Podrobný plán pro zdraví, který vám změní život + recepty na ozdravné šťávy

 

Zdraví je komplexní mozaikou

Lidé jsou zvláštní tím, že téměř všichni chtějí dojít ke svému cíli zkratkami a instantními řešeními. Za svůj život jsem se setkala s tolika prosbami o univerzální návod na zdraví, hubnutí, na kouzelnou bylinu, na jeden cvik na celé tělo, na 5 minutové řešení všeho, na zázrak…

Ok, tak jsem pro vás sepsala několik funkčních a užitečných tipů, které když budete dělat, začnou se dít ve vašem životě skutečné zázraky! Jen je opravdu musíte dělat!

 

1. Začnu tím nejkontroverznějším a velmi léčivým. Každý den po dobu alespoň jednoho měsíce provádějte klystýr. Pokud jste opravdu nemocní, pak několik klystýrů za den. Pokud máte možnost, přidávejte do klystýru šťávu z pšeničné/ječmenné trávy. Na začátku a konci každého dne užívejte probiotika, abyste obnovili střevní flóru (dobré bakterie).

2. Přestaňte jíst na čas pevnou stravu. Ne, nebudete se ztrácet před očima. Tento krok je důležitý. (Poznámka: pokud berete předepsané léky, konzultujte nejdříve s lékařem. Je ale pravděpodobné, že nebude chtít, abyste tento plán podstoupili, jelikož mnoho léků vyžaduje pevnou stravu v žaludku a doktoři navíc neznají tuto několik set let starou metodu přírodního léčitelství. Takže nejdříve přestaňte léky užívat, než s očistou/hladovkou začnete.)

Nekonzumujte nic víc než vodu po dobu ALESPOŇ dvou dnů. Tolik vody, kolik jen budete chtít. Alespoň 3 litry denně. To se nazývá PŮST a zmiňují ho v každém náboženství a historických léčitelských písemnostech po celém světě. Pijte pouze vodu tak dlouho, jak to půjde. Klidně týden či dva, pokud to zvládnete (ujistěte se, že neberete žádné léky, jinak přejděte na půst o šťávách či mixování smoothies). Takže pořadí je voda, potom zeleninová šťáva, potom mixované koktejly a nakonec syrová strava.

Každý den půstu dělejte tyto věci (včetně všech dní o vodě, šťávách a
mixovaných nápojích):
– ráno, jakmile vstanete, si vymač