příznaky – rychlá léčba – úleva – bolest

  ♥ uzdravit se z příznaků kvasinkové infekce, dysbakteriózy a ze všech v tabulce popsaných zdravotních problémů

  zbavit se plísní, parazitů a většiny těžkých kovů

  uzdravit a posílit trávení, imunitu a vyladit střevní mikrobiom 

  zbavit se závislosti na cukru a nezdravých potravinách  

  naučit se pracovat se stresem, správně spát a srovnat si biorytmus 

  posílit přirozenou detoxikaci, metabolismus a ozdravné procesy těla 

  uzdravit ženství/navrátit život a sílu spermiím 

  zpomalit stárnutí, zhubnout a mít více energie

  preventovat vě