CHCETE:

 

        • Mít více energie? 
        • Uzdravit se šetrnou přírodní cestou?
        • Udělat si jasno v tom, co právě Vám škodí a co prospívá?
        • Dostat pod kontrolu své alergie, záněty, infekce, přemnožené kvasinky, plísně, nálady, akné, trávení a další fyzický diskomfort?
        • Přestat se přejídat a zbavit se závislosti na sladkém?
        • Zhubnout bez počítání kalorií?
        • Poradit v mentálních a meditačních technikách?
        • Najít tu správnou očistnou techniku pro Váš konstituční typ?
        • Najít motivaci, inspiraci a pomoc na cestě?
        • Uzdravit zdravotní obtíže popsané v této tabulce?

Pokud ANO, NAPIŠTE MI a vše spolu vrátíme do rovnováhy.

 

Pomáhám lidem k uzdravení celostní přírodní cestou bez vedlejších účinků a jojo efektu již 10 let, prostřednictvím celostních výživových konzultací, kde se s klienty díváme na důležité oblasti jejich života, které postupně harmonizujeme. Tím dochází k rapidnímu nárůstu jejich energie, zdraví a psychické pohody.

O jejich různých zkušenostech se dělím níže, prostřednictvím referencí, které mi poslali.

Více o mě najdete na stránce O mě, kontakt.

Už žádný informační chaos ve zdravém stravování a životních návycích. Pomohu konkrétně Vám.

Můžeme mít spolu Skype, telefonní nebo osobní (Praha) konzultaci, kde spolu probereme vše, co potřebujete vědět k tomu, abyste si vrátili zpět energii, sílu a radost ze života.

 

Konzultace trvá 1,5 hodiny a stojí 1.250,- Kč.

 

Ke konzultaci Vám dávám jako dárek mé 3 TESTY ZDRAVÍ ZDARMA (pro stažení klikněte na odkaz), které Vám pomohou se více zorientovat ve Vašem aktuálním zdraví a poskytnou nám důležité odpovědi na mnohé zdravotní otázky, ke kterým Vám pak navrhnu konkrétní, přírodní a funkční řešení.

 

NAPIŠTE MI NA:

 

Už více než 1 200 lidí se se mnou uzdravilo a nyní Vy můžete také.

 

Pokud Vám v testech vyjdou přemnožené kvasinky nebo plísně, nabízím Vám:

 • jedinou funkční
 • trvalou
 • 100% přírodní odpověď na všechny zdravotní problémy s nimi spojenými
 • s mou emailingovou podporou
 • s měsíční garancí vrácení peněz
 • s doživotním přístupem do všech nových obohacených vydání
 • s dárkem – jedním zasazeným stromem za Vaší objednávku, na území ČR – Vaším stromem! (sázení dělám v součinnosti s organizací Home for Trees)

Podívejte se na e-knihu celostní léčby „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy„, která je srozumitelně poskládaná do přehledných kroků, které Vás dovedou do zdraví.

 

 

A JEŠTĚ SMYSLUPLNÝ BONUS  – Protože jsem ochránkyní přírody, rozhodla jsem se také za každou objednávku konzultace, od 20.09.2019, vysadit jeden strom na území České republiky. Vrátím tak část Vašich peněz za svou práci Zemi způsobem, kterou my lidé i ona nesmírně potřebujeme. Více o tom, kde jsou Vaše stromy zasazeny se budete průběžně dozvídat na YouTube kanále Home for Trees (www.homefortrees.com)- ekologické organizace, se kterou sázíme.

 

Napište mi přes formulář:

  Vaše jméno: *

  Váš email: *

  Zpráva:

  Opište kód z obrázku: captcha

   

   

  Potřebujete své tělo zbavit bolestí a navrátit mu pružnost a skutečné zdraví a sílu obratlů, kloubů, šlach a pojivové tkáně?

  Chcete se uzdravit přírodně? 

  Mám pro Vás ucelený cyklus Jemné rehabilitační jógy, která vychází z mých vlastních zkušeností s bolestí těla po těžké operaci páteře po pádu s koněm, se sešroubovanou krční páteří, která má tendence bolestivě rezonovat do beder a pánve a po operaci kolene.

  Strávila jsme mnoho hodin po fyzioterapiích, rehabilitacích a dalších terapiích, abych se s bolestí pohybového aparátu naučila správně pracovat a dokázala si sama pomoci.

  Jsem lektorkou hatha, fasciální a dětské jógy od roku 2008 a vedu lekce pro veřejnost, které jsou zaměřené právě na odstraňování bolestí z těla.

  Tento cyklus jsem sestavila jako odpověď na potřebu správně uvolnit obratle a klouby, protáhnout svaly a fascie (pojivovou tkáň), zbavit je napětí, nahromaděného stresu a krátkodobé i dlouhodobé bolesti. Pracuji s dospělými, dětmi i seniory a tento cyklus je určen pro všechny bez rozdílu věku, zranění, pohyblivosti, zdatnosti nebo míry bolesti.

  Podívejte se na něj SEM, objevte téměř geniální cvik na bolavá kolena ZDARMA nebo si zacvičte ukázkovou rehabilitační lekci.

   

   

  Chcete dát konzultaci nebo rehabilitační jógu jako dárek?

  Pokud chcete dát přátelům/rodině konzultaci nebo kurz Jemné rehabilitační jógy