Uzdravující bramborová šťáva na spoustu nemocí

brambory stavaSvěte div se, britští vědci označili brambory za jeden z nejbohatších zdrojů vitamínů. Dřívější jejich studie je označovaly za jednu z nejškodlivějších potravin a nyní, po letech pokračujících výzkumů, museli své tvrzení vzít zpět a přiznat bramborám jejich skvělé účinky na mnoho nemocí, včetně artritidy, při které se ještě v nedávné době brambory v nemocnicích přímo zakazovali. Je to stále dokola, nicméně se pojďme podívat na blahodárné účinky bramborové šťávy.

Asi málokdo ví, že brambory normalizují mnoho důležitých pochodů v těle, obsahují 5 krát více vlákniny než banán, mají velký obsah vitamínů C a také důležitý prvek selen, kterého je v bramborách více, než v ořeších a semínkách. Obecně lze brambory charakterizovat jako komplex vitamínů a stopových prvků v kombinaci pro člověka nejvyváženější.

 

BRAMBOROVÁ ŠŤÁVA

1. Je vynikající protizánětlivý nápoj. Velmi dobře funguje při artritidě a u mnoha dalších forem zánětlivých bolestí, zejména však bolestí kloubů a bolestí zad. Bramborová šťáva zvýší krevní oběh ve všech částech vašeho těla.

2. Je zásaditá a zabraňuje nemocem  jako jsou kardiovaskulární choroby a dokonce pomáhá předcházet rakovině.

3. Je vynikající na ekzémy a akné- pomáhá uklidnit kůži.

4. Pomáhá při hubnutí – vypijte jeden šálek bramborové šťávy ráno, ještě před snídaní a potom večer 2-3 hodiny před tím, než půjdete spát.

5. Odplavuje z těla kyselin