Jak to udělat, aby váš domov podporoval váš záměr a dovedl vás ke splnění vašich snů

bytVěděli jste, že váš domov vás může pohánět vpřed, směrem k touhám vašeho srdce, motivovat vás k akci a stát se vaším živoucím 3D „vision boardem“ neboli manifestační nástěnkou pro splnění všech vašich přání? 

Představuji vám další část z cyklu „Jak zažít rok splněných snů“ a dnes vám ukáži, jak moc důležitý je prostor, ve kterém bydlíte, odpočíváte a čerpáte energii.

Pokud ze zajímáte o feng shui, tak jistě víte, zda-li váš domov podporuje vaše záměry a jak toho jednoduše dosáhnout, neboť to, co nás obklopuje je výsledkem našeho přemýšlení a obráceně.

Propojte se se svými životními vizemi a ujistěte se, že váš domov je s nimi v souladu díky zodpovězení si následujících otázek:

1. Podporuje mne můj domov na mé životní cestě?

2. Je v souladu s mými nejhlubšími touhami?

3. Propojuje mě s mým záměrem nebo mu dovoluji mě stahovat mimo mou cestu a záměr?

Zavřete oči a zavzpomínejte na to, jak váš domov vypadal před nastěhováním. Proč jste si vybrali toto místo a dali mu přednost před ostatními? Jak jste si představovali svůj život v tomto prostoru? Teď, oči otevřete a podívejte se kolem sebe, na svůj domov teď. Je to domov, který jste si představovali a po kterém jste snili?

Je naplněn vašimi hýčkanými vzpomínkami a oblíbeným nábytkem nebo je přeplněn harampádím v době rozbitého oprýskaného nábytku? Jestli se utápíte a hromadíte nepotřebné staré věci na horší časy, skutečně nemilujete a nyní nastal čas to změnit. Představte si, že všechen ten nepořádek a nefunkční, nesloužící, staré věci, představují vaši minulost a nyní chcete otevřít svůj prostor pro úspěšnou budoucnost.

Zde najdete sedm způsobů, jak vytvořit domov, který tě vás nasměruje ke splnění vašich snů. 

1. Vyprávějte ty správné příběhy.

byt5Napište si své životní záměry a vize z oblasti zdraví, lásky, kariéry, kreativity, cestování, vzdělávání a podobně. Potom si prohlédněte svůj domov a zjistěte, že symboly toho, čeho chcete dosáhnout se v něm nacházejí v podobě obrazů, knih, vzpomínek, fotografií, artefaktů, květin, … Cílené obklopování se věcmi, které vám připomínají, co si přejete manifestovat, vás naplní energií k jejich uskutečnění.

 

2. Udělejte své vize konkrétní.

Vytvořte si nástěnku splněných přání, kam umístíte fotky a slova, která vyjadřují vaší vizi a přání, po kterých toužíte a umístěte ji na místo, které máte nejčastěji na očích. Můž