Nápoj, který rychle spaluje tuky a odstraňuje celulitidu

celulitidaTéměř každá žena si přeje být krásná, štíhlá a bez celulitidy. Je to často dlouhý a zpravidla nikdy nekončící boj. Za stav našeho těla jsem odpovědní sami. Zdravou životosprávou, obsahující vyváženou čerstvou stravu ve správném složení, množství a rozložení během dne, pravidelným pohybem a masážemi se toho dá docílit. Dobrou zprávou je, že existuje recept, který nám může naše snažení velmi urychlit a tím nás posílit na duchu i na těle, které bude opět vypadat mladší, zdravější a pružnější. 

Je všeobecně známo, že grapefruit je jedním z nejvíce prospěšným ovocem pro lidské tělo, ale věděli jste, že také může pomoci zbavit nás otravných faldíků a vyhladit pomerančovou kůži?

 • Zbavuje nás otoků a nahromaděné vody v těle
 • Podporuje látkovou výměnu
 • Vyplavuje toxiny z těla
 • Zlepšuje krevní oběh
 • Vyrovnává hladinu cukru v krvi

Zde je recept na nápoj, který vám pomůže se dostat do formy:

Složení:

 • Ripe grapefruit with juice on table close-upkousek zázvoru
 • velký grepfruit
 • 2 pomeranče
 • ½ citronu

Příprava:

Ovoce důkladně umyjte, oloupejte a odšťavte.

 

Tento nápoj je obzvláště vhodné pít ráno a v dopoledních hodinách na lačný žaludek, aby mohl rozhýbat metabolismus, vyplavit toxiny a vy jste mohli začít hubnout a čistit svou kůži.

 

Můžete ho také pít mezi jídly, ovšem vždy nejdříve 2 hodiny po jídle. Vaše tělo vám samo řekne, kolik ho chce a potřebuje, není zde žádné stanovené množství. Řiďte se pouze sami sebou. Během dne je vhodné nápoj skladovat ve skleněné uzavřené lahvi v lednici a každý den si připravit nápoj čerstvý.

Další tipy na hubnutí naleznete v sekci Hubnutí.

 

Michaela

homehealthyrecipes
Michaela Weissová
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami, zásadotvornou stravu a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci. Díky.

20 komentářů
 1. Zajímavé-publikovaný obrázek -nápoj ve sklenici vůbec se neshoduje se skutečností uvedených ingrediencí v receptu.

 2. Dobrý den,
  chci se zeptat jak odšťavit zázvor.Napřed rozmixovat a potom odšťavit?Děkuji za odpověď.Pavel

 3. Dobrý den,tak jsem tady poprvé a mám hned prosbu.Když se má šťáva ,nebo cokoliv jiného brát ráno na lačno,jak to užívat,když je to z lednice?Ráno přeci nepatří nic studeného do těla.Co tedy dělat?Děkuju za radu.Majka

 4. Iva, já jsem si udělala podle ruské kořenářky něco podobného a opravdu to funguje 125g křenu, 3 citrony i s kůrou/ vyndat zrníčka, vše rozmixovat na kaši a přidat 3 lžíce medu jíst 2x denně pol. lžíci během jídla. za 4 dny jsem zhubla 1 kg, není to moc, ale já jsem spokojená, myslím, že je to ideální hubnout pomalu

 5. Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, když se má nápoj pít
  ráno na lačný žaludek,kdy se pak člověk může nasnídat,
  je tam pak nějaká pauza???
  Děkuji za odpověď !