Krásné fotografie autentických žen po dětech

po porodu8Jsou ženy, které se za své tělo stydí, i když je stále mladé, pevné a bez jizev a strií a jsou ženy, které své tělo milují a přijímají ho takové, jaké právě teď je, i po porodech, operacích, s nadváhou i extra štíhlé. Zde vám nabízím pohled na ženy milující a autentické, které daly život svým dětem a tento dar zrození dalších lidí skrze je samé, jim změnil nejen tělo, ale i pohled na sebe sama. 

Tyto ženy shodně říkají, že těhotenství změnilo jejich břicho a prsa, která se stala měkčími a jemnějšími. Ze začátku měly pocit, že jejich těla již nepatří do kategorie „dokonalé tělo“ a začaly být nejisté. Tato nejistota začala ovlivňovat to, jak o sebe pečovaly, jak prožívaly svůj sexuální život a jak málo zářily. Chtělo to chvilku času a uvědomění, že plastické operace nic neřeší a jen cesta k sobě samé skrze přijetí svého těla, které poskytlo 9 měsíců domov a plnou výživu pro jejich milované děti a milování sebe sama více, je jedinou úlevou a navrácením skutečné radosti do života.

Je to o vnitřní niterné práci, o každodenním dávaní si pozornosti, jemnosti a lásky, o změně stravy, na stravu čerstvou a nezpracovanou a naučení se pár technik, jak si například správně masírovat prsa a bříško a vlastně celé tělo, se kterým doteky vstupujeme do komunikace. Poděkovat svému tělu za vše, co nám umožňuje zažívat a co všechno nám již poskytlo.

Je to také o odvrácení pozornosti z nerealistických, umělohmotných a sterilních médií, která ukazují jen „dokonalá“ prázdná těla a zaměření se do své přítomnosti, plnosti, jedinečnosti a ocenění se.

To, co se nenaučíme dávat si samy, nám nikdo z venku neposkytne a i když máme pocit, že ano, tak nás to stejně neuspokojí na dlouho, protože tomu vnitřně stejně neuvěříme.

 

Jade Beall best shot

po porodu1

po porodu2

po porodu3

po porodu19

po porodu16

po porodu9

po porodu13

po porodu18

po porodu4