Jak dosáhnout všeho, po čem toužíte – vyzkoušené tipy z mého naplněného života + chybný výklad zákona přitažlivosti

Zákon rezonance neboli přitažlivosti má bohužel mnoha lidmi propagovaný chybný výklad v tom smyslu, že se zaměřuje pouze na pozitivní myšlení, které by vám mělo pomoci k tomu, dostat se tam, kde chcete být, mít to, co chcete mít, dosáhnout všeho, po čem toužíte a cítit se tak, jak se chcete cítit a to takřka bez práce. Budete si jen představovat, pozitivně se ladit a bude. Setkala jsem se s mnoha lidmi, kteří takto neustále pozitivně přemýšleli, což bylo pro mě vždy dost otravné a přesto nebyli schopni dosáhnout svých cílů ve hmotné realitě.

Pravdou je, že nezměníte svůj život a nezačnete žít hojnost pouze přenastavením se na pozitivno. 

Existuje způsob, jak pro vás zákon přitažlivosti začne pracovat, jen to není možná tak, jak jste si mysleli nebo jak vám bylo interpretováno.

Důležitá je energetická práce na sobě, která vám umožní transformovat strachy a bolesti, které uvolní nový prostor pro tvůrčí energii, která vás nakopne tím správným směrem k naplnění hojností všech oblastí vašeho života, které pročistíte. To je ten skutečný klíč.

I když máte možná pocit, že se váš život ubírá celkem pohodově a je to „žitelné“, možná se častokrát probouzíte s pocitem marnosti a nechutí vykročit do nového dne, pocity strachu a bolesti vás najednou sevřou na prsou nebo kdekoli v těle i během dne či noci a vy s tou tíhou jdete dál, protože nevíte, jak s ní pracovat. Ta tíha je někdy až k nepřežití a určuje kvalitu vašeho života a vše, co se vám děje.

Možná se nacházíte v komfortní zóně, kde je příjemně teploučko a smrádek a všechno tak nějak běží samo bez větších vzestupů a pádů…

  • Neubíjí vás to?
  • Neumřeli jste už?
  • Nenudí vás vaše každodennost?
  • Zažívate ještě vášeň?
  • Tvoříte nové věci?
  • Realizujete se?
  • Objevujete?
  • Posouváte hranice?
  • Necítíte se být průměrným člověkem?
  • Neskličuje vás váš strach a bolesti až na samou mez únosnosti?

Rozhodnout se pro skutečný život v plném prožívání může být pro někoho děsivé, neboť pohodlí zajetého je přeci jen nějaká „jistota“.

Jistota neexistuje!

Pokud chcete prožít naplněný život, splněné sny a hloubky i výšky extáze, je třeba vyjít z komfortní zóny, pokládat si otázky, hledat odpovědi a čelit i faktu, že se vám to mnohokrát nebude líbit.

Dýchejte, přijímejte!

Pokud se chcete osvobodit od strachů, přestat prožívat bolest a růst jako člověk, který má mnohé dary, skočte, stojí to za to!