Léčivé stereogramy

stereogram - změny stavu vědomíStereogramy jsou velmi zajímavé obrazce, do kterých když se správně podíváte nebo se necháte tak zvaně „vtáhnout do obrazce“, uvidíte uvnitř obrázek ve 3D!
Jestliže jste se s těmito obrázky ještě nikdy nesetkali a nebo setkali, ale nic jste v nich neviděli, tak si přečtěte jakými způsoby je možné v obrazci 3D obrázky uvidět.
 
1) Prvním a asi tím nejjednodušším způsobem, který zvládne každý začátečník s trochou dobré vůle a trpělivosti je následující: pokud vám činí potíž pozorovat obrázek z monitoru, doporučuji jej vytisknout a nalepit nejlépe na jednobarevný povrch jako, (dveře, stěna…) kde okolo nebude žádný narušitel, který Vás bude rozptylovat. Obrázek si nalepte, nebo pokud pokračujete na monitoru, upravte si jej na úroveň své hlavy, ne výš a ani ne níž! Přitiskněte se nosem do středu obrazce a upřeně se zahleďte do obrazce tak jako by vám „uletěly včely“ uvolněte se, nechejte oči otevřené, ale nezaostřujte a pomalu oddalujte obličej od obrazce tak, aby jste byli schopni uvidět celý obraz, který vás vtáhne do sebe a v něm začnete rozpoznávat nové 3D tvary.
 
2) Druhý způsob spočívá v tom, že si nad obrázek uděláte dva body doprostřed na horní části obrázku. Body musí být alespoň 2 cm od sebe. Aby jste se dostali do obrazce dívejte se na oba body, dokud se Vám nespojí v jeden a následně pomalu přesuňte zrak do plochy obrazce. Udržujte oči otevřené, aby Vás obraz pohltil do sebe tak, aby jste uviděli a dobře rozpoznali 3D tvary.
 
3) Třetím možným způsobem je: připravte si obrázek ať už vytištěný nebo v monitoru, zadívejte se do jednoho místa na stěně. Dívejte se tak dlouho dokud se Vám na stěně nezobrazí černý flek a potom přeneste svůj zrak na obraz tak, aby jste se dívali na celý obraz, nikoli pouze do jednoho místa. Jakmile Vás obraz pohltí do sebe, uvidíte a rozpoznáte 3D tvary.
 
4) A konečně čtvrtým a posledním způsobem je, že se budete dívat na obrazec ze vzdálenosti cca 40 až 60 cm v úrovni Vaší hlavy do středu obrazce, pomocí rozostření zornice Vás obraz pohltí do sebe a vy spatříte 3D tvary.
 
Tyto zdravotní stereogramy jsou chytře rozložené různobarevné obrazce. Pokud se díváte jakoby skrz obraz a uvidíte 3D obrázek uvnitř obrazce oči vnímají a vysílají informace do mozku, mozek ony informace „vyhodnotí“ a přeprogramuje váš současný zdravotní stav. Při denním pozorování obrázku v délce 10 až 15 minut nastává uzdravovací proces. Proto je každý obrazec předurčen k jinému úkolu.
 
Důležité při pozorování stereogramů pro Vás je, aby Vaše oči byly odpočinuté. Nejlépe se Vám bude obrazce rozpoznávat po ránu anebo odpočinku. Kdo nosí dioptrické brýle, odpočiňte od nich a dívejte se bez brýlí. Doporučuji vždy kliknout na obrázek, který se vám otevře ve větší velikosti.
 
Pokud se Vám obrázky nedaří rozpoznat, nezoufejte. Při troše tréninku se Vám to dříve či později podaří a časem Vám to půjde i rychlejším a jednodušším způsobem.
 

♥ LÉČIVÉ OBRÁZKY S ČÍSLY ♥

 

ÚSPĚŠNÝ POROD

stereogram - úspěšný porod
 
Přivítejte své miminko na svět vyrovnaně a v klidu. Zapomeňte na příběhy Vašich babiček, maminek, kamarádek a různé internetové příběhy lidí a doktorů, které navodí pouhý strach z bolesti a z toho, co všechno se vlastně může stát. Přece, je tolik různých příběhů, kolik je lidí a každý je jedinečně napsaný vlastní zkušeností. Jak je známo strach nás velmi ovlivňuje odjakživa a často nám komplikuje životní situace. Vaše miminko vše cítí, prožívá s Vámi a pro to je nejdůležitější zaměřit se na sebe a harmonizovat svůj stav. Napište si svůj vlastní příběh.
 
Stereogram Úspěšný porod Vám pomůže navodit pocity klidu a zharmonizovat Váš stav tak, aby porod probíhal bez komplikací a úspěšně. Věnujte se 10 – 15 min. denně stereogramu, ve kterém najdete mimo jiné také číslo, které je nezbytné k opakování. Toto číslo, je spouštěčem k tomu aby, se váš mozek naprogramoval a porod proběhl bez komplikací a v klidu. Vaše miminko Vám vzápětí dá na porodní bolesti, které nezbytně porod doprovází, velmi rychle zapomenout, ale tento příběh si napíšete sama.

 

ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ

stereogram - řešení problémů
 
Kdo v dnešní době řekne, že jej nedoprovází žádné problémy, lže sám sobě. Ať už jsou vaše problémy jakékoli, je na ně i řešení. Někdy je těžké se zastavit a ono řešení rozluštit. Nejlepším rádcem na to je čas. Kolik ale času sobě dopřejeme a jak rychle potíže vyřešíme, záleží pořád jenom na nás samotných. Tento stereogram Vám napomáhá k přeprogramování starých zajetých vzorců ve Vašem vědomí a zbavuje Vás přebytečných myšlenek. Tím se k vám rychleji dostávají různé jiné možnosti k vyřešení a opuštění problémů ve Vašem životě. Nepodceňujte čas a věnujte jej sobě! 10 – 15 min. denně z celého dne je velmi krátká doba. A „nemám čas“ je jen pouhá výmluva. Důležitou součástí stereogramu je mimo jiné také číslo, které je nutné opakovat, protože právě to je spouštěčem a nápravě stavu vědomí.

 

STABILITA V PRÁCI

Stereogram - stabilita v práci
 
V dnešní nejisté době, kdy nezaměstnanost stále roste a zaměstnavatel na nás klade čím dál větší nároky, v nás může vzbuzovat obavu a strach o práci. Myšlenky na to co by bylo, kdybych práci neměl, jak uživím rodinu atd., nás nenechává vůbec klidnými. Není divu! Tento stav zažívá neskutečně mnoho lidí dnes a denně a to se později odráží na našem psychickém stavu, který se dříve či později projeví ne jen v pracovním, ale i osobním životě. Proto se uvolněte a nechte na sebe působit stereogram 10 – 15 min. denně. Uvnitř obrazce se Vám mimo jiné objeví číslo, které je nezbytnou součástí procesu a proto jej neustále opakujte, aby se vám zapsalo do podvědomí a aby tak mohlo plnit svou funkci.

 

HARMONIE VZTAHŮ

stereogram - harmonie vztahů
 
I tady platí, že to co napíšeme, jaký román vytvoříme, takový bude. A každý je jiný, každý je originální. Jenomže by se dalo říci. Tady ale nepíšeme jenom sami vždyť na vztahy je nás vždy víc. Jak na partnerské tak i na manželské nebo také na ty rodinné. Jistě, ale každý píše příběh svůj tak jak jej vnímá, cítí, prožívá a podle toho jaké okolnosti si do života přitahuje. Jedním z nástrojů ke zlepšení vztahů jste vy sami a záleží na Vás, jak budete schopni ovlivnit své okolí. Je to celoživotní dílo a práce, která se zhodnotí a projeví, tudíž nečekejte, že jedna situace vyřešena tak končím. Denně je na čem pracovat. K tomu Vám také dopomůže stereogram ke zharmonizování vztahů ne jen v okolí, ale také k sobě samému! Tento obrázek je krásný už jen na pohled svou barvou, která má také vliv na vztahy a na Vás samotné. Nicméně je důležité se věnovat stereogramu 10 – 15 min. denně. Náhledem do obrazu se vám mimo jiné zobrazí číslo uvnitř. Toto číslo, je spouštěčem k tomu aby, se váš mozek naprogramoval a vaše vztahy se harmonizovaly.

 

POMOC PŘI STUDIU

stereogram - pomoc ve studiu
 
Doprovodným aspektem studentů a žáků je mimo jiné tréma nebo stres, který je způsobený strachem. Ať už strachem ze školy, učitelů, rodičů nebo ze zklamání, neúspěchu atp. Ať už jste to vy osobně anebo Vaše děti kdo studují vždy je snahou, aby to šlo co nejlépe. S použitím tohoto stereogramu si umožníte odblokovat a odbourat veškeré zábrany ať už vědomé či podvědomé, které vám brání ve studiu. Udělejte si pro sebe čas na 10 – 15 min. denně podívat se do obrazu, který má v sobě skryté číslo včetně obrázku. Toto číslo, je důležité a rozhodující proto si jej stále opakujte, aby se dostalo do Vašeho podvědomí a pomohlo Vám zapracovat na zlepšení ve studiu.

 

KŘEČOVÉ ŽÍLY

stereogram - křečové žíly
 
Onemocnění žil dolních končetin, tzv. křečové žíly nebo varixy, je nemocí civilizační a objevuje se stále častěji. První zmínky o nich nacházíme už v egyptských papyrech. O varixech se ve svých dílech zmiňují mimo jiné i takoví velikáni medicíny, jako byli ve své době Aristoteles, Galen nebo Avicenna. Už Hippokrates, jehož lékařský slib skládá každý absolvent lékařské fakulty, si všiml, že při varixech dolních končetin pomáhá kompresivní léčba a doporučoval postižené končetiny balit do obinadel. Křečové žíly se zpočátku léčí konzervativně pomocí speciálních elastických punčoch. V těžších případech je léčba chirurgická. Ke zlepšení stavu křečových žil Vám doporučuji tento stereogram určený právě pro křečové žíly 10 – 15 min. denně nahlédněte dovnitř obrazce, kde se zobrazí číslo, které je nezbytnou součástí procesu a proto jej neustále opakujte, aby se vám zapsalo do podvědomí tak, aby tak mohlo plnit svou funkci.

 

KARDIOLOGIE

stereogram - srdce
 
Srdce je významným výrazem pro život, pro lásku a pro to je nutné se o něj dobře starat. My sami jsme zodpovědní za svá srdce. Prevence a každodenní péče o sebe samé nám pomůže k dobře fungujícímu srdci.  Stereogram určený právě pro kardiologii je jednou s prevencí. Kdo již trpí onemocněním srdce nebo kdo často cítí tlak na hrudi, dopřejte si klidu 10 – 15 min. terapie obrazem denně. Číslo v obrazci skryté vám pomůže ke změně programu ve Vašem mozku a nastaví jej na nový proces fungování.

 

HYPERTENZE