Jak se rychle a přírodně zbavit kožních výrůstků

výrůstkyMalé nezhoubné výrůstky na kůži jsou často označovány jako bradavičky. I když jsou neškodné, většina z nás je chce odstranit z kosmetických, estetických nebo praktických důvodů a to zejména na krku a v dekoltu, kde jsou nejvíce vidět a překáží řetízkům, podprsenkám nebo plavkám.

Jak je rychle, bezbolestně a bezpečně odstranit bez lékaře u vás doma pomocí jedné zdravé složky? Jednoduše. Potřebujete pouze jablečný ocet. Kyseliny v octě ničí výrůstek, který vytváří vadu, ale okolní kůže zůstane ochráněná před poškozením.

 

Jak na to:

Očistěte kůži kolem výrůstku vlažnou vodou a jemným mýdlem.
Poté kůži jemně a důkladně osušte. Na vatovou tyčinku, malou vatičku nebo kapátkem naneste jablečný ocet na výrůstek a poté dobře zalepte náplastí s polštářkem, nejlépe čtvercového tvaru, velikostí nejblíže velikosti výrůstku. Nech působit přes noc. Ráno náplast odstraňte a opláchněte vlažnou vodou.

Opakujte tuto proceduru po dobu 5 dní, dokud výrůstek neztmavne, vyschne a upadne.

Pro lepší představu zde video:

 

Michaela

Healthyfoodteam
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.

16 Komentářů
  1. Mám už několik let tyto výrůstky a trochu mi vadí. Poslední dobou mi i některé další přibyly a