Akce KROTITELÉ NEPOŘÁDKU pro celou ČR

Organizace Home for Trees vznikla pro ochranu stromů a původních lesů, které jsou v České republice ohroženy kácením, ať už z jakéhokoli důvodu. Proto, abychom mohli sázet stromy a celé lesy, je třeba nejdříve uklidit místa zanesená odpadky. Takových míst je po celé naší republice bohužel opravdu hodně a proto jsme se rozhodli si opět vyhrnout rukávy a vyhlašujeme akci KROTITELÉ NEPOŘÁDKU!

 

V čem akce spočívá?

Pošlete nám fotku a adresu nebo souřadnice místa v přírodě, které se vám kvůli zaneřádění odpadky nelíbí a kde by místo nich mohly růst nové stromy.

My z fotek a míst vybereme nejprve ta, která budou nejvíce volat o pomoc, domluvíme kontejner a přijedeme za vámi s partou nadšenců vrátit místu jeho původní poetiku a harmonii.

Své fotky i s bližšími informacemi posílejte na adresu info@homefortrees.com a my vás budeme následně informovat o dalším postupu.

Akci spouštíme dnes a poběží až do odvolání.

 

Pokud se chcete přidat k výjimečné partě lidí, kteří milují přírodu a chtějí jí pomáhat nebo jen chcete zůstat v kontaktu s děním v našich lesích, můžete se registrovat zadáním vaší emailové adresy na www.homefortrees.com, dole na stránce, na kterou vám z času na čas pošleme pozvání k akci a informace z „naší“ přírody.

Home for Trees můžete sledovat také na Facebooku.

Díky, že jste součástí této smysluplné práci pro Zemi.

 

Home for Trees

Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude publikována.