Těší mě Váš aktivní zájem o stav Vašeho zdraví. 

Pro stažení 3 TESTŮ ZDRAVÍ ZDARMA, klikněte SEM.  

V případě zjištění přítomnosti přemnožených kvasinek nebo plísní ve Vašem těle, klikněte pro funkční, trvalou a 100% přírodní léčbu všech zdravotních problémů s nimi spojených SEM.

 

Krásné všechny dny.

Michaela

 

 

 

Zjistili jste, že nemáte přemnožené kvasinky ani plísně v těle a přesto jste vyčerpaní,  malátní, se stěhovavými bolestmi v těle, opakujícími se záněty nebo úzkostnou náladou?

Nabízím Vám osobní konzultaci, ve které spolu vše probereme a kterou můžeme provést i přes Skype nebo telefon.

Na základě vhodně položených otázek sestavím mapu Vašeho zdravotního i psychického stavu a najdu pro Vás vhodné, šetrné a přírodní řešení k uzdravení. Pro více informací klikněte na KONZULTACE.

 

Pokud ANO, klikněte SEM.

 

Potřebujete své tělo zbavit bolestí a navrátit mu pružnost a skutečné zdraví a sílu obratlů, kloubů, šlach a pojivové tkáně?

Chcete se uzdravit přírodně? 

 

Mám pro Vás ucelený cyklus Jemné rehabilitační jógy, která vychází z mých vlastních zkušeností s bolestí těla po těžké operaci páteře po pádu s koněm, se sešroubovanou krční páteří, která má tendence bolestivě rezonovat do beder a pánve a po operaci kolene.

Strávila jsme mnoho hodin po fyzioterapiích, rehabilitacích a dalších terapiích, abych se s bolestí pohybového aparátu naučila správně pracovat a dokázala si sama pomoci.

Jsem lektorkou hatha, fasciální a dětské jógy od roku 2008 a vedu lekce pro veřejnost, které jsou zaměřené právě na odstraňování bolestí z těla.

Tento cyklus jsem sestavila jako odpověď na potřebu správně uvolnit obratle a klouby, protáhnout svaly a fascie (pojivovou tkáň), zbavit je napětí, nahromaděného stresu a krátkodobé i dlouhodobé bolesti. Pracuji s dospělými, dětmi i seniory a tento cyklus je určen pro všechny bez rozdílu věku, zranění, pohyblivosti, zdatnosti nebo míry bolesti.

Podívejte se na něj SEM, objevte téměř geniální cvik na bolavá kolena ZDARMA nebo si zacvičte ukázkovou rehabilitační lekci.

 

Pro všechny bolavé lidi
Nabídka Slunečného života
NEMÁTE DÁREK? TAK KUPTE STROM.
NÁRAMKY PRO STROMY
Voucher Slunečného života