Krásné fotografie autentických žen po dětech

po porodu8Jsou ženy, které se za své tělo stydí, i když je stále mladé, pevné a bez jizev a strií a jsou ženy, které své tělo milují a přijímají ho takové, jaké právě teď je, i po porodech, operacích, s nadváhou i extra štíhlé. Zde vám nabízím pohled na ženy milující a autentické, které daly život svým dětem a tento dar zrození dalších lidí skrze je samé, jim změnil nejen tělo, ale i pohled na sebe sama. 

Tyto ženy shodně říkají, že těhotenství změnilo jejich břicho a prsa, která se stala měkčími a jemnějšími. Ze začátku měly pocit, že jejich těla již nepatří do kategorie „dokonalé tělo“ a začaly být nejisté. Tato nejistota začala ovlivňovat to, jak o sebe pečovaly, jak prožívaly svůj sexuální život a jak málo zářily. Chtělo to chvilku času a uvědomění, že plastické operace nic neřeší a jen cesta k sobě samé skrze přijetí svého těla, které poskytlo 9 měsíců domov a plnou výživu pro jejich milované děti a milování sebe sama více, je jedinou úlevou a navrácením skutečné radosti do života.

Je to o vnitřní niterné práci, o každodenním dávaní si pozornosti, jemnosti a lásky, o změně stravy, na stravu čerstvou a nezpracovanou a naučení se pár technik, jak si například správně masírovat prsa a bříško a vlastně celé tělo, se kterým doteky vstupujeme do komunikace. Poděkovat svému tělu za vše, co nám umožňuje zažívat a co všechno nám již poskytlo.

Je to také o odvrácení pozornosti z nerealistických, umělohmotných a sterilních médií, která ukazují jen „dokonalá“ prázdná těla a zaměření se do své přítomnosti, plnosti, jedinečnosti a ocenění se.

To, co se nenaučíme dávat si samy, nám nikdo z venku neposkytne a i když máme pocit, že ano, tak nás to stejně neuspokojí na dlouho, protože tomu vnitřně stejně neuvěříme.

 

Jade Beall best shot

po porodu1

po porodu2