5 stejně důležitých vět jako „Miluji Tě“

srdce1„Miluji Tě“ je jedna z nejkrásnějších vět, které můžeme od svých blízkých uslyšet a sami jim je vyslovit. Pro někoho je velmi těžké říct „Miluji Tě“. Někdo vyslovuje své pocity hluboké lásky jinými slovy nebo skutky. Každý člověk na světě se pro svůj vnitřní pocit štěstí potřebuje cítit milovaný, a tak mě napadlo, že se s vámi podělím o další možná slova, která vaši milovaní moc rádi uslyší a upevní se tak vaše vztahy, na kterých stojí vše v našich životech. Nezapomínejte říkat milující věty častěji, usmát se, pohladit nebo obejmout a láskyplně konat, neboť skutky jsou hlasitější než slova. A to nejen vůči svým nejbližším, ale vůči všemu živému kolem vás. 

 

Chci Tvůj úspěch

srdce3Ač se to nezdá, závist dokáže dojít dál, než bychom si byli často ochotni připustit. Kolik z nás dokáže připustit, že přeje milovaným osobám naplnění všech jejich snů a cílů, i když to bude znamenat méně času pro nás? Pokud budeme opravdu chtít a přát to nejlepší druhým, může se toto láskyplné konání stát základem pro vztah „silného a respektující ho se páru“. Můžete pracovat na dosažení společných snů, podporovat se v nich, držet se, když bude jeden vyčerpaný a obráceně. Člověk sám toho zmůže jen velmi málo, klíčem ke štěstí je spolupráce, nikoli konkurence.

 

Minulost je minulost

Všichni děláme chyby a někdy říkáme hloupé věci. Žijte v přítomném okamžiku. Nechejte věci z minulosti za sebou a spadne z vás velké břemeno. Nechejte svou emocionální inteligenci upozornit vás, že něco není v pořádku, bez potřeby vracet se k traumatům minulosti a oživovat v sobě již mnohokrát prožité emoce. To samé umožněte i lidem kolem sebe. Bez věčných návratů k minulým událostem, se budete moci oprostit od negativních pocitů a začít žít to, co si sami zvolíte. Rozhodnutí cítit se lépe je jen na vás a rozhodně velmi prospěje také všem lidem ve vaší přítomnosti.

 

Miluji se