Otevření energetických kanálů prostřednictvím kreslení

Fotografie0005b1I když si možná myslíme, že nemáme vlohy ke kreslení a malovaní, tak opak je pravdou, věřte mi 🙂

Jsem toho názoru, že každý z nás umí malovat, zpívat, tančit, hrát si – tvořit, cokoli. Stačí si na to jen vzpomenout, uvolnit se a nechat se vést hlasem své Duše.

Když ho poslechneme, začneme se radovat a pocítíme dosud nepoznaný příliv energie díky rozpuštění se v čase bytím TADY A TEĎ, kdy se nám začnou pročišťovat naše energetické kanály v těle a nalévat nová krev do žil.

 

Setkáme se tak se svým vnitřním světem a vším, co obsahuje, včetně části našeho Fotografie0015ab1nevědomí, kde je uložena spousta cenných informací o nás, našich vzorcích a programech, podle kterých žijeme a ani o tom nevíme.

Stačí si jen v klidu sednout před čistý list papíru s pár pastelkami nebo jen obyčejnou tužkou a nechat se unášet do svého světa fantazie. Vyzkoušejte to, budete překvapeni, co z vás nakonec promluví skrze obraz.

Fotografie0031c1Nemusíme být žádnými certifikovanými umělci. 

 

Vyjádřit se jednoduchým obrázkem může být jedna z cest komunikace s naší Duší – se Zdrojem. Ať už zpracováváme jakoukoli emoci nebo máme třeba jen chuť jen tak nahlédnout dovnitř prostřednictvím malování, vždy nám to může usnadnit proces zorientování se v sobě a v nalezení odpovědi.