CHCETE?

  • Srovnat si své jídlo a návyky tak, abyste měli více energie?
  • Uzdravit se přírodní cestou?
  • Udělat si jasno v tom, co Vám škodí a co prospívá?
  • Dostat pod kontrolu své alergie, záněty, infekce, přemnožené kvasinky, nálady, akné, trávení a další fyzický diskomfort?
  • Přestat se přejídat a zbavit se závislosti na sladkém?
  • Něco shodit, ale nepočítat kalorie?
  • Poradit v mentálních a meditačních technikách?
  • Najít tu správnou očistnou techniku pro Váš konstituční typ?
  • Najít motivaci, inspiraci a pomoc?

Pokud ANO, NAPIŠTE MI a vše spolu vrátíme do rovnováhy.

 

Nabízím celostní výživové konzultace, kde se díváme na všechny důležité oblasti života, které postupně harmonizujeme. Tím dochází k rapidnímu nárůstu zdraví a psychické pohody.

Můžeme mít Skype, telefonní nebo osobní (Praha) konzultaci, kde spolu probereme vše, co potřebujete vědět k tomu, abyste si vrátili zpět energii, sílu a radost ze života.

Konzultace trvá 1,5 hodiny a stojí 1.250,- Kč.

Pokud ji chcete dát přátelům/rodině jako dárek, nabízím Vám jí za zvýhodněnou cenu 1.000 Kč prostřednictvím dárkového poukazu.

Při koupi balíčku 10 konzultací, které si rozvrhnete podle potřeby, zaplatíte místo 12.500 jen 10.000. Dostanete tedy 2 konzultace ZDARMA.

Před konzultací Vám ještě doporučuji stáhnout si můj eBook zdarma „Jak si vytestovat kvasinkovou infekci“ a odpovědět na všechny otázky, abychom znali důležité odpovědi týkající se Vašeho zdraví.

 

Práce s lidmi nad tématy jako je jídlo, bylinky, pohyb, meditace, přírodní a celostní léčba a celkové zdraví, je něco, co mě naplňuje radostí a smysluplným pocitem.

Více o mě najdete na stránce O mě, kontakt.

To, proč mě má práce tak baví, je také proto, že moji klienti mají díky disciplíně a vzájemné důvěře výborné výsledky. V průběhu naší práce se jim zvedá úroveň energie, oslabují jejich alergické projevy těla, harmonizuje se jim váha, trávení, spánek, stres, navrací se radostnější pocit ze života a mnoho dalších dílčích úspěchů. O jejich zkušenosti se dělím níže prostřednictvím referencí, které mi poslali.

 

A JEŠTĚ SMYSLUPLNÝ BONUS  – Protože jsem velkou ochránkyní přírody, rozhodla jsem se za každou objednávku konzultace, od 20.09.2019, vysadit jeden strom na území České republiky. Vrátím tak část Vašich peněz za svou práci Zemi způsobem, kterou my lidé i ona nesmírně potřebujeme. Více o tom, kde jsou Vaše stromy zasazeny se budete průběžně dozvídat na YouTube kanálech Slunečný život a Home for Trees (www.homefortrees.com)- ekologické organizace, se kterou budu sázet.

 

Napište mi přes formulář:

Vaše jméno: *

Váš email: *

Zpráva: *

Opište kód z obrázku: captcha


 

Reference:

Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat za obrovskou ochotu, bezvadný přístup a cenné rady, které mi pomohly uzdravit syndrom propustného střeva.
S paní Michaelou jsem i nadále v kontaktu a všude jí doporučuji. Její systém mi zkvalitnil život a to je pro mě nejcennější. S tak milým zacházením jsem se ještě nesetkal. Ještě jednou děkuji.

Richard Motyčka

 

Ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování paní Michaele Weissové za velmi dobrý přístup ke mně jako klientce.
Před rokem jsem s ní začala spolupracovat na úpravě váhy a energii, která mi ubývala. Postupně jsme měnily mé jídlo přidáváním toho zdravého, nikoli ubíráním toho „špatného“, takže jsem neměla hlad a naučila jsem se správně jíst bez šoku. Na to špatné přestalo být místo. Udělala mi rozvrh užívání bylinek a pár doplňků, které jsem střídala. Po pár týdnech se mi zlepšila hybnost kloubů, měla jsem víc energie, odešly bolesti hlavy a nespavost. Jsem velmi spokojena s tím, jak po celou dobu ke mě přistupovala. Mohla jsem jí mimo konzultace také kdykoliv zavolat. To jsem moc ocenila.
Pracuji v oblasti HR a rukama mi prochází mnoho lidí všech profesí. Věřte, že profesionální přístup dovedu posoudit.
Rozhodně Slunečný život a konzultace s paní Michaelou budu všude doporučovat!

Irena Koukolíková

 

Díky za to, že jste, Michaelo. Za Vaší pomoc vděčnost veliká!

Miroslav Bambas

 

Moc děkuji paní Michaele, za podporu a ochotu mi pomoci. Konzultuji s ní z času na čas své různé zdravotní problémy a vždy se mi dostane příval skvělých informací a rad z přírodní léčby. Ať je to zánět průdušek a sestava bylin a jídel, nebo zánět močového měchýře, plíseň na nehtech nebo nečistá pleť. Vždy skvělý přístup, který zafungoval. Díky.

Jarmila Matoušková

 

Dlouho jsem se rozmýšlela, zda do výživové konzultace jít, nikdy jsem svůj život s nikým profesionálně neřešila a ani mi nepřišlo, že jím nějak špatně, ale nemohla jsem se dlouhou dobu zbavit opakujících se urologických a gynekologických zánětů. Zkontaktovala jsem paní Weissovou a hned jsme se domluvily. Byla jsem překvapená, kolik toho ví a jaké vidí souvislosti. Poradila mi celý plán co jíst, co nejíst, jaké bylinky, jak k problému přistupovat a vrátila mi zpět sebedůvěru, že se zvládnu uzdravit. Je to běh na delší trať, žádné zázraky na tří dnů, ale léčba mi funguje a to je pro mě důležité. Takže doporučuji a děkuji, už bych neměnila.

Jana Hvižďová

 

Paní Michaelu mi poslalo samo nebe. Za půl roku, co dodržuji její rady jsem se kompletně zbavil všech problémů s trávením – nadýmání, průjem, alergie, bílý povlak na jazyku, zápach z úst, nechutenství a přejídání, závislost na sladkém a s tím spojenými psychickými problémy jako byly výčitky, pocity selhání, chaos, ztráta sebedůvěry. Jak říká návrat do rovnováhy, tak to fakt takhle je a tam pro tyhle pocity a poškozující schémata prostě není místo. Velmi doporučuji jako prevenci i když už hoří.

Martin ze Slaného

 

U paní Weissové mě velmi potěšila možnost komunikovat po Skypu, neboť jsem po operaci a nemohla bych někam dojíždět. Znám několik poradců, kteří berou klienty jen osobně a to mě obtěžuje. Moc