Miluj svůj život – Louise L. Hay

louisa

Louise L. Hay před mnoha lety, po těžkých životních zkouškách, sama pro sebe objevila pouhým pozorováním sílu myšlenek a pozitivních afirmací, které jí začaly měnit život. Rozhodla se je tedy jako učitelka vědy o mysli šířit po celém světě (1981) a pomáhat tak uzdravovat milióny lidí, díky objevování a plného využití potenciálu jejich vlastních tvůrčích schopností k osobnímu růstu, prostřednictvím svých přednášek o metafyzice a psaním knih, které se staly bestsellery a z nichž určitě budete znát alespoň jednu – Miluj svůj život. Její knihy byly přeloženy do šestadvaceti jazyků a vydány v pětatřiceti zemích světa. Louise je zakladatelkou a předsedkyní vydavatelské společnosti Hay House, Inc., která šíří knihy, audio a videokazety a přispívá tak ke zlepšení stavu naší planety.

Já osobně jsem se s její knížkou Miluj svůj život poprvé setkala v roce 2003 a díky ní se otevřela a započala svou vědomou duchovní cestu.

Louise také natočila dokumentární film (2007), který je inspirovaný právě její knihou Miluj svůj život a který pojednává o jejím životě, filozofii a práci. Ve filmu se objevuje i mnoho celosvětově úspěšných autorů New Age, které Louise v jejich začátcích velmi ovlivnila.

S láskou vám doporučuji jak knihu Miluj svůj život, tak všechny ostatní od Louise a také shlédnutí tohoto dokumentu, který vám přiblíží vše podstatné.

ℒℴνℯ ❤ Mia

 

 Autor: Mia Weissová, foto:google.com, slunecnyzivot.cz

Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude publikována.