Medicína na vysoký cholesterol, tlak, rakovinu i obezitu

česnek, jablečný ocet, med medicinaNa cholesterol bere spousta lidí léky, stejně jako na tlak a o rakovině ani nemluvě. Přitom skutečné dary přírody, jakými jsou česnek, med a jablečný ocet, disponují svým spojením ohromnou uzdravující silou, která dokáže tyto problémy jemnou akcí léčit a posilovat tělo.

Tato medicína navíc léčí i mnoho dalších nemocí, jako je například nachlazení, bolesti v krku, kvasinky, plísně, má antibiotické, antimykotické a antimikrobiální účinky. Med je bohatý na enzymy, vitamíny, minerály a posiluje imunitu. Česnek obsahuje allicin, silný antioxidant, který může pomoci chránit proti rakovině a dokonce pomoci zpomalit nebo zvrátit proces stárnutí. Jablečný ocet má nespočet výhod při léčbě cukrovky, obezity a špatného trávení. I když netrpíte žádnými obtížemi a chcete si jen posílit celkové zdraví organismu přírodní kůrou, i pro vás je tento recept více než vhodný.

V poslední době někteří vědci provedli studii, v níž zkoumali, jak tato kombinace ovlivňuje rakovinu. Došli k závěru, že může být použita k účinné léčbě některých typů rakoviny. Pacienti, kteří trpěli rakovinou, podstoupili léčbu touto medicínou, která jim výrazně pomohla zmírnit obtíže, které tato choroba způsobuje a v některých případech je dokonce vyléčila úplně. Navíc bylo zjištěno, že lidem trpícím vysokým krevním tlakem se tlak normalizoval, stejně jako se vyrovnala hladina cholesterolu v krvi.

 

Ingredience:

 • 1 šálek jablečného octa
 • 1 šálek domácího medu
 • 10 stroužků česneku

Příprava:

cesnekVložte všechny přísady do mixéru a dobře rozmixujte po dobu 60 – 90 sekund nebo dokud nejsou umixované dohladka. Přelijte směs do skleněné uzavíratelné nádoby a dejte do lednice.

Léčba:

Medicínu je potřeba užívat každé ráno na lačno před jakýmkoli jídlem nebo pitím. Pro dosažení optimálních výsledků doporučuji konzumovat 2 lžíce po dobu 5 dnů. Po uplynutí této doby vzniklá směs ztrácí na síle a je třeba si umixovat směs novou.

Tip:
Pokud se vám chuť zdá nepřijatelná, můžete medicínu rozmíchat v džusu nebo v teplé vodě.

Jedná se o jednoduchý, levný a snadno udělatelný domácí recept na lék, který opravdu pomáhá a většina z nás má ingredience na jeho výrobu běžné doma v kuchyni.

 

Michaela

 

healthyrecipeshome

 

Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.

15 Komentářů
 1. Nerada se zapojuji do diskuze plné negativních emocí, nicméně pravda je, že směrnice EU bych neobhajovala. Jejich zájmem je především odradit lidi od tradiční medicíny a přivést je do náruče západní medicíny a farmaceutické „mafie“..ovšem, šířit informace o tom, že Vám místo předražených chemických koktejlů může pomoci něco z přírody, co je běžně dostupné, to přece není v jejich zájmu, že…

 2. Pavel Roháč

  Tady již žádná argumentace není potřeba. Chtěl jsem návštěvníkům této stránky poukázat na to, že jste pouze nedoceněný člověk, s nízkou sebedůvěrou, který se pouze snaží kritizovat ostatní práce rádoby chytrými slovy.

  Rada pro vás:

  Tím, že kritizujete práci ostatních, vás nedělá lepším.
  Někdy by stačilo slůvko podpory, chvály, motivace a dosáhli byste lepších výsledků než kritikou.

 3. OBYČEJNÝ KLUK

  Nechci Vás urazit více, než jste to sám udělal a proto raději přenechme pochybnosti o mém rozumu lidem, kterým není věcná argumentace cizí

 4. Děkuji, ale to opravdu není potřeba, protože tento článek považuji za pouhou snůšku domněnek. Nejde mi ale do hlavy Váš dovětek „Pokud se chcete řídit pravidlama než-li zdravým rozumem, pak by jste se měl vyhýbat internetu“, protože můj zdravý rozum mi např. říká, že nemám věřit článkům, které se odkazují na neexistující studie. Pokud toto není pro Vás zdravý rozum, ale šťourání, potom tedy scientologii na vás.

 5. Pavel Roháč, přeji vám hodně štěstí ve vašem šťourání, snad na to brzy přijdete.

 6. OBYČEJNÝ KLUK

  Rozumím, napsal jsem tam chybu a místo „jsem“ tam má být „jste“. Zkuste tam to slovo zakomponovat a zformulovat prosím věcnější odpověď. S tím co každý dělá s česnekem je samozřejmě pouze jeho věc, nicméně o směrnicích mé téma, potažmo dotaz na autorku překladu nebyl. Zdůrazňuji, že se jedná o kombinaci surovin a ne pouze o česnek.

 7. Zda jste rozumněl svému komentáři, to nevím. Je vidno, že směrnice EU berete opravdu vážně, to je třeba respektovat. Zda jsou tak důležitá pro život človeka, je věc druhá. Je na každém z nás, jak moc rozebereme smysl česneku, než ho sníme.

 8. OBYČEJNÝ KLUK

  očividně jsem nerozuměl mému komentáři, pokusím se to tedy důmyslněji vysvětlit a aplikovat Vaši logiku vystupňovanou do absurdity:
  – Odedávna se ví, že med, česnek, jablko, cibule, řepa, konopný olej, sex, čerstvý vzduch, himalájská sůl, mateřídouška a brokolice mají blahodárný účinek pro naše tělo. ..rozdrtíme česnek, smícháme s konopným olejem, přidáme nastrouhanou řepu a brokolici,… při sexu ve volné přírodě průběžně žvýkáme mateřídoušku a zajídáme mišmašem výše zmíněného, zatímco jeden druhému vtíráme konopný olej do vlasové pokožky –
  Nemůžete proti tomu nic namítat, protože jednotlivé ingredience s uvedeným postupem a v přiměřené míře mají odedávna na naše tělo blahodárný účinek. Potom je tenhle článek vlastně naprosto bezcenný, protože tohle můžeme aplikovat s naprosto jakoukoli surovinou s blahodárným účinkem a nemá cenu tyto věci ani blogovat.

  Kontruji tím, že některé kombinace surovin mohou eliminovat účinky těch ostatních, nebo dokonce působit problémy při trávení a použité trávící enzymy naprosto znehodnotí trávenou potravu, čili se mine účinkem. Víte, některé kombinace potravin se prostě nedoporučují a netvrďte mi, že je v pořádku zapíjet jogurt pivem. Na internetu se opravdu najdou perly a proto je potřeba být obezřetný, jediným majákem naděje jsou např. studie, u kterých musíte doufat, že nejsou zfalšované. Pokud se někdo na nějakou studii odkazuje, měla by být k dispozici, protože pak tady mohou vznikat situace, kdy se k moudré větě přidá slavné jméno a tradá – ten člověk to musel v minulosti určitě říct a je to sakra pravda. Doufám, že vidíte tu analogii. A přesně kvůli takovým lidem se EU rozhodla vydat směrnice.

 9. Pavel Rohac, už od nepaměti se ví, že česnek a med má blahodárné účinky pro naše tělo. Pochubuji, že se to k vám ještě od ranného dětství nedostalo. EU je jen další nadřazená společnost, která pouze vymýšlí nové pravidla. Pokud se chcete řídit pravidlama než-li zdravým rozumem, pak by jste se měl vyhýbat internetu. Hezký den.

 10. Dobrý den, rád bych se zeptal autorky článku/překladu, zda si nastudovala „provedenou studii některých vědců“, nebo jde pouze o převzatý článek. Na portálu HealthyRecipesHome jsem odkaz na zdroj také nenašel. Pokud už se uvádí, že byla provedena studie, je taktéž vhodné přiložit i zdroj studie, protože toto je jeden z důvodu proč EU zakázala uvádět léčebné účinky kombinace bylin a čajů, bez provedených testů. Nic proti proti bylinkám, používám je opravdu často, ale v tomto výjimečně souhlasím s EU, aby bylo na obalech uváděno místo „má léčebné účinky“-testy provedeny nebyly, spojení „používalo se k léčení“-netřeba testy, lidová tradice

  1. Aha, tak to jsme si nejspíše nerozuměli. Odkaz na článek v angličtině samozřejmě mám, ale ani u anglického článku není odkaz na zmíněnou studii, která ověřila uvedené léčebné účinky pro kombinaci těchto potravin. Přidal jsem tam již komentář s podobným dotazem, ale zatím nebyl správcem schválen, takže budu čekat dále. Předpokládám tedy, že šlo z Vaší strany pouze o převzetí a překlad, s tím, že máte plnou důvěru v pravdivost těchto údajů. Nicméně Vám děkuji. PR

  2. Pavel Rohac, už od nepaměti se ví, že česnek a med má blahodárné účinky pro naše tělo. Pochubuji, že se to k vám ještě od ranného dětství nedostalo. EU je jen další nadřazená společnost, která pouze vymýšlí nové pravidla. Pokud se chcete řídit pravidlama než-li zdravým rozumem, pak by jste se měl vyhýbat internetu. Hezký den.

   Více se dočtete slunecnyzivot.cz/2015/08/medicina-na-vysoky-cholesterol-tlak-rakovinu-i-obezitu/ © Slunečný život

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude publikována.