Elixír na rozpohybování metabolismu

jablečný ocet nápojTento v pravém slova smyslu elixír vám osvěží tělo i mysl, rozpohybuje metabolismus a nastartuje do každého dne kdy si ho dáte, neboť extrémně dobře čistí tělo od usazených toxinů, které brání metabolismu fungovat na plné obrátky. Tím pádem je to skvělý pomocník při hubnutí a také zvyšování imunity a trávení. 

Tajemnou funkční složkou celého receptu je především jablečný ocet. Ve své syrové podobě je to nutriční bomba. Jen se ujistěte, že jste si koupili opravdu raw verzi.

Ingredience:

  • 2 lžíce jablečného octa
  • špetka skořice, muškátového oříšku a sušeného zázvoru
  • ½ lžičky javorového sirup nebo domácího medu
  • 2 šálky filtrované vody

Postup:

Smíchejte všechny ingredience dohromady a ujistěte se, že se dobře rozmíchal i med. Pijte každé ráno nalačno po libovolně dlouhou dobu.

Užívejte si!

 

Michaela

mindbodygreen
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.

8 Komentářů