Recept na přírodní antibiotikum

antibiotikumExistuje celá řada skvělých přírodních antibiotik, jako jsou česnek, nejrůznější peruánské rostliny, směsi ze zázvoru, jablečného octa, cibule, česneku, chilli, křenu a kurkumy, koloidní stříbro a mnoho dalších. My se dnes zaměříme na velmi jednoduchý, levný, rychlý a hlavně účinný recept na antibiotikum s velmi silnými protizánětlivými účinky, které zabíjí všechny škodlivé bakterie a tím možné příčiny onemocnění.

Výhodou tohoto přípravku je, že na rozdíl od syntetických antibiotik nemá žádné vedlejší účinky na trávicí trakt a je 100% bezpečný.

Kurkuma je první aktivní složkou přípravku a má více než 150 terapeutických vlastností, včetně protirakovinných, protizánětlivých a antioxidačních účinků.

Med a kurkuma jsou skvělé kombinace, které zlepšují trávení a zvyšují počet dobrých bakterií ve střevech.

Černý pepř podporuje účinky kurkumy. Piperin, což je klíčová chemická látka černého pepře, pomáhá absorpci kurkuminu, který je aktivní složkou kurkumy a tak zvyšuje množství kurkuminu, které tělo může absorbovat.

 

Recept:

  • med100g domácího medu
  • 2 lžíce kurkumy
  • 1/2 lžičky černého pepře

Postup:

Smíchejte ingredience a dejte je do uzavíratelné sklenice.

Poznámka:

Chcete-li ještě zvýšit účinky kurkuminu, zamíchejte do směsi i lžíci panenského olivového, lněného nebo kokosového oleje.

 

Jak používat přírodní antibiotikum?

Jakmile si všimnete prvních příznaků zánětu, užívejte lék takto:

  • 1. den – užívejte jednu lžičku každou hodinu
  • 2. den – užívejte půl lžičky každé 2 hodiny
  • 3. den – užívejte půl lžičky třikrát denně

Doporučuji ihned nepolykat směs, ale nechat ji volně v ústech rozpustit a teprve pak spolknout. Bude mít větší efekt.

Pokud vám směs nechutná, můžete ji přidat do vlahého čaje nebo teplého rostlinného mléka nebo smoothie (živočišné zahleňuje a nedoporučuje se při zánětech).

 

healthylifetricks
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.