Herbář jedlých rostlin pro tisk

pampelisklaPo mírné zimě jsme se ocitli ve slunečném jaru, které již pomalu vytahuje první mladé lístečky bylinek, které by neměly chybět v našem jídelníčku. Matka Příroda nás obdarovala skutečnými poklady v podobě nenápadných jedlých rostlinek, které mají nejrůznější chutě, použití a léčivé účinky.

 

V loňském roce jsem publikovala rozsáhlý článek s názvem Jedlé rostliny – podrobný přehled a dnes k vám přicházím s jeho verzí pro tisk praktického jedlého herbáře, který můžete mít na všech svých procházkách stále v kapse a učit se, poznávat a sbírat skutečně jen ty správné bylinky pro vás. Herbář je ve velikosti A5, je dobře čitelný i po vytisknutí na domácí tiskárně a poskytuje i prázdné řádky a stránky pro osobní poznámky.

Za vstřícnost a přípravu tohoto jedlého herbáře moc děkuji Janě Bedřichové, díky které mohu tento báječný dokument šířit dále.

Zde je link na pdf dokument herbáře Jedlé rostliny.

Přeji nám všem krásné chvíle v přírodě i v kuchyni, bavme se a buďme zdrávi s jedlými rostlinkami.

 

Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.

29 Komentářů