Čistící a tonizující šťáva na akné

šťáva na aknéTrpí vás akné nebo nečistá pleť? Nabízím vám recept na šťávu, která vám může, při pravidelné konzumaci, velmi pomoci pleť vyčistit, díky svým čistícím účinkům na krev a tonizujícím vlastnostem. Všechny ingredience jsou zcela přírodní a vysoce účinné a tato šťáva již pomohla mnoha lidem, kterým jsem ji doporučila. 

Akné je způsobeno vnitřním nerovnovážným prostředím ve střevech, která mohou být zanesena nečistotami a mnohaletými usazeninami ze špatné životosprávy. Tělo má ohromné samočistící schopnosti, ale pakliže se nestíhá čistit skrze vylučování, čistí se skrze největší náš orgán – tedy kůží.

Je důležité udržovat naše játra, ledviny a střevní trakt zdravé a silné, neboť jedině tak se budeme i my cítit a vypadat zdravě. Kromě této šťávy vám moc doporučuji zvednout příjem tekutin a to zejména čisté neperlivé vody na 2-3 litry denně a vyhnout se průmyslově zpracovaným/rafinovaným potravinám, jako jsou polotovary, trvanlivé potraviny, sladkosti, dochucovadla, ale také smažené potraviny, mléčné výrobky, bílé mouce a cukru, alkoholu a kofeinu, což povede ke zlepšení celého vašeho zdraví i celkového mladistvějšího vzhledu vaší pokožky už za pár týdnů! Chcete-li celý tento pozitivní proces urychlit, doporučuji vám zařadit tuto šťávu do vaší stravy tak často, jak často na ní budete mít chuť.

Je složená ze samých prospěšných ingrediencí. Zelí je skvělé na zlepšení zdraví celého trávicího traktu, protože má vysoký obsah síry, což je zvláště cenné u potřeby vyčištění pleti. Řepa je dalším skvělým čističem krve a zázvor pomáhá k rozvoji krevních kapilár, které se tak více otevřou pro přijímání živin. Celer a okurky jsou vynikajícími diuretiky a tím pomáhají k čistění ledvin a tak se mohou usazené toxiny rychleji vyloučit.

 

Ingredience na jednu porci:

 • 2 šálky červeného zelí (nakrájeného)
 • 2 velké řepy (oloupané, nakrájené)
 • 2 jablka (jakéhokoli druhu)
 • 4 stonky řapíkatého celeru
 • 1 malá okurka
 • zhruba 2-3 cm zázvoru
 • 1 citron

 

Postup:

Všechny přísady odšťavte a šťávu pijte nejlépe dvakrát denně.

 

Další skvělé recepty na ozdravné šťávy naleznete v sekci Šťávy.

 

Hodně zdraví!

Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.

7 Komentářů
  1. Dobrý den,

   ano, v začátku je to možné. V případě, že je tělo velmi zaneseno nečistotami a játra to nebudou stíhat, tak to půjde kůží.

   Michaela

 1. Zdravím Vás Michaelo, chtěla bych se prosím zeptat na řepu – máte na mysli červenou řepu nebo cukrovou (znám ještě krmnou, ale tu asi nemyslíte :-))

 2. Dobrý den, stačilo by suroviny rozmixovat jako smoothie, nebo je nutné odstavnit? Zatím nedisponuji odstavnovacem. Dekuji, Bára

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude publikována.