Spinování vody: jednoduchá ozdravná technika

voda zenaExistuje spousta zaručených receptů na cokoli, určitě to už sami znáte, ale ne vše, co se k nám dostane musí být nutně nafouknutá bublina. Je-li daný recept jednoduchý, nic nestojí a funguje, není co řešit. To je případ právě tzv. spinování vody, která se mimo jiné uvádí i jako podpůrný prostředek při léčbě rakoviny. Sama jsem tuto techniku jako pokus chuti vody vyzkoušela a musím přiznat, že výsledek mě ohromil. Během pár sekund každá mnou testovaná voda změnila svou chuť, což je pro mě jediný okamžitě hmatatelný důkaz fungování spinování a věřím, že jich má ještě celou řadu. Jestli se vám to nepozdává, vyzkoušejte, nemáte co ztratit, jen získat.

Jistý David L. Kaas, Američan, byl před 3 lety těžce nemocný. Selhání ledvin (jednu mu vzali), mozkové aneurisma, těžká nadváha (180 kg), a mnohé další komplikace . Dnes je zdravý a má normální váhu. Říká, že během jeho nemoci mu sdělil Bůh/Stvořitel způsob, jak se má vyléčit a že tuto metodu má šířit dál.

Nejprve stručně popíšu podstatu, což se fyzikům teoretikům samozřejmě bude jevit jako nedostačující, ale nevadí, hlavně že to funguje.

Tedy: lidské tělo obsahuje 70-80% z vody. Takže je důležité, jak se ta voda v těle chová. Molekula vody v lidském těle má kolem sebe elektron, jehož kruhová dráha je ve 180° polokruhu směrem na jih. Ale veškeré tekutiny, které konzumujeme, byly prohnány kovovým potrubím, což způsobilo, že elektrony jejich molekul se točí k severu. (Tato opačná rotace je vlastní třeba  hmyzu a kočkám.) Pijeme-li tuto na molekulární úrovni nesprávně ovlivněnou vodu (a to pijeme všichni), znamená to, že „negujeme“ svůj sedmiletý cyklus obnovy buněk, což způsobuje naše rychlé opotřebování a nemoci.

Začneme-li veškeré tekutiny, které pijeme, „spinovat na jih“, znamená to, že dáme svému tělesnému systému přesně to, co potřebuje, aby buněčná obnova probíhala správně. Za nějaký čas se zbavíme všech nemocí včetně nejtěžších, bude nám stačit méně jíst, méně spát a budeme vypadat mnohem mladší.

David Kaas říká, že když začal spinovat své pití, zbavil se postupně a zanedlouho svých nemocí i své těžké nadváhy, bez diety a cvičení. Začaly mu opět růst vlasy a dostaly opět barvu. Je zdravý a aktivní a stejně tak jeho přátelé, kteří dali na jeho radu. Napsal knihu Farmer Physics a natočil několik videí, (viz dole pod článkem), kde sděluje podstatu metody. Pokud se ho chcete na něco zeptat, můžete mu napsat do komentářů na youtube.

spinovani1Jak „spinovat vodu k jihu“? Velmi jednoduchým gestem drženým po dobu 30 sekund. Vidíte ho na obrázku a a je vysvětleno na videu pod článkem. Je prý jedno, která ruka má jakou pozici.

Ochutnejte a budete překvapeni, jak je spinovaná voda dobrá a „hladce“ se pije.  Výborné výsledky prý má spinování vína – nemám vyzkoušeno. Můžete prý spinovat i potraviny – zejména s vysokým obsahem vody. Maminky, spinujte veškeré pití pro své děti!

Já už dva dny spinuji veškeré pití i polévky a výsledky se mi zdají pozoruhodné. Všechno pití se zdá velmi chutné a hladké, zlepšilo se mi trávení, pociťuji daleko menší únavu při práci a mimořádně dobře spím. Dosud asi moje tělo muselo vynakládat dost námahy jenom na to, aby „obrátilo“ veškerou vodu na molekulárně správně rotující. Pokud to bude nadále fungovat tak, jak se ukazuje a jak tvrdí David Kaas, pak je to opravdu revoluce v léčbě.

Zde naleznete video o metodě s českými titulky. Další videa najdete zde, zde a zde.

Sláva spinované vodě – recenze

vodaProtože už skoro týden piji jenom spinovanou vodu a nápoje (taky jím spinovanou polévku, okurkový salát, jogurt …), musím se podělit o její převratné účinky na mé tělo i duši.

Hned po první sklenici se dostavil příliv energie, který mě od té doby již neopustil.