Český duchovní průvodce a léčitel Sai Babou políbený

Foto: Libor Fojtík/Economia

Ondřej je výjimečný muž, který si prošel už lecčíms. Znám ho už mnoho let a podobně jako já si prošel tzv. korporátním businessem až do bodu, ze kterého už se nedalo pokračovat jinak, než cestou opouštění, odhazování a velkými změnami. Léta běžela a ze zaneprázdněného manažera v kravatě se stal muž, který dokáže zastavit bolest během pár minut pouhým přiložením rukou na postižené místo, pomoci lidem se syndromem vyhoření, pod velkým stresem, v depresích, finanční tísni, potýkající se s dlouhodobými nemocemi a mnoho dalšího. Co jsem u něj ocenila nejvíce já osobně, je tzv. odblok čaker, který když nezažijete, nepochopíte.

Přináším vám proto rozhovor s mužem, jehož diář je plný na několik týdnů dopředu a ohlasy jeho klientů se množí raketovou rychlostí.

 

Kolik Ti bylo, když jsi si začal uvědomovat, že je něco jinak?

Od mládí mě fascinoval svět léčitelů, kartářek a vnitřně jsem si přál něco takového umět. Rozum ale říkal, že to může umět jen někdo. Jaké bylo mé překvapení, když jsem se postupně u různých léčitelů dozvídal, že i já budu ten, který bude pomáhat. Léta jsme tomu nechtěl uvěřit.

 

Jak si žil do té doby?

Pracoval jsem na vrcholových manažerských funkcích, ego frčelo svojí hru na mistra světa, cestoval jsem, bavil jsem se, ale uvnitř byl malý zraněný kluk, kterému odešla maminka ve dvanácti letech na Štědrý večer. Bouchla dveřmi a 12 let jsem jí neviděl.

 

Co se dělo potom?

Prošel jsem si několikrát osobním i pracovním vyhořením, vztahy které nefungovaly, zraněními, myšlenkami na sebevraždu. Upřímně můžu říct, že mnoho let bylo peklo. Doslova očistec, hledal jsem cestu ven a to byla má cesta přípravy. Vyzkoušel jsem snad všechno a tak po 9ti letech intenzivní práce na sobě mám zkušenosti a vím jak se daný člověk cítí v různých situacích. Zároveň vím, jaká cesta má pro daného klienta ten nejrychlejší účinek. Nemá smysl ztrácet čas a já jsem nesmírně ,,Vesmírně” efektivní. Tam kde by klient musel léta chodit na terapie, jsem schopný pomoct za pár sezení a to je styl práce, která se mi líbí. Rychle a efektivně. I já jsem jako osobnost takový. Mluvím rychle, konám rychle, říkám věci jak se mají a snažím se komunikovat jasně a pravdivě. Většině lidí to sedí a vyhovuje.

 

Proč jsi se rozhodl léčit lidi až nyní?

Na vše musí dospět čas a jak se říká: ,,dětství do 40ti je nejtěžší”. Zpětně vím, že jsem si všechna životní traumata, úspěchy a neúspěchy, nemoci musel projít sám. Jedině skrze své prožitky dokáži kvalitně pomáhat a rychle rozklíčovat situace. To vás naučí jen škola života.

A teď nastal čas. Jsem přesně ve správný okamžik na správném místě. Plán mé duše je geniální. Kdysi jsem byl na vrcholu v technologiích (strávil jsem 18 let na manažerských funkcích v telekomunikacích – Panasonic, Alcatel, Nokia), teď jsem aktivní a na vrcholu v oblasti léčení. Proto ho můžu nabízet dál.

Naše úžasná modrá planeta se od roku 2012 nachází oblasti Vesmíru, kde je extrémně vysoká vibrace a ta nás nutí vyčistit svá emoční zatížení ať už rodového, či osobního původu, protože jinak se prostě ,,necítíme ve své kůži” a trpíme nemocemi, které nás ale jen upozorňují na to, že by se něco mělo začít řešit.

Přecházíme skokově z 3D prostoru do 5D prostoru. Stará pravidla neplatí a já jsem tu jako průvodce k novému a lepšímu životu a světu, který je plný lásky, pochopení a zdro