10 věcí, které dělají ženy mladší a krásnější + recept na proteinové smoothie

zena„Každá žena je jedinečnou záhadou a potřebuje být milována, ne chápána. Pokud skutečně potřebujete vědět, co si žena myslí, podívejte se na ni, neposlouchejte ji. Pokud chcete změnit ženin názor, musíte s ní souhlasit.“

Ženy. Krásné, komplikované, inspirující, tajemné, silné i nesrozumitelné. I když je každá z nás nekonečnou individualitou, všechny čelíme stejným problémům, jen v jiných kulisách a s jinými herci. Všechny toužíme po lásce, kráse, harmonii, spontaneitě, klidu a naplnění. Aniž bychom si to možná uvědomovaly, mnohé z našich problémů se dají vyřešit několika jednoduchými změnami, pro které se každý den rozhodneme. A které by to mohly být?

Zde vám přináším 10 tipů na změny, které vám pomohou udržet si dlouho mladý vzhled, zdraví a vnitřní světlo a díky tomu vám pomohou vyrovnat se s problémy s úsměvem.

 

1. Skoncujte s cukrem

Chcete-li velmi rychle zestárnout, tak cukr je vaše odpověď. Nejen bílý cukr, ale i hnědý a veškerá rafinovaná sladidla zamávají s vaším krevním cukrem a až opojná sladká chuť vyprchá, můžete začít pociťovat únavu, výkyvy nálad, zavodněnost a kila navíc. Cukr způsobuje a podporuje záněty v těle a kvasinkové infekce a je také velkým nepřítelem kolagenu, takže přispívá k unavené, sešlé a vrásčité pleti. Vzdejte se cukru ze svého jídelníčku a už za pár dní ucítíte výrazný rozdíl na těle i na duši.

 

2. Jezte čokoládu každý den.

kakao smoothie 1Ano, čtete správně. Znáte ten pocit štěstí, když je vaše mysl čistá a klidná a vaše tělo se cítí skvěle? Tak to je síla čokolády! Vyberte si kvalitní tmavou čokoládu od 85 % syrového kakaa a s radostí si dejte každý den 25 g, což je ekv