Nápoj z ovoce a bylinek na hubnutí

grap okurka drinkJe zde další z řady účinných nápojů, který podpoří váš metabolismus, detoxikaci a odbourávání tuků z těla, tedy hubnutí, které řeší mnoho lidí. Nadbytek tělesného tuku a obezita může vést k vážným zdravotním problémům a poruchám a představují tak velkou hrozbu pro naše zdraví. Druhý aspekt je estetický, který vede zejména u žen k určení míry sebevědomí, které následně určuje kvalitu celého života. Chcete-li tedy něco udělat nejen pro své tělo, ale pro celý svůj život, měli byste začít změnou jídelníčku, zařazením procházek a dalšího příjemného pohybu a podpořit celý proces přírodními recepty na nápoje zrychlující metabolismus. 

Tento nápoj je zdravý a chutný, jeho příprava jednoduchá a rychlá, ale hlavně má silný vliv na spalování přebytečného tuku.

 

Ingredience:

 • 2l neperlivé vody (nejlépe filtrované)
 • půlka okurky nakrájené na plátky (může být oloupaná)
 • 6 grapefruitů
 • led (volitelné)
 • 1 mandarinka
 • několik lístků máty

 

Příprava:

stavaOloupejte ovoce. Poté ho rozmačkejte a dejte do džbánu, který zalijete 2 litry vody. Přidejte led a mátu. Pro nejlepší účinky je dobré nechat nápoj 2 hodiny uležet, než ho budete pít.

Vypijte první sklenici této fantastické zeštíhlující šťávy hned ráno na lačný žaludek a později během celého dne, vždy před jídlem a výsledky se dostaví velmi rychle. Nejprve budou patrné na břiše a v pase, což se vždycky hodí.

 

Další tipy na nápoje zrychlující metabolismus a hubnutí naleznete v sekci Hubnutí. Všechny nápoje můžete libovolně kombinovat podle chuti a nálady. Poslouchejte jen své tělo a těšte se z přípravy, chuti i účinků.

 

Michaela

healthyfoodhelp
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.

13 Komentářů
 1. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jde z grepů vymačkat jen šťáva, nebo se musí nakrájet na plátky. Po vypití šťávy ovoce – sníst, nebo vyhodit. Dalo by se udělat jako smoothie?
  Děkuji za odpověď
  Andrea

  1. Ano, 6 celých grepů.
   Džbán na obrázku je nazdoben dekorativně.
   M.

  1. Ano, grepy celé a 2 l na jeden den.
   M.

  1. Můžete si dát pomeranč nebo citrón.
   M.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude publikována.