Toužíte po zdravém těle plném energie a síly, které se stane klíčem k vašemu spokojenému životu?

Je to možné!

 

 

Mnoho let jsem trpěla, stejně jako 80% populace, hned několika problémy popsanými v tabulce a netušila, že jsou způsobeny přemnoženými kvasinkami.

Žádný doktor, ani lék z lékárny mi dlouhodobě nepomáhaly a mé problémy se vracely čím dál častěji a stupňovaly se. Cítila jsem se bezradně, vyčerpaně, naštvaně a bolavě.

Zoufalý stav mého těla i psychiky mě donutil vzít své zdraví zpátky do svých rukou a rozhodnout se vydat na neprobádanou cestu, která pro mě představovala jedinou záchranu.

20 let jsem zkoumala všechny dostupné přírodní postupy léčby, které chvilkově zafungovaly, ale po čase jsem se ocitla opět na začátku. Proč??

Tak jsem začala pozorovat své tělo a jeho reakce na jednotlivé změny a začala si vše psát a celou léčbu následně uchopovat do přesně po sobě jdoucích kroků, které najednou začaly mému tělu dávat smysl a ono se začalo konečně uzdravovat.

Po čase mi zmizely problémy s trávením, pletí, oslabenou imunitou, alergiemi, únavou, nespavostí, bolavými výtoky, stěhovavými bolestmi po těle, výkyvy nálad i bílý povlak na jazyku. Ten příval energie a skvělé nálady pro mě představoval skutečnou evoluci mého života!

Začala jsem si svého pročištěného těla natolik vážit, že jsem se cíleně vymanila z nezdravých návyků, depresivních stavů a začala jsem opět dělat věci naplno a s radostí. 

Na internetu najdete na téma léčby kvasinek celou řadu doporučení, které jsem i já následovala, ale to jediné, co mi opravdu trvale pomohlo, byla až ucelená mozaika kroků, kterou jsem složila do logické, systematické léčby, která uzdravuje trvale. 

Shrnula jsem všechny své uzdravující zkušenosti do eBooku „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy – holistický systém pozitivní proměny života“, který Vám nyní nabízím jako odpověď na otázku: „Tak co mám teda dělat, abych se už konečně uzdravil/a?“. 

Velkou výhodou tohoto systému je, že vás uzdraví nejen z kvasinkových infekcí, ale také z mnoha dalších bolavých problémů a diskomfortu civilizačních onemocnění, neboť je o návratu do rovnováhy. 

Více o mě se můžete dozvědět tady.

 

 

Nejste si jisti, zda-li trpíte přemnoženými kvasinkami?

Pokud cítíte, že je vaše tělo: 

oslabené

alergické

unavené

se stěhovavými bolestmi kloubů, páteře, hlavy a břicha

A vaše mysl je:

nesoustředěná

podrážděná

nestabilní

a další příznaky uvedené v tabulce nahoře a přesto váháte, zda-li je kniha určená právě vám, stáhněte si můj eBook zdarma – „Jak si vytestovat kvasinkovou infekci“ a odpovězte si na otázky, které v něm najdete.

Tak nejlépe zjistíte, jestli pro vás bude léčba přínosná či nikoliv. Nic neriskujete.

Nemusíte mi dávat ani svůj email, mám ho pro vás opravdu ZDARMA. Stačí kliknout SEM.

 

Chcete opět zažívat svůj život s plnými silami a radostí? Mám pro vás řešení!

Můj revoluční eBook „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy“ vám pomůže:

 

♥ uzdravit se z příznaků kvasinkové infekce, dysbakteriózy a ze všech v tabulce popsaných zdravotních problémů

zbavit se plísní, parazitů a většiny těžkých kovů

uzdravit a posílit trávení, vyladit střevní mikrobiom a imunitu 

zbavit se závislosti na cukru a nezdravých potravinách  

naučit se pracovat se stresem, správně spát a srovnat si biorytmus 

posílit detoxikaci, metabolismus a ozdravné procesy těla 

zpomalit stárnutí a přirozeně zhubnout

<