Moc mě těší Váš zájem uzdravit se celostně, bez chemických léků a nadobro a k tomu Vám bude skvělým průvodcem tento holistický systém, který Vám vrátí nejen fyzické zdraví, ale také radost ze života, prostřednictvím Vašeho pročištěného, energizovaného a omlazeného těla. 

Tento systém mám na sobě dopodrobna vyzkoušený, každý krok zažitý, každý recept ochutnaný a díky němu jsem konečně po mnoha letech zdravá a plná sil na život, který chci žít!

Díky vlastnímu poznání Vám nyní mohu nabídnout přírodní a logicky poskládaný program, který Vám pomůže se zbavit nejen přemnožených kvasinek, ale také mnoha dalších zdravotních problémů, které souvisí s nevhodným stravováním a celkově nerovnovážným životním stylem.

Pokud se chcete opravdu uzdravit, pak je tento eBook tím jediným, co k tomu budete potřebovat. Už žádné chemické léky, stresující návštěvy u lékaře, bolavé příznaky, vyčerpanost nebo skleslá nálada.

 

Provedu Vás postupně všemi funkčními kroky, které na sebe přirozeně navazují tak, aby pro Vás léčba byla srozumitelná a jednoduše proveditelná.

Vysvětlím Vám vše kolem onemocnění přemnoženými kvasinkami, takže budete moci pochopit příčinu onemocnění.

Dostanete kompletní přehled o všech oblastech života a jejich souvztažnosti k onemocnění, se spoustou praktických rad jak se vyléčit, čím si prospějete, čemu je lepší se vyhnout a co Vás poškozuje.

 

 

 

Pokud váháte, zda-li je tato kniha určena právě Vám, neboť jste například nikdy nebyli diagnostikováni na přemnožené kvasinky, ale i přesto cítíte, že je Vaše tělo oslabené, alergické, unavené, se stěhovavými bolestmi kloubů, páteře, hlavy, břicha a Vaše mysl nesoustředěná, podrážděná, nestabilní a mnohem více, stáhněte si můj eBook zdarma – „Jak si vytestovat kvasinkovou infekci“ a odpovězte si na otázky, které v něm najdete. Tak nejlépe zjistíte, jestli pro Vás bude léčba přínosná či nikoliv.

 

Stáhnout eBook zdarma

 

 

Pokud se chcete i Vy přidat ke mě a stovkám mých vyléčených klientů a neplatit tisíce za osobní konzultace, v eBooku „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy“, naleznete vše, co sdílím s ostatními svými klienty, jako svou funkční, prověřenou, komplexní metodu, která Vám pomůže proměnit doslova celý Váš život.

 

 

Obsah eBooku

 

Tento eBook je plný velmi užitečných a léčivých rad a doporučení, napsaných na

230 stranách a tak je jeho obsah poměrně obsáhlý.

Pro představu Vám uvedu jeho hlavní body, kterým se v eBooku věnuji podrobně.

♥ Vše o kvasinkové infekci

♥ Diagnóza kvasinkové infekce

♥ Jak posílit imunitu

♥ Jak posílit činnost brzlíku

♥ Jak detoxikovat a posílit játra a žlučník

♥ Jak se zbavit parazitů – týdenní program

♥ Jak vyčistit tělo od těžkých kovů

♥ Jak účinně zabít přemnoženou kandidu 

♥ Jak se zbavit plísní v těle a nehtech

♥ Plán třídenní šťávové očisty s recepty

♥ 6 principů protikvasinkové diety a optimalizace trávení

♥ Kontrola stresu, Optimalizace spánku, Cvičení, Sexuální opatření a Hygiena

♥ Komplementární léčba kvasinkové infekce

♥ Ayurvédský detoxikační program

♥ Psychosomatika 

Pokud Vás obsah zajímá podrobně, můžete se na něj podívat tady.

 

Cena tohoto eBooku je 777,- Kč. Já jsem za informace v něm, složené do fungujících, přesně po sobě jdoucích kroků, investovala za 20 let výzkumu desetitisíce a výsledkem je mé zdraví a energie. Nyní Vám nabízím ucelený fungující program, který Vám pomůže za zlomek ceny.

 

Nejdříve jsem chtěla všechno své poznání zprostředkovávat lidem pouze prostřednictvím svých článků na tomto webu. To dělám stále a jsou tu pro Vás kdykoli k přečtení, ale uvědomila jsem si, že takto obsáhlý a ucelený systém nemůže být dobře popsán v několika článcích, neboť právě jeho přesné provedení je klíčem k uzdravení.

 

Ptáte se, zda-li se Vám tato investice do Vašeho zdraví vyplatí? Je 777,- Kč za tento uzdravující eBook hodně nebo málo?

 

Za 20 let svého studia a pozorování zdraví, výživy, bylinek, jógy a meditací jsem zjistila, že nejlépe investované peníze, které jsem kdy utratila, byly právě do zdraví a do skutečně léčivých informací od lidí, kteří svému oboru opravdu rozumí a mají s danými problémy svou konkrétní zkušenost. Když si připíjíme a ťukáme sklenkami, vždy říkáme: „Na zdraví“. Zdraví je to, co si všichni přejeme ze všeho nejvíce. Máte-li zdraví, můžete pak udělat se svým životem cokoliv. Jste-li nemocní a vyčerpaní, můžete mít milióny na účtě, ale nic Vás netěší a nemůžete si svůj život opravdu užít.

 

 

Díky tomuto systému se vám může podařit:

 

Můžete se definitivně uzdravit z přemnožené kandidy a disbakteriózy.

Můžete dosáhnout toho, že budete mít více energie.

Můžete se zbavit závislosti na nezdravém jídle.

Můžete snížit svůj stres a zlepšit svůj spánek.

Můžete se naučit mít pod kontrolou svou mysl.

Můžete se zbavit nejrůznějších bolestí v těle.

Můžete přirozeně zhubnout.

Můžete se opět cítit nabitě a spokojeně!