Hojnost financí – praktické cvičení

penize1V současnosti procházíme obrovskou transformací lidského kolektivu. Když každý z nás zvýší své vibrace, zvýšíme i vibrační úroveň celého kolektivu. Když se to stane, lidé se probudí. Lži budou odhaleny a zkažené systémy se zhroutí. Toto představuje příležitost, jak transformovat naše systémy. Není pochyb: Náš finanční systém se mění.

 


Výzva k akci

Krok 1: Zpracujte svůj strach okolo „finančního kolapsu“. 

Zpracujte strach, že ztratíte to, co máte, svou práci, dům, bohatství, strach z nedostatku, že uvidíte své milé umírat, z války a všechny ostatní strachy, které mohou přijít, když pomyslíte na to, že v blízké budoucnosti přestane existovat finanční systém. Zpracujte „bezmocnost“.

Máme tendenci hledat vnější příčiny pro důvody, proč je náš současný finanční systém zkažený a v podstatě určený k zotročení. Konec konců jsme s jeho tvořením neměli nic společného. Narodili jsme se do něj. To ale platilo do doby před několika lety, když jsme se začali jako druh probouzet, a nyní s tím můžeme něco dělat. Nyní ho můžeme transformovat.

Peníze nejsou nic jiného než objektivizace přirozeného a svobodného toku energie podpory a hojnosti, který je na planetě od počátku věků. Původně jsme vytvořili peníze tak, aby umožnily výměnu energie cenným a užitečným způsobem. Vytvořením výměny energie se vyhýbáme energetickému dluhu. Energetický dluh není dobrá věc, když s ním žijeme ve fyzické realitě.

Tím, že se znovu spojíte s pravou energií, která stojí za penězi a když uzdravíte svůj vztah k penězům, můžete nejen transformovat své osobní systémy podpory, ale jako probuzení jednotlivci můžete také transformovat planetární finanční systém na něco, co je čisté, ryzí, bezúhonné, co podporuje každou cítící i necítící bytost na planetě. Tato druhá část, fakt, že když uzdravíme náš vlastní vztah k penězům, také uzdravíme a budeme transformovat náš systém, nebyla mnohými pochopena. Proto je nezbytné ji opět zde zdůraznit. Proto učiňme druhý, nejdůležitější krok v tomto projektu kolektivního záměru.

 

Krok 2: Cvičení Znovuspojení s duchem peněz

penize2

Opět a opět pozoruji, že lidé, kteří jsou na duchovní cestě, jsou spíše chudí. Zdá se, že mají mnoho problémů, aby do svého života přitáhli peníze.

Samozřejmě ne všichni jsou takoví, ale tento vzorec se silně projevuje u léčitelů, psychotroniků, i u pracovníků vzestupu. Nebudu analyzovat, proč to tak je, protože v zásadě to není důležité. Ale je důležité poukázat na to, že budete muset zpracovat své osobní bloky, které vytvářejí tento problém ve vašem životě.

Nejdůležitější věc, kterou musíte pochopit o penězích, je, že to je energetická bytost, že jsou živé.

Představte si je jako Elementála, velmi mocného a velmi důležitého Elementála.

Možná by se dalo říci, že je to právě teď nejdůležitější Elementál ve vašem životě. Zejména pokud žijete v nějaké západní zemi, kde potřebujete peníze k přežití.

Peníze vám umožní většinu základních věcí, jako čistou pitnou vodu, příbytek, šaty, kreativní vyjádření. Jídlo každý den. Nejzákladnější věci vašeho života k vám přicházejí výměnou za peníze, a proto jsou tak extrémně důležité.

Další aspekt peněz, který musíte pochopit, je, že peníze nejsou zlo. Někteří lidé je užívají negativním způsobem, ale samy peníze v sobě nemají nic negativního. Jakmile rozpoznáte a zkontaktujete energii peněz, uvidíte to sami. Peníze nemají absolutně nic negativního. Jsou všeobsahující, kreativní, živící. Jsou teplé, jsou krásné. Naučme se to tak prožívat.

 

penizeK tomuto cvičení budete potřebovat do ruky nějaké peníze. Bankovky jsou lepší než mince, ale pokud zrovna nemáte, mince budou stačit. Ale příště s