Toužíte po zdravém těle plném energie a síly, ale stále se točíte v kruhu opakujících se zánětů, infekcí a zdánlivě nesourodých bolestí?

 

 

 

Mnoho let jsem trpěla, stejně jako 80% populace, hned několika problémy popsanými v tabulce a netušila, že jsou způsobeny přemnoženými kvasinkami a plísněmi v organizmu.

Pokud se i Vy potýkáte s některými z těchto problémů a žádný doktor, ani lék z lékárny Vám dlouhodobě nepomáhá, stejně tak jako nepomáhaly mě, mám pro Vás konečně vysvobození.

Mnoho let se zabývám přírodním léčením, účinky potravin a bylin na tělo a jeho rovnováhu a prostudovala jsem bezpočet světových knih.

Na internetu najdete na téma léčby přemnožených kvasinek a plísní v těle celou řadu doporučení, které jsem i já kdysi následovala, ale to jediné, co mi opravdu trvale pomohlo, byl až komplexně a logicky sestavený systém po sobě jdoucích kroků, který funguje jako jediný dlouhodobě. 

Díky němu jsem se opravdu uzdravila zevnitř, ne jen krátkodobě zamaskovala stále se opakující příznaky.

Po projití celou léčbou mi zmizelo otřesné akné, uzdravila se mi střeva, zmizela má nesnášenlivost lepku, jsem méně nemocná, mám více energie, lépe spím a spaluji, netrpím nezdravými výtoky, stěhovavými bolestmi po těle, výkyvy nálad, ani bílým povlakem na jazyku. 

Pokud se teď ptáte: „Tak co mám teda dělat, abych se už konečně taky uzdravil/a?“, odpověď je jasná a máte jí na dosah pár kliků.

V mé elektronické knize „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy – holistický systém pozitivní proměny života“ najdete dopodrobna popsané všechny kroky, které Vás dovedou do zdraví a pohody. 

Je přehledným, logickým, fungujícím, trvalým, 100% přírodním a originální řešením VŠECH zdravotních problémů spojených s přemnoženými kvasinkami, nerovnováhou střevního mikrobiomu a přítomností plísní v těle. 

Tento systém Vás uzdraví nejen z kvasinkových infekcí a plísní v těle, ale také z dalšího bolavého diskomfortu civilizačních onemocnění, neboť uzdravuje trávení, posiluje imunitu, metabolismus a přirozené ozdravné procesy těla. Funguje také jako prevence.

Nyní Vám ho nabízím v druhém obohaceném vydání a navíc s ojedinělou slevou 250 Kč (10 EUR) jako dárek k oslavě 7. narozenin webu Slunečný život.  

Zaplatíte tedy pouze 527 Kč/ 21 EUR!

 

 

 

Nejste si jisti, zda za Vašimi zdravotními problémy stojí přemnožené kvasinky?

Pokud cítíte, že je vaše tělo:

unavené

alergické

často nemocné

se stěhovavými bolestmi kloubů, páteře, hlavy a břicha

Vaše mysl je:

nesoustředěná

podrážděná

nepamatující si

a zároveň trpíte některými z příznaků uvedených v tabulce nahoře a přesto váháte, zda-li je kniha určená právě Vám, stáhněte si 3 TESTY ZDRAVÍ ZDARMA a odpovězte si na všechny otázky.

Tak nejlépe zjistíte, jestli pro Vás bude léčba přínosná či nikoliv. Nic neriskujete.

Stačí kliknout SEM.

Pokud z testů zjistíte, že za Vašimi zdravotními problémy nestojí přemnožené kvasinky, můžete se ke mě objednat na osobní konzultaci, kterou můžeme provést i přes Skype nebo telefon a já pro Vás najdu vhodné přírodní řešení k uzdravení. Klikněte na KONZULTACE.

 

Chcete se opravdu uzdravit? Mám pro Vás řešení.

Funkční systém „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy“ vám pomůže:

 

♥ uzdravit se z příznaků kvasinkové infekce, dysbakteriózy a ze všech v tabulce popsaných zdravotních problémů

zbavit se plísní, parazitů a většiny těžkých kovů

uzdravit a posílit trávení, imunitu a vyladit střevní mikrobiom 

zbavit se závislosti na cukru a nezdravých potravinách  

naučit se pracovat se stresem, správně spát a srovnat si biorytmus 

posílit přirozenou detoxikaci, metabolismus a ozdravné procesy těla 

uzdravit ženství/navrátit život a sílu spermiím 

zpomalit stárnutí, zhubnout a mít více energie

preventovat většinu civilizačních onemocnění