Čaj na štíhlou linii, zářivou pleť a méně celulitidy

celulitidaNení to ledajaký čaj, je to čaj ze skvělého lněného semínka, které je bohaté na vitamíny, minerály, mastné kyseliny a vlákninu a navíc normalizuje práci střev.

Čistí tělo od toxinů, snižuje chuť k jídlu a také snižuje množství cukru v krvi. Jeho síla je v mastných kyselinách, které aktivují práci mazových žláz v těle, které pomáhají rozpustit přebytečný tuk v těle.

Čaj ze lněného semínka doporučuje mnoho odborníků na výživu. Je také velmi doporučován pacientům s gastritidou, žaludečními vředy a hemoroidy.

Ingredience:

  • 3 lžíce lněného semínka
  • 1 litr vody

Postup:

Zalijte lněné semínko 1 litrem vroucí vody a nechte směs stát přes noc, nejlépe v termosce. Pokud nemáte termosku, použijte hrnec s víkem. Ráno vodu slijte a hned si dejte trochu vzniklého šlemu i se semínky, která dobře rozkousejte.

Užívání:

lenPopíjejte zhruba 150 ml 3-4 krát denně, půl hodiny před jídlem. Nenechávejte si nic na druhý den, neboť směs musí být každý den čerstvá. Konzumujte tento čaj po dobu 10 dnů a pak si dejte pauzu na dobu 10 dnů a znovu opakujte celý proces.

Tento čaj vede přirozeně ke zdravému hubnutí a regulaci jakýchkoliv nesrovnalostí ve vašem těle.

Poznámka: I když je tento recept zcela neškodný, tak pokud máte určité zdravotní problémy, které vylučují konzumaci lněného semínka, tak se před konzumací poraďte se svým lékařem. To platí obecně u všech přírodních léčiv.

Více tipů na přirozené hubnutí naleznete v sekci Hubnutí.

 

Hodně zdraví.

Michaela

homehealthyrecipes
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.