Jak využít staré dřevěné krabice a palety

krabice18„Každé kilo srdci milo“, jak říká moje kamarádka a nemyslí tím kila na váze, ale v peněžence. Nejen pro ušetření peněz, ale i pro ekologickou recyklaci, ušetření dalšího nesmyslného kácení stromů a tvoření si originálních věcí je fajn využívat staré a přetvářet ho na nové, opět funkční a neotřelé.

Dnes jsem se zaměřila na milované a neokoukatelné dřevo a výrobky z něj. Máte-li staré krabice, přepravky, boxy a palety, nechcete je vyhodit, ale nevíte co s nimi, zde mám mnoho tipů jak si vyškatulkovat a ozvláštnit byt, dům, zahradu, balkón, pracovní prostor a vlastně cokoli vás napadne. Dřevo je dokonalý materiál a s trochou šikovnosti a fantazie k novému opracování si můžeme vytvořit nové stolky, šuplíčky, poličky, gauč, postel, okenní truhlíky, botníky, pohodlná houpací křesla, psací stůl, židle, knihovnu, jídelní stůl a nejrůznější dekorace.

Tak jen směle do toho.

 

krabice4

krabice1

krabice2

krabice3

krabice7

krabice8

krabice39

krabice40krabice11

krabice35

krabice36

krabice21

krabice22

krabice23

krabice17

krabice6

krabice19

krabice34

krabice43

krabice44

krabice45

krabice46

krabice41

krabice38

krabice30

Gartenideen: Weinkisten

krabice32

krabice13

krabice15

krabice24

krabice25

krabice26

krabice28

krabice20

krabice12

krabice33

krabice42

krabice9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Užijte si to… 

Michaela

Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.

1 Komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude publikována.