Medicína na vysoký cholesterol, tlak, rakovinu i obezitu

česnek, jablečný ocet, med medicinaNa cholesterol bere spousta lidí léky, stejně jako na tlak a o rakovině ani nemluvě. Přitom skutečné dary přírody, jakými jsou česnek, med a jablečný ocet, disponují svým spojením ohromnou uzdravující silou, která dokáže tyto problémy jemnou akcí léčit a posilovat tělo.

Tato medicína navíc léčí i mnoho dalších nemocí, jako je například nachlazení, bolesti v krku, kvasinky, plísně, má antibiotické, antimykotické a antimikrobiální účinky. Med je bohatý na enzymy, vitamíny, minerály a posiluje imunitu. Česnek obsahuje allicin, silný antioxidant, který může pomoci chránit proti rakovině a dokonce pomoci zpomalit nebo zvrátit proces stárnutí. Jablečný ocet má nespočet výhod při léčbě cukrovky, obezity a špatného trávení. I když netrpíte žádnými obtížemi a chcete si jen posílit celkové zdraví organismu přírodní kůrou, i pro vás je tento recept více než vhodný.

V poslední době někteří vědci provedli studii, v níž zkoumali, jak tato kombinace ovlivňuje rakovinu. Došli k závěru, že může být použita k účinné léčbě některých typů rakoviny. Pacienti, kteří trpěli rakovinou, podstoupili léčbu touto medicínou, která jim výrazně pomohla zmírnit obtíže, které tato choroba způsobuje a v některých případech je dokonce vyléčila úplně. Navíc bylo zjištěno, že lidem trpícím vysokým krevním tlakem se tlak normalizoval, stejně jako se vyrovnala hladina cholesterolu v krvi.

 

Ingredience:

  • 1 šálek jablečného octa
  • 1 šálek domácího medu
  • 10 stroužků česneku

Příprava:

cesnekVložte všechny přísady do mixéru a dobře rozmixujte po dobu 60 – 90 sekund nebo dokud nejsou umixované dohladka. Přelijte směs do skleněné uzavíratelné nádoby a dejte do lednice.

Léčba:

Medicínu je potřeba užívat každé ráno na lačno před jakýmkoli jídlem nebo pitím. Pro dosažení optimálních výsledků doporučuji konzumovat 2 lžíce po dobu 5 dnů. Po uplynutí této doby vzniklá směs ztrácí na síle a je třeba si umixovat směs novou.

Tip:
Pokud se vám chuť zdá nepřijatelná, můžete medicínu rozmíchat v džusu nebo v teplé vodě.

Jedná se o jednoduchý, levný a snadno udělatelný domácí recept na lék, který opravdu pomáhá a většina z nás má ingredience na jeho výrobu běžné doma v kuchyni.

 

Michaela

 

healthyrecipeshome

 

Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.