Těhotenství a spiritualita

269118_427743597261849_1808511803_nZažila jste nějaká spirituální znamení ukazující vám, že budete těhotná ještě předtím, než miminko skutečně přišlo? Cítila jste od začátku jestli to bude holčička, chlapec nebo dvojčátka? Měla jste pocit, jako by se vám život snažil poslat zprávu prostřednictvím vašich myšlenek na základě toho co vidíte, slyšíte nebo jinak zažíváte v každodenním životě?

Mnoho lidí našlo vedení ve svém každodenním životě nebo objevili užitečné informace zobrazením životních zkušeností v novém světle – probuzením se a učí se interpretovat každodenní zážitky ze svých životů.

Těhotenství se zdá být časem zvýšeného duchovního vědomí mnoha žen. Během této doby a někdy i během měsíců, které vedly k těhotenství, si ženy často začnou všímat symbolů nebo znaků v každodenním životě, které jim poskytují informace o jejich těhotenství nebo dětech. Jiné zažívají živé sny o svých dětech nebo prorocké sny o svém těhotenství a/nebo se jim velmi silně rozvine intuice, kterou následují jako svého vnitřního rádce.

Občas se některé ženy ptají na spoustu věcí týkajících se těchto duchovních zážitků, protože nemohou pochopit co se děje a zajímá je, jestli jiné ženy zažily nebo zažívají stejné věci, jestli jsou pravdivé nebo jestli jsou to jen výplody jejich představivosti. Jiné ženy zase přijímají tyto duchovních zkušenosti a informace, ale nejsou plně schopny je vědomě prožít a pochopit tak jejich duchovní význam a to, co se s nimi vlastně děje.

Já sama zažívám mnoho božských znamení během svého prvního těhotenství a ještě půl roku před samotným fyzickým vtělením „mé“ holčičky do mého těla, jsem věděla – cítila, že za šest měsíců přijde. Měla jsem tak možnost si s ní povídat, udělat některé změny v životě, které jsem odkládala, cítila jsem, jak se chce jmenovat a celkově mě to vedlo ke zklidnění a většímu uvnitřnění se.

Typy znamení

vesmirZde se pokusím shrnout některé typy „znamení“, které jsem zažila a aktuálně ještě stále zažívám a na kterých se spousta vědomě spirituálních žen shoduje. 

Znamení může přijít v podobě něčeho, co někdo říká, ať už přímo vám nebo někomu jinému, ačkoli si tohoto poselství on sám nemusí být vědom a může pro něj dokonce znamenat úplně něco jiného než pro vás. Najednou se přistihnete, že SLYŠÍTE něco, co vás velmi otevřelo a zachytilo se uvnitř vás jako kotva. Může se jednat i o náhodně vyslechnutý kousek rozhovoru v metru nebo v tramvaji a vy najednou víte, že to bylo určeno vám, byť ty lidi vůbec neznáte a nikdy je už neuvidíte. Takové poselství je možné zaslechnout i v rádiu nebo v televizi nebo si všimnout titulku v novinách nebo na internetu a určitým