Přírodní kůra na podporu plodnosti a otěhotnění

Toužíte po dítku a vaše přání se vám s věkem, zdravotními problémy a stresem stále vzdaluje? Předtím, než se rozhodnete podstoupit například asistovanou reprodukci, která je spojená s velmi pro ženské tělo devastující hormonální léčbou, vyzkoušejte nejprve tuto lety a lidmi osvědčenou přírodní kůru, která nemá žádné negativní vedlejší účinky, naopak.

V roce 2009 vyšel odborný článek gynekologa Tomáše Faita z Gynekologicko porodnické kliniky U Apolináře v Praze a jeho kolegů doktorů Césara Fernándeze Bazána a José Castilla Correa z Peru, v odborném periodiku Praktická gynekologie, s názvem Tradiční peruánská medicína v léčbě neplodnosti.

Tato práce předkládá úspěšné důkazy o účinnosti rostlin Maca a Uňa de Gato (Kočičí dráp), které se běžně používají v peruánském lidovém léčitelství, v léčbě neplodnosti. Tato práce vznikla na základě pozitivních osobních výsledků v léčbě „neplodnosti“ manželky doktora José Castilla Correy.

Po dvouletém marném snažení se o početí, zvažovali manželé umělé oplodnění a paní Correa se rozhodla před plánovaným zákrokem ještě navšívit odborníky v oblasti alternativní léčby a udělat vše proto, aby miminko přišlo co nejpřirozeněji.

Bylo jí doporučeno pravidelné užívání peruánských bylin Maca a Uňa de Gato v předepsaných dávkách po dobu šesti měsíců. Manželé se nenechali zviklat delší dobou a kůru podstoupili. Po šesti měsících paní Correa opravdu otěhotněla a ve svých 43 letech porodila zdravé dítě.

Na základě vlastního úspěchu dává doktor Correa svým pacientkám stejná doporučení.

Účinky obou bylin lékaři ověřili na souboru deseti pacientek, kterým se nedařilo otěhotnět. Ženy nejprve užívaly dva měsíce bylinu Uňa de Gato ve formě odvarů z kůry nebo dvou kapslí s touto bylinou denně. Poté dva měsíce polykali oba partneři každý den dvě tabletky s výtažky rostliny Maca.

„Do dvanácti měsíců od zahájení terapie otěhotnělo osm z deseti pacientek, jejichž průměrný věk byl 36 let.“ shrnují lékaři závěry svého výzkumu.

V textu odborníci přiznávají, že důvody ke zvolení této léčby byly ekonomické, neboť IVF (jedna z metod asistované reprodukce) stojí v Limě, hlavním městě Peru, 2.000 USD. Z toho je patrné, že přírodní cesty ke zdraví a spokojenosti nebudou v budoucnu představovat pouze žádné negativní vedlejší účinky na tělo a mysl, ale také ekonomické rozměry.

Když se podíváme blíže na obě byliny a celkovou kůru, tak ta vám kromě příslibu splození vašeho človíčka také doplní energii, pročistí mysl a celé tělo, posílí imunitní systém, zredukuje záněty v těle, zvýší vaše libido – tvořivou (sexuální) sílu a mnoho dalšího.

 

Indikace Macy horské podle zkušeností tradiční medicíny i současné vědy: