Toužíte po zdravém těle plném energie a síly, ale stále se točíte v kruhu opakujících se zánětů, infekcí a zdánlivě nesourodých bolestí?

 

 

 

Mnoho let jsem trpěla, stejně jako 80% populace, hned několika problémy popsanými v tabulce a netušila, že jsou způsobeny přemnoženými kvasinkami.

Žádný doktor, ani lék z lékárny mi dlouhodobě nepomáhaly a mé problémy se vracely čím dál častěji a stupňovaly se. Cítila jsem se bezradně, vyčerpaně, naštvaně a bolavě.

Rozhodla jsem se tedy vydat na neprobádanou cestu přírodního léčení a mnoho let pročítala bezpočet světových knih a zkoumala schopnosti potravin a bylin na zdraví a jeho konkrétní problémy. 

Ale až ve chvíli, kdy jsem celou léčbu začala uchopovat do přesně po sobě jdoucích kroků, které tělu začaly dávat smysl, namísto zkoušení všeho a bez systému, jsem se konečně uzdravila.

Po čase mi zmizely problémy s trávením, pletí, oslabenou imunitou, alergiemi, únavou, nespavostí, bolavými výtoky, stěhovavými bolestmi po těle, výkyvy nálad i bílý povlak na jazyku. Ten příval energie a skvělé nálady pro mě představoval skutečnou evoluci mého života!

Na internetu najdete na téma léčby kvasinek celou řadu doporučení, které jsem i já následovala, ale to jediné, co mi opravdu trvale pomohlo, byl až komplexně a logicky sestavený systém po sobě jdoucích kroků, který funguje jako jediný dlouhodobě. 

Celý uzdravující systém najdete v eBooku „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy – holistický systém pozitivní proměny života“, který Vám nyní nabízím jako odpověď na otázku: „Tak co mám teda dělat, abych se už konečně uzdravil/a?“. 

Velkou výhodou tohoto systému je, že vás uzdraví nejen z kvasinkových infekcí a plísní v těle, ale také z mnoha dalších bolavých problémů a diskomfortu civilizačních onemocnění, neboť uzdravuje trávení, posiluje imunitu, metabolismus a přirozené ozdravné procesy těla.

Nyní Vám ho nabízím s ojedinělou slevou 250 Kč (10 EUR) jako dárek k mezníku 45.000 fanoušků Slunečného života na Facebooku.

Zaplatíte tedy pouze 527 Kč/ 21 EUR! Stačí zadat do pole Slevový kód – 250 – a kliknout na Uplatnit slevový kód. Sleva se odečte pro Kč i EUR.

 

 

 

 

Nejste si jisti, zda za Vašimi zdravotními problémy stojí přemnožené kvasinky?

Pokud cítíte, že je vaše tělo: 

unavené

alergické

často nemocné

se stěhovavými bolestmi kloubů, páteře, hlavy a břicha

Vaše mysl je:

nesoustředěná

podrážděná

nepamatující si

a zároveň trpíte některými z příznaků uvedených v tabulce nahoře a přesto váháte, zda-li je kniha určená právě Vám, stáhněte si můj eBook zdarma – „Jak si vytestovat kvasinkovou infekci“ a odpovězte si na otázky, které v něm najdete.

Tak nejlépe zjistíte, jestli pro Vás bude léčba přínosná či nikoliv. Nic neriskujete.

Stačí kliknout SEM.

Pokud z testů zjistíte, že za Vašimi zdravotními problémy nestojí přemnožené kvasinky, můžete se ke mě objednat na osobní konzultaci, kterou můžeme provést i přes Skype nebo telefon a já pro Vás najdu vhodné přírodní řešení k uzdravení. Více na KONZULTACE.

 

Chcete se opravdu uzdravit? Mám pro Vás řešení.

Funkční systém „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy“ vám pomůže:

 

♥ uzdravit se z příznaků kvasinkové infekce, dysbakteriózy a ze všech v tabulce popsaných zdravotních problémů (statisticky u poloviny mužů i z neplodnosti)

zbavit se plísní, parazitů a většiny těžkých kovů

uzdravit a posílit trávení, vyladit střevní mikrobiom a imunitu 

zbavit se závislosti na cukru a nezdravých potravinách  

naučit se pracovat se stresem, správně spát a srovnat si biorytmus 

posílit přirozenou detoxikaci, metabolismus a ozdravné procesy těla 

uzdravit ženství/navrátit život a sílu spermiím 

zpomalit stárnutí, zhubnout a mít více energie