Zabalení do potravinové fólie – skvělý způsob, jak detoxikovat tělo a zhubnout

wrappingMožná vám to bude znít legračně, ale zabalení těla do potravinové fólie, tzv. wrapping, je již léta známý a osvědčený kosmetický postup, jak účinně detoxikovat tělo a zhubnout v obalených partiích, kde dochází k tzv. skleníkovému efektu.

Tato metoda posiluje krevní oběh a funkci potních žláz, zlepšuje kvalitu pokožky, odstraňuje toxiny a škodlivé usazeniny z těla pryč a napomáhá hubnutí.

 

Existuje mnoho způsobů obalování se do potravinové fólie a každý z nich je užitečné svým vlastním způsobem. V tomto článku se dozvíte o dvou způsobech, které jsou vhodné pro podporu hubnutí, detoxikaci a odstranění celulitidy.

 

Wrapping s medem

medPostup na medový zábal:

Smíchejte 2 polévkové lžíce tekutého medu v misce se žloutkem a několika kapkami esenciálního jojobového oleje z citrónu, grapu nebo pomeranče.

Až se směs hezky propojí, aplikujte ji na problémové partie jako jsou paže, stehna, břicho a podobně a pevně obmotejte fólií. V létě stačí toto zabalení, v chladnějších dnech dejte ještě přes fólii teplé oblečení, aby se partie dobře prohřály nebo si lehněte a přikryjte se teplou přikrývkou. Ležte zhruba hodinu a relaxujte. Pak odstraňte krycí fólii a umyjte med.

Tento postup můžete opakovat libovolně často.

 

Wrapping s jílem

Nejúčinnější způsob pro spalování tuků a proti celulitidě je wrapping s jílem. K tomu je nejvhodnější použít modrý kambrický jíl, který jednoduše seženete přes internet. Doporučuje se hlavně proto, ze obsahuje velké množství stopových prvků, které mají pozitivní vliv na pokožku.

Postup:

Malé množství modrého jílu smíchejte s teplou vodou, až dostanete hustotu kaši, kterou rovnoměrně nanesete na problematické oblasti a opět velmi pevně zabalíte d