Zázračný lék z koření na stovky nemocí, včetně Alzheimera

koreniAlzheimer je podle nedávných výzkumů šestou nejčastější smrtelnou nemocí, která je také nazývána epidemií třetího tisíciletí. Počty nemocných prudce rostou a jen za poslední tři roky se zvedly o čtvrtinu. Jedná se o nemoc mozku, která oslabuje myšlení, paměť a úsudek a bývá nejčastější příčinou demence. Člověk je pak zcela závislí na pomoci jiného člověka. 

Takové nemoci můžeme předcházet nejen neustálým procvičováním mozku učením se nových věcí, čtením, luštěním, zapamatováváním si, ale také stravou, kterou najdete v článku Zdravý mozek a navíc směsí, tvořenou kořením a olivovým olejem, která je skutečným zázrakem.

Ingredience na Medicínu:

  • 1/2 lžičky kari
  • 1/2 lžičky kurkumy
  • špetka pepře
  • lžička panenského olivového oleje

Užívání:

Každé ráno smíchejte ingredience a spolkněte na lačný žaludek. Můžete také směs zamíchat do ranní citronády nebo ji citronádou s lžičkou medu zapít. Trpíte-li akutními stavy, doporučuje se směs konzumovat až čtyřikrát denně (podle Dr. Williama LaValleye, světového odborníka zabývajícího se přírodními metodami léčby)

 

Tato medicína léčí také šedý zákal, záněty kloubů a záněty v těle obecně, artritidu, onemocnění plic a jater, nejrůznější neurologické a metabolické poruchy, autoimunitní onemocnění, kardiovaskulární problémy, velmi pomáhá při léčbě rakoviny, Parkinsonově nemoci, léčí následky po mrtvici a podporuje celkově dobrou kondici mozku i u zdravých lidí, neboť navyšuje růst kmenových buněk mozku, které jsou důležité pro schopnost regenerace a sebeuzdravovací procesy organismu.

Jedná se tedy o multifunkční a fungující lék bez negativních vedlejších účinků, který vám může při jeho pravidelném užívání a navíc za pár korun, změnit život a jeho kvalitu.

Další informace najdete ve videu

Určitě vyzkoušejte, jen získáte!

Michaela

Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.