Neobvyklé přátelství psa a sovy

pes a sova1Asi málokdo by byl býval věřil, že se nejlepšími přáteli mohou stát německý ovčák Ingo a malá sovička Poldi, dokud nespatří tyto úchvatné fotografie. Německá fotografka zvířat Tanja Brandt, zachytila jejich překvapivě roztomilé přátelství hned na několika snímcích, které dokazují, že přátelství nezná hranic.

Fotografka s úsměvem říká, že oba dva si focení náramně užívali a ve zlatém večerním světle působili velmi uvolněně a šťastně.

Chcete-li si prohlédnout i další fotky Ingových zvířecích přátel, můžete tak učinit na těchto stránkách, stojí to vážně za to.

 

pes a sova1

pes a sova2

pes a sova3 pes a sova4 pes a sova5 pes a sova6 pes a sova7 pes a sova8 pes a sova9 pes a sova10 pes a sova11 pes a sova12 pes a sova13

pes a sova14

pes a sova15 pes a sova16

pes a sova17 pes a sova18

ingoundelse.de, boredpanda.com

 

Michaela Weissová
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude publikována.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.