Český duchovní průvodce a léčitel Sai Babou políbený

Foto: Libor Fojtík/Economia

Ondřej je výjimečný muž, který si prošel už lecčíms. Znám ho už mnoho let a podobně jako já si prošel tzv. korporátním businessem až do bodu, ze kterého už se nedalo pokračovat jinak, než cestou opouštění, odhazování a velkými změnami. Léta běžela a ze zaneprázdněného manažera v kravatě se stal muž, který dokáže zastavit bolest během pár minut pouhým přiložením rukou na postižené místo, pomoci lidem se syndromem vyhoření, pod velkým stresem, v depresích, finanční tísni, potýkající se s dlouhodobými nemocemi a mnoho dalšího. Co jsem u něj ocenila nejvíce já osobně, je tzv. odblok čaker, který když nezažijete, nepochopíte.

Přináším vám proto rozhovor s mužem, jehož diář je plný na několik týdnů dopředu a ohlasy jeho klientů se množí raketovou rychlostí.

 

Kolik Ti bylo, když jsi si začal uvědomovat, že je něco jinak?

Od mládí mě fascinoval svět léčitelů, kartářek a vnitřně jsem si přál něco takového umět. Rozum ale říkal, že to může umět jen někdo. Jaké bylo mé překvapení, když jsem se postupně u různých léčitelů dozvídal, že i já budu ten, který bude pomáhat. Léta jsme tomu nechtěl uvěřit.

 

Jak si žil do té doby?

Pracoval jsem na vrcholových manažerských funkcích, ego frčelo svojí hru na mistra světa, cestoval jsem, bavil jsem se, ale uvnitř byl malý zraněný kluk, kterému odešla maminka ve dvanácti letech na Štědrý večer. Bouchla dveřmi a 12 let jsem jí neviděl.

 

Co se dělo potom?

Prošel jsem si několikrát osobním i pracovním vyhořením, vztahy které nefungovaly, zraněními, myšlenkami na sebevraždu. Upřímně můžu říct, že mnoho let bylo peklo. Doslova očistec, hledal jsem cestu ven a to byla má cesta přípravy. Vyzkoušel jsem snad všechno a tak po 9ti letech intenzivní práce na sobě mám zkušenosti a vím jak se daný člověk cítí v různých situacích. Zároveň vím, jaká cesta má pro daného klienta ten nejrychlejší účinek. Nemá smysl ztrácet čas a já jsem nesmírně ,,Vesmírně” efektivní. Tam kde by klient musel léta chodit na terapie, jsem schopný pomoct za pár sezení a to je styl práce, která se mi líbí. Rychle a efektivně. I já jsem jako osobnost takový. Mluvím rychle, konám rychle, říkám věci jak se mají a snažím se komunikovat jasně a pravdivě. Většině lidí to sedí a vyhovuje.

 

Proč jsi se rozhodl léčit lidi až nyní?

Na vše musí dospět čas a jak se říká: ,,dětství do 40ti je nejtěžší”. Zpětně vím, že jsem si všechna životní traumata, úspěchy a neúspěchy, nemoci musel projít sám. Jedině skrze své prožitky dokáži kvalitně pomáhat a rychle rozklíčovat situace. To vás naučí jen škola života.

A teď nastal čas. Jsem přesně ve správný okamžik na správném místě. Plán mé duše je geniální. Kdysi jsem byl na vrcholu v technologiích (strávil jsem 18 let na manažerských funkcích v telekomunikacích – Panasonic, Alcatel, Nokia), teď jsem aktivní a na vrcholu v oblasti léčení. Proto ho můžu nabízet dál.

Naše úžasná modrá planeta se od roku 2012 nachází oblasti Vesmíru, kde je extrémně vysoká vibrace a ta nás nutí vyčistit svá emoční zatížení ať už rodového, či osobního původu, protože jinak se prostě ,,necítíme ve své kůži” a trpíme nemocemi, které nás ale jen upozorňují na to, že by se něco mělo začít řešit.

Přecházíme skokově z 3D prostoru do 5D prostoru. Stará pravidla neplatí a já jsem tu jako průvodce k novému a lepšímu životu a světu, který je plný lásky, pochopení a zdrojů ke šťastnému životu. To ale platí, jen když máte uklizeno před svým prahem.

 

Jak u Tebe probíhá léčení, z čeho všeho se skládá a kolik sezení je potřeba? 

Já se specializuji nejenom na léčení, ale hlavně na transformaci osobnosti na zdravou bytost plnou lásky s dostatkem zdrojů pro krásný a lehký život. Člověka je třeba sladit jako celek, aby fungoval. Běžně potřebuji na celkové vyladění klienta 5 – 7 sezení, které probíhají okolo 2 měsíců. Výsledkem je zcela nová osobnost zbavená traumat, připravená na vztah, mateřství a zdravého potomka, na novou lépe ohodnocenou práci a zároveň je plná štěstí, lásky, zdraví a pohody.

 

Dokážeš lidem pomoci se všemi jejich problémy? 

Pokud sami opravdu vnitřně chtějí, můžeme pomoct s většinou věcí, ale často je tu plán duše, na který nesmíme zapomínat a také je tu otázka karmy. Tady nemám právo zasahovat. Dařbuján je Dařbuján a ani Pandrhola mu nepomůže, když zavře smrťáka do sudu. Proč říkám můžeme? Protože to nejsem jenom já, který léčí. Já jsem jen 3D tunel do ostatních dimenzí, kde se nalézají spřátelené světelné milující bytosti, které klientovi pomáhají, harmonizují ho a léčí společně se mnou. Sami ovšem vědí nejlépe, kde mohou zasahovat a kde je potřeba další inkarnace, aby se duše naučila vše, co potřebuje.

 

Léčíš se Ty sám nějak? Jak se čistíš po terapii a co Ti pomáhá udržovat se v rovnováze a síle? 

Musím se čistit a dávat si na sebe velký pozor. Rodové a osobní zátěže lidí totiž procházejí skrze můj systém. Je to něco podobného jako postava Coffee, z filmu Zelená míle. Vše má svojí daň a tak každý večer prosím o očistu, sám chodím za dalšími pomocníky, terapeuty, kouči, šamany, neustále se vzdělávám a léčím svá traumata a emoce, skrze jejichž pochopení mohu pomáhat dalším lidem. S tím souvisí, že v průměru pracuji se dvěma až třemi lidmi denně. Víc klientů by nemohlo být uděláno kvalitně a pro mě je kvalita mé práce na prvním místě.

Co se týká mého léčení, je to tak, že pokud si přiložím ruce na svá zranění, je efekt stejný jako u klienta. Lékaři mi často říkali, že jsem takový,,hojivý typ”. Potutelně jsem se usmíval a nekomentoval to dál. Většina lékařů tomu nechce rozumět, bojí se těchto témat a jejich strach často plodí agresi. Z mých přátel lékařů, primářů, gynekologů a ortopedů, kterým jsem nabízel popovídání na téma zdraví lidí a mého vnímání se neozval nikdo. Většina odpoví něco ve smyslu, že až bude čas, dáme kávu. Nechávám to na nich. Každý má svůj čas a svoji vůli a já nemám právo zasahovat. Občas mi ale přijde, že neučinili Hippokratovu přísahu, ale smlouvu se svým egem, protože zdraví klienta má být na prvním místě, ať už je technika vedoucí k cíli jakákoliv.

Já sám klasickou alopatickou medicínu uznávám a svoji práci s ní kombinuji. Jinak to ani nejde. Nikdy neměním klientům léčbu, vše nechávám na lékaři. Já jen doplňuji a koriguji procesy, které lékař z podstaty svého klasického vzdělání nemůže znát.
 

Jsi po skončení s klienty v kontaktu? Je tam nějaká návaznost a je vůbec potřeba?

Tím, že řeším klienta jako celek je třeba více sezení, takže výsledky vidím během léčby. Jsem ale moc rád, když se klient po nějaké době ozve a dá zpětnou vazbu. Je to na mé práci ta největší odměna. V rámci léčení také se svými klienty komunikuji a na dálku po telefonu, když mají nějaký problém a pomocí práce s energiemi upravuji a ladím jejich léčebné procesy.