CHCETE:

 

        • Mít více energie? 
        • Uzdravit se šetrnou přírodní cestou?
        • Udělat si jasno v tom, co právě Vám škodí a co prospívá?
        • Dostat pod kontrolu své alergie, záněty, infekce, přemnožené kvasinky, plísně, nálady, akné, trávení a další fyzický diskomfort?
        • Přestat se přejídat a zbavit se závislosti na sladkém?
        • Zhubnout bez počítání kalorií?
        • Poradit v mentálních a meditačních technikách?
        • Najít tu správnou očistnou techniku pro Váš konstituční typ?
        • Najít motivaci, inspiraci a pomoc na cestě?
        • Uzdravit zdravotní obtíže popsané v této tabulce?

Pokud ANO, NAPIŠTE MI a vše spolu vrátíme do rovnováhy.

 

Pomáhám lidem k uzdravení celostní přírodní cestou bez vedlejších účinků a jojo efektu již 10 let, prostřednictvím celostních výživových konzultací, kde se s klienty díváme na důležité oblasti jejich života, které postupně harmonizujeme. Tím dochází k rapidnímu nárůstu jejich energie, zdraví a psychické pohody.

O jejich různých zkušenostech se dělím níže, prostřednictvím referencí, které mi poslali.

Více o mě najdete na stránce O mě, kontakt.

Už žádný informační chaos ve zdravém stravování a životních návycích. Pomohu konkrétně Vám.

Můžeme mít spolu Skype, telefonní nebo osobní (Praha) konzultaci, kde spolu probereme vše, co potřebujete vědět k tomu, abyste si vrátili zpět energii, sílu a radost ze života.

 

Konzultace trvá 1,5 hodiny a stojí 1.250,- Kč.

 

Ke konzultaci Vám dávám jako dárek mé 3 TESTY ZDRAVÍ ZDARMA (pro stažení klikněte na odkaz), které Vám pomohou se více zorientovat ve Vašem aktuálním zdraví a poskytnou nám důležité odpovědi na mnohé zdravotní otázky, ke kterým Vám pak navrhnu konkrétní, přírodní a funkční řešení.

 

NAPIŠTE MI NA:

 

Už více než 1 200 lidí se se mnou uzdravilo a nyní Vy můžete také.

 

Pokud Vám v testech vyjdou přemnožené kvasinky nebo plísně, nabízím Vám:

 • jedinou funkční
 • trvalou
 • 100% přírodní odpověď na všechny zdravotní problémy s nimi spojenými
 • s mou emailingovou podporou
 • s měsíční garancí vrácení peněz
 • s doživotním přístupem do všech nových obohacených vydání
 • s dárkem – jedním zasazeným stromem za Vaší objednávku, na území ČR – Vaším stromem! (sázení dělám v součinnosti s organizací Home for Trees)

Podívejte se na e-knihu celostní léčby „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy„, která je srozumitelně poskládaná do přehledných kroků, které Vás dovedou do zdraví.

Nyní se slevou 250 Kč! Klikněte SEM.

 

 

A JEŠTĚ SMYSLUPLNÝ BONUS  – Protože jsem ochránkyní přírody, rozhodla jsem se také za každou objednávku konzultace, od 20.09.2019, vysadit jeden strom na území České republiky. Vrátím tak část Vašich peněz za svou práci Zemi způsobem, kterou my lidé i ona nesmírně potřebujeme. Více o tom, kde jsou Vaše stromy zasazeny se budete průběžně dozvídat na YouTube kanále Home for Trees (www.homefortrees.com)- ekologické organizace, se kterou sázíme.

 

Napište mi přes formulář:

Vaše jméno: *

Váš email: *

Zpráva: *

Opište kód z obrázku: captcha

 

Chcete dát konzultaci jako dárek?

Pokud chcete dát přátelům/rodině konzultaci jako dárek, nabízím Vám jí za zvýhodněnou cenu 1.000 Kč prostřednictvím dárkového poukazu.

Podívejte se na bližší informace o tom, jak a na co všechno můžete zvýhodněný poukaz použít.

 

Reference:

Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat za obrovskou ochotu, bezvadný přístup a cenné rady, které mi pomohly uzdravit syndrom propustného střeva.
S paní Michaelou jsem i nadále v kontaktu a všude jí doporučuji. Její systém mi zkvalitnil život a to je pro mě nejcennější. S tak milým zacházením jsem se ještě nesetkal. Ještě jednou děkuji.

Richard Motyčka

 

Ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování paní Michaele Weissové za velmi dobrý přístup ke mně jako klientce.
Před rokem jsem s ní začala spolupracovat na úpravě váhy a energii, která mi ubývala. Postupně jsme měnily mé jídlo přidáváním toho zdravého, nikoli ubíráním toho „špatného“, takže jsem neměla hlad a naučila jsem se správně jíst bez šoku. Na to špatné přestalo být místo. Udělala mi rozvrh užívání bylinek a pár doplňků, které jsem střídala. Po pár týdnech se mi zlepšila hybnost kloubů, měla jsem víc energie, odešly bolesti hlavy a nespavost. Jsem velmi spokojena s tím, jak po celou dobu ke mě přistupovala. Mohla jsem jí mimo konzultace také kdykoliv zavolat. To jsem moc ocenila.
Pracuji v oblasti HR a rukama mi prochází mnoho lidí všech profesí. Věřte, že profesionální přístup dovedu posoudit.
Rozhodně Slunečný život a konzultace s paní Michaelou budu všude doporučovat!

Irena Koukolíková

 

Díky za to, že jste, Michaelo. Za Vaší pomoc vděčnost veliká!

Miroslav Bambas

 

Moc děkuji paní Michaele, za podporu a ochotu mi pomoci. Konzultuji s ní z času na čas své různé zdravotní problémy a vždy se mi dostane příval skvělých informací a rad z přírodní léčby. Ať je to zánět průdušek a sestava bylin a jídel, nebo zánět močového měchýře, plíseň na nehtech nebo nečistá pleť. Vždy skvělý přístup, který zafungoval. Díky.

Jarmila Matoušková