Toužíte po zdravém těle plném energie a síly, ale stále se točíte v kruhu opakujících se zánětů, infekcí a zdánlivě nesourodých bolestí?

 

 

 

Mnoho let jsem trpěla, stejně jako 80% populace, hned několika problémy popsanými v tabulce a netušila, že jsou způsobeny přemnoženými kvasinkami a plísněmi v organizmu.

Pokud se i Vy potýkáte s některými z těchto problémů a žádný doktor, ani lék z lékárny Vám dlouhodobě nepomáhá, stejně tak jako nepomáhaly mě, mám pro Vás konečně vysvobození.

Mnoho let se zabývám přírodním léčením, účinky potravin a bylin na tělo a jeho rovnováhu a prostudovala jsem bezpočet světových knih.

Na internetu najdete na téma léčby přemnožených kvasinek a plísní v těle celou řadu doporučení, které jsem i já kdysi následovala, ale to jediné, co mi opravdu trvale pomohlo, byl až komplexně a logicky sestavený systém po sobě jdoucích kroků, který funguje jako jediný dlouhodobě. 

Díky němu jsem se opravdu uzdravila zevnitř, ne jen krátkodobě zamaskovala stále se opakující příznaky.

Po projití celou léčbou mi zmizelo otřesné akné, uzdravila se mi střeva, zmizela má nesnášenlivost lepku, jsem méně nemocná, mám více energie, lépe spím a spaluji, netrpím nezdravými výtoky, stěhovavými bolestmi po těle, výkyvy nálad, ani bílým povlakem na jazyku. 

Pokud se teď ptáte: „Tak co mám teda dělat, abych se už konečně taky uzdravil/a?“, odpověď je jasná a máte jí na dosah ruky.

V mé elektronické knize „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy – holistický systém pozitivní proměny života“ najdete dopodrobna popsané všechny kroky, které Vás bezpečně dovedou do zdraví a pohody. 

Je přehledným, logickým, fungujícím, trvalým, 100% přírodním a originální řešením VŠECH zdravotních problémů spojených s přemnoženými kvasinkami, nerovnováhou střevního mikrobiomu a přítomností plísní v těle. 

Tento systém Vás uzdraví nejen z kvasinkových infekcí a plísní v těle, ale také z dalšího bolavého diskomfortu civilizačních onemocnění, neboť uzdravuje trávení, posiluje imunitu, metabolismus a přirozené ozdravné procesy těla. Funguje také jako prevence.

 

CHCI TEĎ NASTOUPIT TUTO LÉČBU ZA 777 KČ (31 EUR)

NYNÍ SLEVA 250 Kč!

Vyplňte a odešlete prosím tento formulář a já se s Vámi co nejdříve spojím.

  Vaše jméno: *

  Váš email: *

  Zpráva:

  Opište kód z obrázku: captcha

   

   

  O eBooku „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy“ napsala Mgr. Eva Hájková, MBA, specialistka v preventivní, funkční medicíně a výživě a spoluzakladatelka Institutu funkční medicíny s MUDr. Janem Vojáčkem

  Ebook „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy“ od Míši Weissové, je praktickým průvodcem všem, kteří hledají jinou cestu terapie kandidózy, než je nabízena klasickou medicínou. Komplexní praktické postupy jsou založeny nejen na osobních zkušenostech autorky, která kandidózou trpěla několik let a úspěšně se ji zbavila, ale také na zkušenostech s lidmi, kteří se na ni obracejí a v neposlední řadě také na dlouholetém studování odborné literatury a dalších zdrojů. Kombinací všech těchto zkušeností Míša sestavila průvodce, který se na kandidózu dívá komplexně a řeší nejen klinické symptomy, ale také další zátěže (toxické, psychické, environmentální a další), které na tuto infekci mají zásadní vliv. Kniha je psaná velmi srozumitelným jazykem, takže této problematice porozumí i laik. Pokud máte otevřenou mysl, srdce a hledáte jiné přístupy k této problematice, pak je tato kniha právě pro vás. 🙂

  Další recenze najdete v komentářích dole na stránce…

   

  Nejste si jisti, zda za Vašimi zdravotními problémy stojí přemnožené kvasinky?

  Pokud cítíte, že je vaše tělo:

  unavené

  alergické

  často nemocné

  se stěhovavými bolestmi kloubů, páteře, hlavy a břicha

  Vaše mysl je:

  nesoustředěná

  podrážděná

  nepamatující si

  a zároveň trpíte některými z příznaků uvedených v tabulce nahoře a přesto váháte, zda-li je kniha určená právě Vám, stáhněte si 3 TESTY ZDRAVÍ ZDARMA a odpovězte si na všechny otázky.

  Tak nejlépe zjistíte, jestli pro Vás bude léčba přínosná či nikoliv. Nic neriskujete.

  Stačí kliknout SEM.

  Pokud z testů zjistíte, že za Vašimi zdravotními problémy nestojí přemnožené kvasinky, můžete se ke mě objednat na osobní konzultaci, kterou můžeme provést i přes Skype nebo telefon a já pro Vás najdu vhodné přírodní řešení k uzdravení. Pro více informací klikněte na KONZULTACE.

   

  Chcete se už opravdu uzdravit? Mám pro Vás řešení!

  Funkční systém „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy“ Vám pomůže:

  účinnými nástroji konečně vystoupit z kolotoče bolest – příznaky – rychlá léčba – úleva – bolest

  ♥ uzdravit se z příznaků kvasinkové infekce, dysbakteriózy a ze všech v tabulce popsaných zdravotních problémů

  zbavit se plísní, parazitů a většiny těžkých kovů

  uzdravit a posílit trávení, imunitu a vyladit střevní mikrobiom 

  zbavit se závislosti na cukru a nezdravých potravinách  

  naučit se pracovat se stresem, správně spát a srovnat si biorytmus 

  posílit přirozenou detoxikaci, metabolismus a ozdravné procesy těla 

  uzdravit ženství/navrátit život a sílu spermiím 

  zpomalit stárnutí, zhubnout a mít více energie

  preventovat většinu civilizačních onemocnění

  poradit si candidou také v těhotenství, období kojení a u miminka/dítěte

   

  Věděli jste, že v každém rakovinovém nádoru byla objevena candida, která způsobuje kvasinkovou infekci/kandidózu?

   

  Chcete se i Vy přidat k další více než tisícovce uzdravených lidí, kteří už neztrácejí drahocenný čas, nervy a peníze za krátkodobě fungující léky s vedlejšími účinky?

   

  Podívejte se do komentářů na této stránce zcela dole. Najdete v nich zpětnou vazbu od lidí, kteří tuto uzdravující cestu již nastoupili nebo jí mají úspěšně za sebou.

  Vraťte si zpátky své zdraví.

  Napište si o eBook za 777 Kč (31 EUR) NYNÍ ZA 527 Kč (21 EUR) na email info@slunecnyzivot.cz nebo prosím vyplňte a odešlete tebto formulář a já se s Vámi co nejdříve spojím.

   Vaše jméno: *

   Váš email: *

   Zpráva:

   Opište kód z obrázku: captcha

    

   Obsah eBooku

   Pokud Vás zajímá podrobný obsah eBooku „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy“, můžete se na něj podívat tady.

    

   Ptáte se, zda-li se vám tato investice do zdraví vyplatí? 

   Za 20 let svého studia a pozorování zdraví u mnoha lidí, veškerých výživových směrů, účinků českých i světových bylin, pozitivního dopadu cvičení jógy a praxe meditací jsem zjistila, že nejlépe investované peníze jsou do vzdělání, zdraví a skutečně léčivých informací od lidí, kteří svému oboru rozumí a mají s danými problémy svou osobní zkušenost.

   Za dobu mého vlastního výzkumu jsem utratila desetitisíce korun a protrpěla mnoho dní a nocí, abych přišla na to, co jako jediné opravdu funguje.

   Není to univerzální postup pro každého stejný, nýbrž celostní schéma změn, kterým projdete dle individuálních potřeb.

   Nyní vám mohu veškeré své poznání na toto téma nabídnout za zlomek ceny toho, co jsem za něj zaplatila já. 

   Více o mě se můžete dozvědět ZDE.

    

   BONUSY

   Za tímto systémem si opravdu stojím. Pomohl už více než 1.200 klientům, včetně mě samotné a mým přáním je, abyste se uzdravili i Vy. Proto jsem se rozhodla Vám k zakoupenému eBooku nabídnout ještě 3 bonusy a dárek, jako motivaci, abyste do toho opravdu šli. 

   ♥ Svou bezplatnou emailovou poradnu, kam můžete napsat v případě, že si nebudete s něčím vědět rady (konzultaci si běžně účtuji 1.250,-Kč/90 minut).

   ♥ Celoživotní přístup nejen k tomuto eBooku, ale také ke všem jeho aktualizovaným verzím. Právě Vám nabízím již druhé obohacené vydání.

   30 denní garanci vrácení peněz, pokud vám informace v mém systému nebudou fungovat.

   ♥ DÁREK – Od 20.09.2019 za každý prodaný eBook vysadím s organizací Home for Trees 1 strom na území ČR. Bude to Váš strom! Více o tom, kde ho najdete, se postupně dozvíte na YouTube kanále Home for Trees

    

   Jestli teď cítíte, že tohle je přesně to, co jste hledali, tak pojďte do toho a ještě dnes začněte. Já jsem tím prošla a jsem v tom s Vámi, společně to zvládneme.

    

   Každý další den, kdy Vás sužují nepříjemné pocity v těle, je jen promarněnou šancí se sebou opravdu něco udělat. Nyní máte vše na dosah ruky!

   Jestli jste se opravdu rozhodli, tak si o tento jedinečný eBook za 777 Kč (31 EUR) NYNÍ ZA 527 Kč (21 EUR) i se všemi bonusy napište na info@slunecnyzivot.cz nebo vyplňte a odešlete prosím tento krátký formulář a já se s Vámi co nejdříve spojím.

    Vaše jméno: *

    Váš email: *

    Zpráva:

    Opište kód z obrázku: captcha

     

    A nyní je čas a vaše přirozené právo, otevřít dveře ke zdravému životu a užít si ho!

     

    Pro všechny bolavé lidi
    Nabídka Slunečného života
    NEMÁTE DÁREK? TAK KUPTE STROM.
    NÁRAMKY PRO STROMY
    Voucher Slunečného života
    59 Komentářů
    1. Moc Vám děkuji za knížku. Má krásnou grafiku a opravdu hezky se čte, čiší z ní pozitivní přístup a tak k celé léčbě přistupuji spíše jako „jéé já se mám že pro sebe můžu dělat tolik dobra“ než abych měla pocit „oběti“, která si musí odříkat 🙂
     Bára

    2. Chci Vám moc poděkovat za Vaše úžasné stránky a celkově za Vaši práci, jste pro mě skutečnou inspirací a jsem nesmírně ráda, že jsem konečně objevila pomoc, která je pomocí trvalou. Včera jsem pekla Váš špaldový chléb a je výborný.
     K.U.

    3. Dobrý den paní Michaelo, před časem jsem si objednala Vaši e-knihu Jak vyléčit kvasinkovou infekci a
     Vaše rady jsou úžasné a pokud se některými řídím, jsou velmi účinné. Já osobně se alternativní medicínou
     zabývám, absolvovala jsem Institut alternativních studii v Olomouci a praktikuji Rekonektivní léčení,
     Etikoterapii a Psychoterapii. Knihu jsem si objednala pro zajímavost a potvrzení, že v případě jakýchkoliv
     problémů, které u mé osoby nastaly, jsem postupovala správně a další rady, které uvádíte v knize jsem
     začala praktikovat a opravdu, výsledky jsou velmi dobré. Moc, moc Vám děkuji za úžasnou knihu, plnou
     dobrých rad a doporučení a za Váš zájem.
     Přeji příjemné dny.
     Irena Kosňovská

     1. Milá Ireno,

      je mi velkou ctí a děkuji Vám za čas, který jste věnovala napsání této zprávy. Vážím si toho.

      Michaela

    4. Děkuji za krásně napsanou knihu. Tolik cenných informací na jednom místě je velmi obohacující.
     Po 3 týdnech cítím velkou změnu k lepšímu a to ještě nejsem u konce. Díky, díky!
     Verča

    5. Děkuji za skvělou a velmi užitečnou knihu, s takto podrobnými informacemi jsem se dosud nesetkala.
     Přeji pohodové dny a vše dobré.
     Karolína

    6. Dobry den!
     Vase kniha mi pomohla se zbavit kvasinkove infekce, s kterou jsem bojovala 2 roky! Ted uz vic jak rok a pul bez kvasinek!!!! 😁👌
     Mockrat dekuji

    7. Paní Weissová, moc děkuji za Váš ebook, který mě hodně pomohl.
     Nedokázala jsem si bez sladkostí s několika kafí za den představit, že přežiju do večera
     a teď mě nechávají věnečky a čokoládové špičky úplně chladnou a přitom mám víc energie.
     A mám pocit, že jsem taky míň protivná. 🙂
     Moc doporučuji všem.
     Lenka Osvaldová

     1. Milá Lenko,

      to mě moc těší! Rozhodně mohu potvrdit, že být méně protivná díky správné péči o sebe je osvěžující :))

      Díky,
      Michaela

    8. Dobrý den,

     Chtěla bych si objednat Váš e-book, ale jak procházím stránky, nemůžu dohledat náhled ani cenu..

     Děkuji za informaci

     Veronika Šišmová

    9. Dobrý večer Míšo,
     chci se zeptat zda mi to pomůže na cukrovku a vysoký tlak . Mám 55 let a začínám mít tyto nemoci. Samozřejmě lékaři mi nasadili léky . Byla bych ráda zdravotní potíže řešit spíše alternativní metodou . Beru i homeopatika .

     Děkuji za odpověď
     s pozdravem Marcela

     1. Milá Marcelo,

      na vysoký tlak ano, na cukrovku ne.
      Je to kniha zaměřená hlavně na uzdravení se přemnožených kvasinek a všech neduhů s nimi spojených, na navrácení rovnováhy do střev, vyčištění těla, optimalizaci stresu a spánku a celkový zdravý životní styl.

      Michaela

    10. Dobrý den. Prosím o informaci zda “ Jak vyléčit kvasinkovou infekci“ máte i v knižním vydání? Děkuji za odpověď Morávková

    11. Dobrý deň, pani Michaela,

     ďakujem Vám za Váš eBook, aj za Vašu podporu a ochotu pomôcť mi. Som vďačná
     osudu, že mi Váš eBook priviedol do života a že môžem čerpať z neho tie
     cenné uzdravujuce informácie.
     Vďaka!
     Miriam

     1. Milá Miriam,

      jsem moc ráda, že si Vás můj eBook našel a mohl Vám pomoci.

      Díky a ať se Vám daří vše, do čeho se pustíte!

      Michaela

    12. Zdravím vás Michaela,

     chcem vám napísať k vášmu e-booku a priznať sa, že som sa s takto systematicky a komplexne vypracovanému
     systému liečby zdravotných komplikácii ešte nestretol! Pre mňa neuveriteľne
     sofistikovaný návod. To, že ste sa rozhodla podeliť o svoje know-how s
     ostatnými je super. Verím, že aj v mojom prípade, ak by popisovaný návod
     100% neodstránil moju problematiku, som presvedčený, že dojde k zlepšeniu
     mojho stavu a tiež sa dozviem niektoré zaujimavé postupy.

     Vždy, keď som mal nejaký problém (zdravotný), tak som hľadal na internete
     riešenie ako ho odstrániť. Vo vašom prípade to bolo presne naopak:-), hlavne
     ma zaujal váš systém a až potom som si povedal, že takýto neuveriteľne
     komplexný postup by som chel skúsiť aplikovať na svoj problém. Rád si takéto
     postupy, ktoré si získaju moju doveru a logiku, vyzkúšam na sebe aby som ich
     potom eventuálne mohol doporučiť aj ľudom v okolí. To či trpím kvasinkovou
     nemocou netuším, nejaké prejavy ochorenia nepociťujem. Každopádne ma zaujala
     aj detoxikačná kúra, ktorá je súčasťou liečby. Od mojho prechodu na
     racionalnu stravu som žiaden detox neabsolvoval a aj preto sa na neho veľmi
     teším:-)

     Podľa mojho subjektívneho sledovaniu mi príde, že po 10 dňoch úpravy stravy
     podľa vašich postupov, došlo k zníženiu lupinatosti – seboree (prakticky
     do 2 dní zmizly lupy medzi obočím, do cca 7 dní výraznej redukcii vo vlasoch
     a vo fúzoch). Ohraničené seboreové plochy sú stále rovnako prítomné, ale
     celkovo mí príde, že sa to celé zkľudnilo. A samozrejme som iba na totálnom
     začiatku liečby.

     Těším sa na pokračovanie a ďakujem!
     PP

     1. Milý Patriku,

      mám velkou radost z Vašich zdravotních úspěchů a postupu léčby.
      Jen tak dál!

      Kdyby cokoliv, jsem tady… 😉

      Michaela

    13. Dobrý den do Slunečného života!

     Jsem moc ráda za Vaší knížku, rozhodně bylo dobré rozhodnutí si ji zakoupit!

     Ze začátku zkoumání této problematiky jsem byla z představy takové změny
     dost vystresovaná. Musím měnit své staré návyky. Teď jsem ale docela
     nadšená, daří se mi, chutná mi, tak doufám že mi to vydrží.

     Celé to začalo hlavně kvůli opakovaným vaginálním mykózám. Ještě k tomu
     trpím na dermoidní cysty, jeden vaječník už nemám a v dalším mám zas cystu.
     Proto se pokoušíme o dítě, stejně už je nejvyšší čas (je mi 28). Taky jsem
     neměla/nemám v pořádku zažívání i když jsem si to před tím tak
     neuvědomovala.

     Snažím se o tuhle změnu asi tak tři měsíce i když začátky nebyli dokonalé.
     Pořád se učím, zkoumám.
     Zatím se cítím dobře, mám dojem že mám víc energie, lepší náladu, pleť..
     Zažila jsem pravděpodobně projevy detoxikace. Z ničeho nic mně začalo bolet
     břicho (střeva), jakoby mi někdo namlátil, trvalo to asi tak týden.
     Už je to ale dobré a každý den se cítím lépe.

     Díky moc za Vaši podporu, znalosti a sdílení osobní zkušenosti, která je
     nejcennější!

     Dominika

     1. Milá Dominiko,

      moc mě těší Váš přístup, který rozhodně vede k úspěchu!

      Držím Vám moc palce, mějte se krásně a buďte zdravá.

      Michaela 🙂

    14. Dobrý deň.
     Hneď ráno má potešil mail od vás.
     Musim Vám poďakovať za vaše rady a za knihu. Za pól roka čo to zhruba dodrzujem je mi výrazne lepšie ( a to to už nedodrzujem na 100%) a výsledky sú vidieť.
     Už teraz sa teším na tu knihu receptov.
     Dakujem, Brano

     1. Milý Brano,

      moc díky, potěšil jste mne svou zprávou i svými úspěchy. Jen tak dál a kdyby něco, jsem tady!

      Krásné dny,
      Michaela

    15. Dobrý den pani Michaela,
     veľmi by som chcela oceniť vašu prácu a hlavne knihu je úžasne jednoducho a zrozumiteľne napísaná najmä pre ľudí, ktorí o kvasinkovej infekcii vedia veľmi málo.
     Musím povedať, ze som do toho išla s veľkou nádejou a koněčně po 12 rokov problémou som začala pociťovať zlepšenia čo sa týka energie, vyčistenia pleti, trávenia, alergií aj kvasiniek.
     Verím, že ste už pomohli veľa ďalšim ľudom a pokračujte v tom aj naďalej.
     Janka

    16. Dobrý den, Míšo,
     třikrát jsem se snažila o zaslání e-booku „Jak si vytestovat kvasinkovou infekci“, ale nepodařilo se. Zkoušela jsem to i na různé maily, ale dosud nic nepřišlo.

     Děkuji za případnou pomoc a přeji hezký den …

     1. Milá Gabi,

      to mě mrzí, každopádně je třeba ještě potvrdit souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, které Vám přišlo do mailu a pak Vám budu moci poslat eBook. Je to dle zákona ČR o zpracování osobních údajů – GDPR. 😉

      Mějte se krásně a kdyžtak to zkuste ještě jednou, mrkněte pak do mailu i do složky Hromadná nebo Spam, klikněte na odkaz v mailu a eBook Vám jistě brzy přijde.

      Krásné všechny dny,
      Michela 🙂

    17. Zdravím. Mám zájem o knihu, ale píšete, že jste si zabezpečila proti kopírování. Jsem už důchodkyně, zvyklá na papírově knihy, u počítače nesedím ráda, bude možné si můj zaplacený návod zkopírovat? Navíc nemám ani účet, ale pochopila jsem, že platbou poštovní poukázkou se připravím o budoucí výhody. Šlo by to, že by platbu uskutečnila dcera a připsala můj mail?
     Děkuji za odpovědi.

     1. Milá Olgo,

      zabezpečeno mám pouze kopírování svých článků z mého webu na jiné weby. Sdílet články na sociálních sítích nebo emailem samozřejmě můžete.

      Co se týče eBooku, tak Vám po zaplacení přijde do emailu aktivní odkaz k jeho stažení do počítače. Veřejné šíření jeho obsahu není z pochopitelných důvodů dovoleno, neboť je to mé duševní vlastnictví, určené pouze k prodeji konkrétním lidem.

      Prostřednictvím poštovní poukázky si eBook můžete bez problému koupit.

      Platbu může provést také Vaše dcera z jejího účtu, stačí jen do zprávy pro příjemce uvést Vaše jméno a email, na který Vám odkaz ke stažení pošlu.

      Pokud změníte počítač, stažený eBook ztratíte nebo se s ním cokoliv stane, eBook si můžete stáhnout z odkazu opakovaně a v případě ztráty emailu s odkazem mi stačí napsat a já Vám odkaz pošlu znovu. Máte k němu doživotní přístup.

      Krásné dny!
      Michaaela

    18. Dobrý den, uvažuji o koupi ebooku. Mám však specifickou situaci – mám doma půlroční kojenou holčičku, u které se objevila moučnivka. Já měla kvasinky v těhotenství, od porodu s nimi znatelný problém nemám, ale tuším, že je v sobě tedy máme obě dvě a potřebovala bych to nějak komplexně řešit – předpokládám, že když budu pracovat na sobě, tak se i její stav zlepší.. Bude mi ebook nápomocný i v takové situaci? Děkuji za informaci a budu případně vděčná i za nasměrování, kde jinde bych mohla nalézt pomoc.
     Děkuji a přeji krásný den,
     Marta V.

     1. Milá Marto,

      o moučnivce v eBooku také píšu. Léčba je komplexní, plná užitečných rad a postupů i do budoucna, až nebudete kojit, ale i nyní se už můžete spoustou věcí řídit a začít se uzdravovat. Detoxikační techniky nechte až po kojení, aby uvolněné toxiny z těla, které odchází také před mléko, nešly vašemu miminku.

      Kniha Vám určitě pomůže!
      Krásné všechny dny,
      Michaela

    19. Dobrý den mám zájem o váš ebook prosím pošlete číslo učtu pošlu peníze kartou nejde děkuji.Posílal jsem vám imejl nešlo doručit.

     1. Milý Jindřichu,

      díky za zprávu a omlouvám se za komplikace. Netušila jsem, že Vám to nefunguje.

      Peníze můžete poslat na 1299159001/5500 a do poznámky tedy prosím uveďte svůj email, kam Vám pošlu odkaz ke stažení.

      Být Vámi, zkusila bych to ještě jednou přes web, neboť s registrací do celého systému jsou spojené zajímavé výhody do budoucna, ale nechám to na Vás. 🙂

      Krásný den 🙂
      Michaela Weissová

    20. Zdravím Vás, Michaelo,

     moje zpětná vazba nebude nikterak dlouhá a to z důvodu, že v mém případě
     naštěstí nešlo a nejde o kvasinkovou infekci.

     Co mne ale zajímá, jsou stravovací, duševní a duchovní návyky vedoucí ke
     zdravému způsobu života, popsané v této knížce.

     Jsou pro mne úžasnou inspirací a za to Vám patří velikánský DÍK!

     Ze srdce Vám přeji vše dobré a my už víme, že si mu můžeme jít krásně
     naproti v souladu se zákony Stvoření.

     S úctou.

    21. Michaelo, díky za Vaši podrobnou práci na knize o kvasinkách. I když se o tuto problematiku zajímám také dlouho, ve Vaší knize jsem našla zcela nové informace, které do sebe zapadají a konečně mi to dává smysl. Koukám jako blázen, jaké souvislosti hrají roli ve vzniku i léčbě přemnožených kvasinek. Je to skvěle napsané a opravdu do hloubky, s tím jsem se ještě nesetkala. Už jsem léčbu zahájila a je to pecka.
     Díky, Marie

    22. Zdravím.Mám problém.Koupila jsem si od Vás e-book,stáhla ho a letmo prolistovala,neboť jsem zrovna neměla čas.Když jsem se druhý den chtěla pustit do čtení -odešel mi počítač ,asi do počítačového nebe.Nikomu se nepodařilo vytáhnout z počítače alespoň něco.Teď jsem si koupila konečně nový počítač.Musím si od Vás e-book také znovu kupovat?Dík za zprávu.Jana Laipertová

    23. Děkuji za výborné podněty! Čeká mě právě operace v Olomouci na Klinice-gynekologická. Z tabulky- mám „skoro “ všechny příznaky, ale jsem také důchodkyně, ( 73) které po zalacení v pronájemním bytě mi zbývá 850 Kč + ze sociální sp. 2000 Kč na vše ostatní. Vaši nabídku si nemohu opravdu dovolit. Ale moc Vám paní Michalko děkuji, za výborný nápad. Určitě se budu snažit na svém tělíčku více pracovat. Přeji Vám jěště hodhě ůspěchů a rozdávání radosti, kterou jste i mě obdařila a donutila mě se více nad svým tělíčkem zamyslet. Liduš Šímová.

    24. Draha Michaela,

     velmi vam dakujem za to, ze ste sa vydali na takuto cestu a sdielate ju s nami.
     Knihu som si zakupila minuly tyzden a mozem vam iba pogratulovat a podakovat sa lebo je skvela.
     Aj vasa podpora cez emaily je neuveritelna!
     Boh vam zehnaj,
     Marika

    25. Velice moc Vám děkuji za Vaši knihu, která je mi velkým přínosem.
     Objevila se z čista jasna, úplně si mě přitáhla a jsem z ní nadšená!
     Ještě jednou posílám velké DĚKUJI a přeji krásné dny.
     Bára

    26. Michaelo,

     gratuluji vám ke knize, je opravdu přínosem! Měl jsem pocit, že nic moc neřeším a najednou jsem objevil Vaše stránky a knihu. Jsem orientován na zdravý životní styl a tak jsem neváhal využít příležitosti ke koupi vaší inspirativní knihy a už nyní z ní velmi čerpání a rád se k ní den za dnem vracím.

     Jsem rád, že jsem objevil vaše stránky, vaší práci, vás!

     Zdravím z Brna, Petr

    27. Dobrý den Michaelo,
     chci Vám poděkovat za skvěle strukturovanou práci.
     Ve Vaší e-knize se dozvídám zajímavé souvislosti, o kterých jsem neměla dosud ponětí a to se také už velmi dlouhou dobu zaobírám stravou a bylinami.
     Zatím jsem na nic tak podrobného nikde nenarazila a jsem ráda, že mám konečně konkrétní postup co a jak a nemusím se v tom sama ztrácet.
     Děkuji. Věra

     1. Milá Věro,

      moc mě těší, že se Vám kniha líbí a pomáhá. Díky za to, že jste si udělala čas a napsala mi, vážím si toho.

      Krásné všechny dny.
      Michaela

    Přidat komentář

    Vaše emailová adresa nebude publikována.

    Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..